Velbloud - Corsa B X14XE

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

teď jsem našel na TF fotku z prvního srazu tuningfora :lol: :lol: :lol: :lol: tjo to byly časy... to se ještě dalo s corsou normálně jezdit ;o))))
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scarynka »

Bloude, to už snad ani není pravda :lol:
Uživatelský avatar
dj-si
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 355
Registrován: 27 pro 2007, 23:02
Bydliště: moravská třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dj-si »

pěkně si pokročil za ty leta :wink: mimochodem, myslím, že si zvěčněn v novém čísle autosport a tuning, jak tam držíš nějakej diplom :lol:
ŠILENÝCH 60PS >>>CorsaB C14NZ<<<
make some NOISE 132.3 db
Obrázek
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pdk88 »

No jo i v tý době vypadala dobře 8) kdybys tehdy viděl Orangeera když nebyl Orangovej :savle:
:D :D
Corsa A GSi C20XE "Orangeer"
Corsa A C20XE "Terrorschlumpf"
neu: Corsa C GSi Z18XE
ex: Corsa B combi X14XE "Bublina"
Uživatelský avatar
nezdvorak
Moderátor
Příspěvky: 405
Registrován: 01 říj 2007, 14:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nezdvorak »

Bloude >> vedeš si statistiku - kolik tě to stálo času atd...?
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

dj-si.... jj... to je z druhýho srazu Tuningfora... je to diplom za 1místo ve sprintech do 1600 ccm ;o) Cester byl s Civikem na druhém..

nezdvořák... řekl bych že už to ani nede.. vždyť je to asi potřetí už kompletně předělaný ;o)) ale vzhledem k tomu, že jsem vždy origo díly prodal.. tak peněžní ztráta nebyla tak velká ;o)) ale víš jak.. tohle ti prostě stejně nikdi nikdo nezaplatí.. je to jen o tom, že tě to baví..
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

tak mám radost.... už mám objednaný výfuk skupiny A... sice se trochu bojím o uši, ale zvědavost to asi předčí... ;o))

Obrázek

+

Obrázek

pokud to nedopadne jak s těma svodama... tak bych to tu měl do měsíce mít :D
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

nevyrabi to i nahodou naka italska firma? mam dojem ze ragazoni nebo tak nejak unich mas jistotu ze to budes mit doma
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mno ano i ne... Ragazoni (který prodávaj u nás) sice vyrábí trubku místo střeďáku.. ale nevyrábí trubkuod svodů místo katu.. což je velkej nedostatek, tak jsem radši vzal vše od novusu..
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Tááák.. moc teď nestíhám... takže auto i forum trochu zanedbávám.. ale přeci jen mám pár novinek...

před týdnem jsem konečně nasadil výfuk.. jenže jsem zjistil, že mezi svody a výfuk patří ještě těsnění.. tak jsem to druhý výkend rozmontovával a dopasovával znova... a tady máte výsledná videjka.. a foto z montáže..

Výfuk versus mravenec - srry že je to otočený, ale nevím jak video narovnat... jediný co mě štve, je že mi cinká trubka uvnitř tlumiče.. potřebovala by přivařit, jen musím sehnat někoho kdo to udělá bez toho aby rozříznul tlumič..

Zkušební jízda - mobil trochu nestíhal natáčet... ale co se týče zvuku tak to stačí ;o)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

bloude stim zadnim brzdovim svetlem te ........ uz nakou dobu koukam na bentley continental a rikal jsme si ze si to taky udelam ach jo :( ale je to libice ti reknu
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Styxxy... odkuď myslíš, že jsem to odkoukal ;o)))) už jsem to chtěl udělat nějaký čas... nejdřív jsem to chtěl dát nahoru, ale tam se to odráželo ve spoileru a moc se mi to nelíbilo, takže to přijde sem dolů ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Maro
Příspěvky: 879
Registrován: 11 srp 2008, 01:07
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maro »

Čau Bloude, pěkný to máš a zvuk taky dobrej, jen by mě zajimalo jestli se ten zvuk o hodně zvýšil jakože to v autě řve nebo ne.
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Díky ;o) mno zvuk je zajímavej... dokonce to občas i bouchne... jestli to jde vydržet to zjistím až cestou na sraz..zatím jsem s tím nejel delší trasu než pál kilometrů a musím říct, že to je slyšet dost... ale já mám taky auto vzadu vybrakovaný, no... uvidím po sraze.. jestli tam ještě vrazím rezonátor či sportovní kat...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

bloud: mi povidej sice sem se k tomu jeste nedostal ale bylo mi jasny ze stresni spojler tomu vadit bude.... ale je to fakt moc hezky jen nechci kopirovat neci styl... jinak na kolik te vyslo ty vyfukove potrubi? a myslis ze ma stejnej efekt kdyz z toho puvodniho jen vyriznu tlumic a navarim trubku ci rezonator?
Odpovědět