Honza2.0>Áčková Corsička 2.0

1982-1993

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Uživatelský avatar
Pívas
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1260
Registrován: 08 srp 2007, 20:38
Bydliště: Jablonné v p.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pívas »

Erik>> to za to chcete autorský práva nebo co? :twisted: Já sem myslel že se to dělá pro ostatní a ne kvůli penězům :evil:
:sane: :roztleskavacka: :sane:
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scarynka »

Pívas píše:Erik>> to za to chcete autorský práva nebo co? :twisted: Já sem myslel že se to dělá pro ostatní a ne kvůli penězům :evil:
co se ted nedělá kvůli penezům, jinak dobrá prácička
Uživatelský avatar
Honza2.0
Příspěvky: 37
Registrován: 11 dub 2007, 23:02
Bydliště: Kolín

Příspěvek od Honza2.0 »

jj ja to sem taky hodil pro ostatní ,jen jsem necekal ze s tim budou takové problemy , Při nejhorším to smažu a pokud nekdo bude potřetbovat tak mu rád poradím . :(
Erik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 503
Registrován: 11 pro 2006, 18:29
Bydliště: Holandsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erik »

Kdo tady zacina o penize? Obrázek Jste blby nebo co?

Jde o tom ze mi jsme to vsechno vymyslely...
A ze jsme to chteli dat na stanky aby kazdej s toho neco mel, aby to nemusel koupit drahe, ale sam udelat...

Lide me ptali jestli to chci prekladat do Cestine. Ale na to nemam cas.
Ten krat duke, s Corsa A club me ptal co a jak, slusne me ptal jestli muze pouzivat nasi fotky a to prekladat, at v CR taky s toho neco maji...

Rikal jsem ze by to bilo dobrej napad, vsude nekdo neco rika, ale neni to vzdy pravda. Tak rikal jsem se, ze aspon bude vse dohromady...
Ale nikdy jsem to nevidel...

A tedka vydim na jedno nase prace, a zadnou link na Duke jeho stranky nebo na nase. Jen trosku respekt zpet za to prace co s tim mel...
Nic...

Proste me stve ze lide kecaji, magrujou, s prace od jine lide...

:stop:

Nic nemusis smazat, jinak bych sam tady tech fotky nedaval :D
"Happy are those who have dreams.... and are willing to pay the prize to see them come true"
Uživatelský avatar
Honza2.0
Příspěvky: 37
Registrován: 11 dub 2007, 23:02
Bydliště: Kolín

Příspěvek od Honza2.0 »

Erik píše:Kdo tady zacina o penize? Obrázek Jste blby nebo co?

Jde o tom ze mi jsme to vsechno vymyslely...
A ze jsme to chteli dat na stanky aby kazdej s toho neco mel, aby to nemusel koupit drahe, ale sam udelat...

Lide me ptali jestli to chci prekladat do Cestine. Ale na to nemam cas.
Ten krat duke, s Corsa A club me ptal co a jak, slusne me ptal jestli muze pouzivat nasi fotky a to prekladat, at v CR taky s toho neco maji...

Rikal jsem ze by to bilo dobrej napad, vsude nekdo neco rika, ale neni to vzdy pravda. Tak rikal jsem se, ze aspon bude vse dohromady...
Ale nikdy jsem to nevidel...

A tedka vydim na jedno nase prace, a zadnou link na Duke jeho stranky nebo na nase. Jen trosku respekt zpet za to prace co s tim mel...
Nic...

Proste me stve ze lide kecaji, magrujou, s prace od jine lide...

:stop:

Nic nemusis smazat, jinak bych sam tady tech fotky nedaval :D

Ok , on by nebyl problem se s tebou dohodnout jestli to tam mužu dat , ale spis mi řekni jak mam vedet od koho ty fotky pocházejí .
Pokud byly staženy z netu tak jsem to chtel poskytnout lidičkám který to určite zajímá .
Jinak jestli sem se te nejak dotknul tak SORRY . :(
pepex
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 554
Registrován: 24 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepex »

Eriku: plně chápu..

respect to your freinds..and say them very much..( mainly to Marcel M64) to he inspiration more likely copy..:lol:


Oni vymysleli postup a všechno, odskoušeli a předali dál, zasloužily by si link s odkazem na autory...aby to nebylo jen tak odněkud..Aby bylo jasný od koho to je a komu patří velký dík..

Ono spoustu lidí to zjistí samo, jak tam motor dát ale za jak dlouho?? a co vše ještě pořešit???..

ale když to někdo už vymyslel.. 8) :lol:
duke
Příspěvky: 1
Registrován: 19 kvě 2008, 21:39

Zobrazení překladu

Příspěvek od duke »

Ahoj všem,
jsem autorem výše zveřejněného překladu na zástavbu 2.0 motoru do Corsy. Překlad jsem domluvil přímo s Erikem z klubu http://www.corsa-novatuning.nl
Podmínkou pro zveřejnění stále je zobrazení článku jen pro členy klubu. Ne volně ke stažení. Také každý člen stvrdil zákaz šíření překladu.
Bohužel jsme v čechách, nikdo tady nemá úctu k cizí práci, když zanedbám fakt že se článek nemá zveřejnit, jistou slušností člena Honza2.0 by bylo uvést tento článek kompletní, i s dodatkem kdo má tento článek nasvědomí (překlad končí větou: Přeložil Duke se svolením ze stránek http://www.corsa-novatuning.nl).

Děkuji za slušnost
Uživatelský avatar
Honza2.0
Příspěvky: 37
Registrován: 11 dub 2007, 23:02
Bydliště: Kolín

Re: Zobrazení překladu

Příspěvek od Honza2.0 »

duke píše:Ahoj všem,
jsem autorem výše zveřejněného překladu na zástavbu 2.0 motoru do Corsy. Překlad jsem domluvil přímo s Erikem z klubu http://www.corsa-novatuning.nl
Podmínkou pro zveřejnění stále je zobrazení článku jen pro členy klubu. Ne volně ke stažení. Také každý člen stvrdil zákaz šíření překladu.
Bohužel jsme v čechách, nikdo tady nemá úctu k cizí práci, když zanedbám fakt že se článek nemá zveřejnit, jistou slušností člena Honza2.0 by bylo uvést tento článek kompletní, i s dodatkem kdo má tento článek nasvědomí (překlad končí větou: Přeložil Duke se svolením ze stránek http://www.corsa-novatuning.nl).

Děkuji za slušnost
Tak první by to chtelo aby to tedy ty členové klubu nešírily , a když už se to tedy šíří tak at ti tam tedy dopíšou kdo má tento článek nasvědomí jak jse to dostalo ke mě ,tak přesně jsem to poslal dál . A bohužel to tam nikde napsaný není kdo to přeložil . Abych ti to tam mohl slušně napsat .
Erik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 503
Registrován: 11 pro 2006, 18:29
Bydliště: Holandsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erik »

V pohode Honzu... Uz to nebudu resit. Duke me rikal ze to jsou jeho preklady, tak vim odkad jsou... A co no, veco se proste dostanou ven...

Jen jsem chtel od tebe vedet odkad je mas... Ale uz to vim no...

Tak je treba tady na Corsaclub.cz dat na strankach...
At je to aspon dohromady :D
"Happy are those who have dreams.... and are willing to pay the prize to see them come true"
Uživatelský avatar
Honza2.0
Příspěvky: 37
Registrován: 11 dub 2007, 23:02
Bydliště: Kolín

Příspěvek od Honza2.0 »

Taky nemam naladu tohle resit , je to smazany . když to nekdo bude potrebovat . tak at sse radši dohodne s váma .
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pdk88 »

Erik píše: Tak je treba tady na Corsaclub.cz dat na strankach...
At je to aspon dohromady :D
..no jo stálo by za to utvořit tu samostatný témátko :whistle: :D
Corsa A GSi C20XE "Orangeer"
Corsa A C20XE "Terrorschlumpf"
neu: Corsa C GSi Z18XE
ex: Corsa B combi X14XE "Bublina"
Odpovědět