Přídavná mlhová světla

Témata zabývající se úpravami/stylingem exteriéru
jezisekx
Příspěvky: 143
Registrován: 28 dub 2007, 18:41
Bydliště: Uhercice u brna

Zapojeni mlhovek

Příspěvek od jezisekx »

zdarec lidi potrebuju poradit jak a kde zapojit mlhovky do predniho spojleru diky vsem
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 188
Registrován: 05 čer 2007, 23:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Rozhodně bych zapojil mlhovky na samostatné relé (kvůli proudovému odběru) a připojil je na spínač zadní mlhovky (ať již přímo na spínač nebo lépe do pojistkové skříně, podle pojistek). Dle vyhlášky musí svítit přední a zadní mlhová světla zároveň ... atd.
Kam přesně připojit (na jaký pin) ovšem nemůžu sloužit.
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

jak mas zapinani svetel a vedel je na mlhovky dva cudliky tak ams spodni an zadni a nahore na predni a neni tam zadna priprava na to?
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Erik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 503
Registrován: 11 pro 2006, 18:29
Bydliště: Holandsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erik »

Ja jsem to napojil jak original, ale musis vse natahnout a mit original konnektory ktere passujou do pojistkové skříně, tam je misto na rele a pojistku. Original spinac jsem tam dal, ze zadu original konnektor.

A napojil jsem ho jak original, musio svitit minimalne parkovacky, aby svitily. Pak jen jeden drat s rele na mlhovky a jeste massa/minus na batterku.
Vašátor píše:Dle vyhlášky musí svítit přední a zadní mlhová světla zároveň ...
Co to je za blbost? To jsem nikdy necetl, a stejne, asi zadnou auto to tak nema :D
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 188
Registrován: 05 čer 2007, 23:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Erik píše:Co to je za blbost? To jsem nikdy necetl, a stejne, asi zadnou auto to tak nema :D
Stejně tak jako ti nesmí jít zapnout mlhová světla při parkovacích a musí se vypnout při zapnutí dálkových světel, musí i zároveň svítit přední a zadní mlhovky.
Druhá věc je ta, že na to většina řidičů montujících přídavné mlhovky kašle ...
jezisekx
Příspěvky: 143
Registrován: 28 dub 2007, 18:41
Bydliště: Uhercice u brna

Příspěvek od jezisekx »

lidi to je na me moc ja si to radeji necham zapojit to bude drazsi ale bezpecnejsi :wink:
Erik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 503
Registrován: 11 pro 2006, 18:29
Bydliště: Holandsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erik »

Vašátor píše:Stejně tak jako ti nesmí jít zapnout mlhová světla při parkovacích a musí se vypnout při zapnutí dálkových světel, musí i zároveň svítit přední a zadní mlhovky.
Druhá věc je ta, že na to většina řidičů montujících přídavné mlhovky kašle ...
Blbost. :lol:

Tak to ani neni original s fabriky :lol:
Scheni
Příspěvky: 36
Registrován: 06 čer 2007, 13:31
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Scheni »

Pri zapnutí dálkových světel, nesmí svítit přední mlhovky, toto je opravdu ve vyhlášce.

Jak je to v tu chvíli ze zadníma mlhovkama, to nevím....ale v mém fávu se zapínaly přední a zadní mlhovky zvlášt :-) Škoda made :twisted:[/b]
CORSA 1,2 rv.97-33kW + HONDA CBR 900RR Fireblade
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 188
Registrován: 05 čer 2007, 23:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

OK, dokáži uznat svoji chybu a omlouvám se za lehkou mystifikaci se zadním mlhovým světlem.
Ovšem co se týká předních, za tím si stojím.
governor
Příspěvky: 41
Registrován: 18 kvě 2007, 21:00
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od governor »

Tak to bylo a nebo je ve vyhlášce, je fakt, že ve Fávu svítí mlhovky s obrysovými, s dálkovými i s tlumenými. Je to výhodné. Zapojeno od fabriky.
Erik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 503
Registrován: 11 pro 2006, 18:29
Bydliště: Holandsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erik »

Ja nerikam jak to je ve vyhlasce, ale jen ze me to pripada blbost, jeste nikdy jsem nevidel auto u ktereho to tak funkoval...

:lol:

Ale je to jedno, jsou ve vyhlasce vice blbosti, kdo se na to diva? haha
jezisekx
Příspěvky: 143
Registrován: 28 dub 2007, 18:41
Bydliště: Uhercice u brna

Příspěvek od jezisekx »

panove problem vyresen firma mi je neposlala cekal jsem na ne 4tydny a ja rek fuck off a poslali penize do 2 dnu zpet ale jinak dik za rady
danny
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 53
Registrován: 31 říj 2007, 22:39
Bydliště: okr. F-M

Přídavná mlhová světla

Příspěvek od danny »

Tak jsem si před časem pořídil tyto přídavné mlhovky a stále řeším problém kam s nima. Někde na internetu jsem našel toto: Mlhové světlomety přední musí být nejméně 250 mm od vozovky a smí být nejvíce 400 mm od roviny vymezující šířku vozidla - od okraje vozidla. Nevím, jestli to platí a co je okraj vozidla - jestli plastový lem blatníku nebo kraj zpětného zrcátka nebo co? Mám originál přední nárazník corsa b ne gsi. Asi před měsícem jsem nainstaloval bixenony a nevím co dělají tyto za mlhy a jestli má cenu vůbec ty mlhovky montovat, ale když už je mám a velice pracně jsem si sehnal i origo vypínač na přední mlhovky tak stále stejná otázka , kam s nima. Za případnou inspiraci děkuji danny :?: :idea:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

Tuhle corsu žeru uplně nejvíc....můj vzor
To jsou oni ty mlhovky ne??
Za kolik se daj sehnat?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
I German Style !
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

jjjj svoby je krásná a ty mlhovky sou super

asi máme stejnej vkus
Odpovědět