Upgrade moderátorů

co nikdo nemá vidět a pro rychlejší rozhodování bez soukromých zpráv ;-)
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Upgrade moderátorů

Příspěvek od suby »

Ahoj kluci, myslím si že by to chtělo přehodnotit moderátory. Myslím tím změnit někteté moderátory viz. Epona a Berry.

Epona jsem více méně už nechodí, nebo tady už hodně dlouho nebyla
Berry asi taky nemá čas, protože už taky dlouho neudělal žádnou opravu ve fóru.

Je to asi blbé, ale většinu práce tu dělám Já a Havli.
Proto vás žádám, aby se přehodnotil jejich stav moderátora.

Jsou tu už i zájemci o tuto funkci. Havli navrhoval Paola a já jsem myslel na Vaneona.

prosím zamyslete se nad tím...
Corsa C 1.2i
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Suby asi ťal do živýho,ale je to tak,poslední dobou už si ani na foru moc nepokecám a v jednom kuse opravuju a přesouvám. Je super že se hlasí nový členové, ale čím víc lidí tím větší bordel :wink: Paolo se nabídl sám,prý chce pomáhat lidem na foru :wink: Tak nevim,ale jednoho schopnýho,co má čas a chut bych uvítal a Suby asi taky :lol: :lol:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Pánové naprosto s Vámi souhlasím. Bohužel sem taky moc často nestačím chodit a když sem jdu, tak se snažím taky pomoc, ale máte můj obdiv, jak to tu krásně díky Vám chodí.

Suby, TY jsi od teď ADMINEM. A prosím navrhněte oba dva nějaký moderátory a taky který sekce jim dát... ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Právě toho si na tobě vážím,že sem vlítneš jednou za čas, a je to hned vidět. Srovnáš příspěvky který jsou zrovna blbě zařazený,všechny pozdravíš a poradíš jak můžeš :wink:
Paolo se hlásil sám, dal bych mu něco jednoduššího,páč je s ním prdel ale moderovat prdel bohužel není :wink:
Tak že muj návrh je Epona>>Paolo a Berry>>Vaneon
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Bloud>>> Díky za důvěru a za NEW hodnost - snad tu nic nep*mrdám :D
Jinak taky si cením toho, že když sem vlítneš (ale i Mimi), tak tu uděláš čistku...
Víme že máte málo času a já bohužel poslední dobou taky, ale snažím se to moderovat i z práce...
Moderátoři jsou třeba, protože ve 2 se to už dělat nedá. Je nás tu hodně a fórum se geometricky rozrůstá...
Večer promluvím s Vaneone a dám vědět...
Jinak by to časem možná chtělo ještě přidat další moderátory...
Corsa C 1.2i
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Klucí také díky za důvěru ;o)

Suby, neboj, není to těžký.. já jsem začínal s administrováním tak, že co jsem si nebyl jistej, do toho jsem nelez... a časem jsem se většinu naučil.. Kukni na Havliho, jak je v tom už "starej mazák" ;o))

Jj.. je to znát, prostě klub se nám rozrůstá a od doby kdy jsme měli kolem sto členů a stačili jsme na to sami s Mini Mikem tak teď kdy budeme mít 700 - je to docela síla ;o) naprosto souhlasím s novými moderátory - chtělo by napsat nějaký stanovy co má a nemá moderátor dělat a můžem taky udělat výběrový řízení - myslím že je tu víc lidí co by se dobrovolně přihásilo - třeba takovej Svoby či PDK ty jsou tu také furt ;o))

btw. kluky jsem už ustálil... vyhovuje to takto??

Další věcí je, že by možná bylo dobré sehnat někoho kdo pracuje v IT, kdo by nám pečoval o stránky i po webové formě... jelikož Mike nám už udělal spoustu věcí, ale prostě nestíhá to sem hodit. Takže občas drobný facelift či tak by nezaškodil - ale musel by to být někdo komu na stopro důvěřujeme aby nám nesmazal stránky či pod.

Dále navrhuji, pokud budeme měnit na klubu něco zásadního, abychom se o tom vždy informovali všichni 4. něco jako mi teď Suby posílal SZ ;o)

Začnu já ;o) Mini Mike udělal na mojí prosbu na HP "Aktuality" kam můžeme dát zvýrazněný témata, abychom to trochu oživili (https://forum.corsaclub.cz/) až to nahodí na HP, tak Vám k tomu pošlu i podrobnosti. Dále jak máme na HP galerii, tak do té budu mít brzo také přístup, tak tam hodím všechny fotky co jsou na klubu např. z Corsa srazu.. a pak můžeme házet i z dalších... záleží na vás ;o)

Také včera nám na klubový mail došel příspěvek z Autotuningu - vybíraj kluby o kterých bude napsáno v jejich časáku a chtěj po nás nějaký povídání a informace... tak se pokusím to večer zpracovat a zaslat jim to.. bylo by super, kdyby nás vybrali, ne? ;o)

Huf... jsem se někjak rozepsal, co?? :D
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

To admin menu opravdu tak složitý není,měl jsem problémy akorát s rozdáním barviček,je to anglicky,takže pokus -omyl. Přidal jsem kaldu a ostatní byly bez. Ale za chvilku jsem na to přišel. Dneska už umím i barvičky brát neplatičům :lol: :lol: Autotuning občas čtu kámoš mi ho nosí do práce. O klubech tam občas něco,je. A nedávno byli ve snídani s Novou admini Fiat clubu :wink:
Jsem moc rád že tu můžu bejt s váma a dělat pro club. Ale lidí je tu opravdu hodně, což je dobře. Ale bohužel platí čím víc lidí>>větší procento blbců což je znát i na naší práci. Je jí podstatně víc. Dávejte pozor jak stejně někteří inteligenti budou dávat Hifi do tuningu a tuning do Jak na to :lol: :lol:
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

No tak díky za podporu. Já se musím přiznat, cca před měsícem jsem si zřídil svoje fórum, ale na něm jen tak trénuji...

Jinak byl dneska za mnou Svoby, tak jsem se ho ptal co by říkal kdyby moderoval autohifi sekci a říkal že by to tedy vyzkoušel...
Takže co vy na to? Uděláme novou sekci o hudbě a Svoby tam může kralovat :D

Aby jsem se vyjádřil k tomu IT - no o nikom nevím :(

Kdyby jsme naše fórum protlačili do časáku, to by bylo hezké. Myslím si že by to potěšilo každého stálého člena...
Corsa C 1.2i
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaneon »

děkuju vám moji milí za důvěru ... budu dělat maximum pro to abych byl co platnej ...

potřeboval bych si s někým z vás sednout ke compu abych věděl co a jak ... přece jenom už jsem tu skoro rok ale nějak se v tom tady nezvládám orientovat ... obdivuju vás (nejvíc havliho) že to tu zvládáte kydat ...

jestli bude někdy nálada tak bych se stavil na uzemí SS a po domluvě by jsme prolezli fórum abych vás nezklamal ...
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Zdravím pánové ;o) se Svobym souhlasím ;o)

Udělal jsem trochu pořádek v moderátorech - aby to bylo přehlednější - odstranil jsem adminy z moderátorů - přístup máte stejně do všeho ;o)))

Vaneon - neboj není to složitý ;o) důležitý jen všechno dělat z rozmyslem a u všeho co opravíš se dolů podepsat a vysvětlit proč jsi to udělal (a to ze dvou důvodů - 1) naučný pro ty co to udělali aby to neudělali znova 2) kontrolný proto aby se vědělo kdo co dělal ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Paolo
Corsa forever
Příspěvky: 236
Registrován: 18 lis 2007, 11:10
Bydliště: Střelice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paolo »

Taktéž chci projevit dík za důvěru a budu se snažit vyjít vstříc jak vašim požadavkům, tak i dotazům lidí s klubu,. Jak už tady psal Vaneon, bude mi taky drobet trvat než na všechno přijdu a co a jak přesouvat či mazat. Ale budu se snažit nic nepos..at... tak jdem na to. 8)
Ford 2.0i DOHC EFI
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Pánové, provedl jsem pár drobných změn - bohužel jsem to s Vámi dřív nekonzultoval - tak doufám, že mě s tím nevyhodíte - pokud s tím nebudete souhlasit, můžu to vrátit zpátky:

Vaneon - přiřadil jsem mu ještě k moderování sekci "Srazy", jelikož se celému Corsaclubu stará o hromadné srazy, tak si to zaslouží (a má to i technické výhody ;o))

Lubo87 - jako zástupce Slovenska na našem klubu, jsem mu navrhl, zda by dělal moderátora - jelikož některé sekce potřebovaly ještě moderátora - a to z toho důvodu, jelikož patří do první desítky uživatelů s nejvíce příspěvky, je tu už dosti dlouho a ví jak to tu chodí a myslím, že jako my ostatní žije pro Corsaforum... je moderátorem Pokecu, Corsafora, a Srazů
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Já s tím nemám žádný problém...
Corsa C 1.2i
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaneon »

Děkuju za poskytnutí moderace na srazech ... mohl jsem za to stejně já kvůli doplnění infa na celorepublikáč ...
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Taky bez problému :lol:
Odpovědět