Info o členech

informace o lidech a klubu, co nemusí být až tak vidět.
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Já jsem Jirka Havlice, takže přezdívku vysvětlovat nemusim. Jsem ročník 70 i když se cejtím mladší :lol: Jsem podruhé ženatý , z každého manželství mám jednu dceru, (17 a 14 let ). Makám ve Fi. Metal KolbenShmitd - výrobce pístů pro spalovací motory jako kontrolor výroby
Co mám rád: Svojí rodinu
Svoji Corsu 1.4
Tvrdej rock
Pěkný holky
Corsa club

Co nemám rád:
Blbce

Jo a spojení na mě je O2>> 724 124 175
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Havli dne 05 zář 2008, 21:25, celkem upraveno 3 x.
epona
Příspěvky: 134
Registrován: 25 pro 2006, 15:26
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epona »

:D hezké :lol:
Modrá corsa
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scarynka »

...........
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Scarynka dne 17 led 2012, 22:23, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Jack
Příspěvky: 61
Registrován: 04 bře 2007, 20:09
Bydliště: Bečov u Mostu

Příspěvek od Jack »

Tak tedy něco o mně-
Jméno-Jan Karpel
Věk -30let
Stav -ženatý/šťastně/ :P
Ďěti -2 Honzík/5/ Terezka/2/
Zájmy - Rodina,auto,kámoši,pivo a občas posilovna/když mně začnou bolet záda nebo se začnu cítit starej/ :pivko:
Hudba-Rock,heavy metal,
tel.723785270
Nemam rád-podrazy,pitomce na silnici a v životě
Tuning-Jenom decentní /hlavně interiér/
Více o mně na http://www.lide.cz/J.A.C.K.1
Naposledy upravil(a) Jack dne 24 led 2008, 20:41, celkem upraveno 3 x.
Opel Corsa 1,2eco 33kw-Hlavně že to jede
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

styxxy

Příspěvek od styxxy »

tak koukam ze je toho tady hodne ak prikladam

jmeno lukas benisek
bydlistepraha 4
nickstyxxy
tahle prezdivka vznikla tim ze jsem porad zapominal hesla na ruzne servry jako emaily atd.. tak porad naky novy jsem vymyslel a k tehle jsem se dostal zrovna tak akorad jsem zrovna v jeji dobe kupoval corsicku a registroval se sem no a ted mi rikaj v nove tride styxxy takze uz je to v poradku :lol:
neco blizsiho jako mam krusne mladi ale nebudu to sem psat ne ze bych se stydel ale proste to nechci psat maximalne ric a to jeste newim je hodne soukrome z meho zivota... jinak mam zasebou zakladku a obor automechanik ted jsem prvnim tokem na nastavbe pristi rok snad maturuji a kdyz se mi nebude chtit stale do prace tak mozna jeste bakalare ale je to vehvezdach.. jeste teda jsem rozen 11.09.1988 a tojd vse tel: 737 329 938
Naposledy upravil(a) styxxy dne 02 zář 2009, 14:32, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

JMÉNO:
Tomáš Vavřička
BYDLIŠTĚ:
Kutná Hora - už půl roku jinak pocházim z vesince nedaleko Čáslavi
NAROZENÍ.
23.11.1982
VZDĚLÁNÍ:
jsem vyučený automechanik + dodělal jsem si maturitu
OPRÁVNĚNÍ:
vlastnim řidičské oprávnění sk. C. skupinu E se chystám na jaře dodělat, dále mám řidičák na VZV (ještěrka) + Vazačské oprávnění (toto plně využívám v práci)
ZAMĚSTNÁNÍ:
pracuji už 3 rokem v logistické firmě NYK Logistics v Kolíně na pozici Team Leader (předák, mám pod sebou 9 lidí)
ZÁJMY:
přítelkyně 6let, 4,5let bicí (na to už není tolik času), 3,5 roku - Autohifi + auta a poslech muziky - surfvání na netu, snowboard asi 9let(2 roky už jsem na tom nestál)
v mládí jsem závodně hrál fotbal + další sporty,
SNY: dodělat si řidičák E + ještě strojnický průkaz, vyhrat s Kozou aspon jeden pohar (autohifi).........

uz nevim co mam vic napsat :roll: :wink:
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

tak jak sem slibil :lol: ikdyz neni o co stat :lol: neco malo o me ale varoval sem vas :lol:
jmeno:Michal Musil
narozen:1.6.1983
misto:Pardubice od kolebky do ted akorat sem se prestehoval od nasich z jedne strany pardubic na druhou stranu pardubic kde bydlim prez 2 roky se svou pritelkyni
vzdelani a pusobeni: stredni prumyslovka strojni v Chrudimi a od te doby jako konstrukter strojnich soucasti v jedne soukrome firme
zajmy: hudba, RC auta 1/10 (kdybyste si nekdo nahoudou koupil ten casopis prosincove vydani tak me tam najdete :-))) docela fofr cca 80-100km :lol: ale hlavne skvely odreagovani 8), jinak od vseho neco :lol: a ted k tomu pribyl mazlik ktereho postupem casu budou cekat najake male zmeny :wink: viz. sekce clenove....
ale jak kazdy vi vse zalezi na financich a jelikoz se chystam stavet tak to bude asi slozitejsi :lol:
tod asi vse :lol: stejne to nikoho urcite nezajma :lol:
Uživatelský avatar
Paolo
Corsa forever
Příspěvky: 236
Registrován: 18 lis 2007, 11:10
Bydliště: Střelice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paolo »

HI MANS AND GIRLS nyní je řada na vašem oblíbeném členovi, takže na mě !!§ 8)

NAMES: Pavel Metlický
NICK : PAOLO
BYDLIŠTĚ: TOP SECRET ( vesnička středisková )
r.n: 29.2.1984
POHLAVÍÝ: DÍTĚ


TAK ASI TAKHLE: narodil jsem se v Plzni, chodil jsem na 34. Zš a poté na strojárnu-truhlář... úspěšně jsem udělal výučnák, potom jsem byl odvelen do armády na rok dovolený, kde jsem se věnoval v plné míře mému koníčku- HULENÍ a taky :pivko: : díky armádo... na základce jsem chodil do sportovní třídy a hrál jsem za ní 5 let softball, potom v 15 letech jsem začal dělat box u kterého jsem vydržel 2 roky a potom jsem začal dělat sport: degustátor :ganja: ... nyní pracuju ve VEOLIA VODA.., jsem zatim u našich ale chceme letos s přítelkyní začít stavět RD.., mam řidičáky na A,B,C,E a umim řídit všechno co má kola a motor..,, jsem jinak těžkej alkoholik a už tolik nehulim, spíš jen velmi příležitostně,.. ale i tak chodim na techno, jungel,drumn bass, rave, trance pařby, kde to rozjíždim v mega stylu.. jinak tímto chci říct MIKEMADE někdy to rozjedem....!!!! mé koníčky jsou. :: auto,auto,auto, mladá, sex, mladá, chlastání, prdel jako kráva atd. jinak jsem nudnej optimistickej pesimista s názorama realisty.. mam rád moře, život, svoji přítelkyni, rodinu, kalby, cestování, ... mam krásnýho psíka kterej je největším přítelem.. serou mě lidi co kazí zábavu, politika, války, různé organizace.- punk,nassi atd.. a někdy mě serou všichni, který potkam během dne.. tak asi takhle PAŘÍMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!! :wink:

pS: JINAK JSEM ASI 4 ROKY DĚLAL GRAFITY ALE psttttttt...
Naposledy upravil(a) Paolo dne 10 kvě 2008, 20:13, celkem upraveno 2 x.
Ford 2.0i DOHC EFI
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

paolo: toz ted nevim jestli se s tebou muzu kamaradit :lol: (joke)
Naposledy upravil(a) toxik-q dne 10 kvě 2008, 21:21, celkem upraveno 1 x.
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

S Paolem se dobře kamarádí :lol: :lol: Je prostě svůj a jak někdo napsal Paolo>tvůrce prdele, s nim se fakt natlemim jak kráva :wink:
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Paolo je pěknej řízek... Skvěle se sním chlastá... Už se těším na další schledání s ním... :lol: :opilec:
Corsa C 1.2i
Uživatelský avatar
Paolo
Corsa forever
Příspěvky: 236
Registrován: 18 lis 2007, 11:10
Bydliště: Střelice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paolo »

Děkuji chlapi, taky jste super lidičky
Ford 2.0i DOHC EFI
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Tak co je novýho?? :wink:
Já jsem v práci povýšil, ze soustružníka na kontrolora výroby. :lol: Docela gut . Zajímavá práce,trošku víc věcí na naučení ale na mašině jsem makal 8 let tak většinu těch věcí znám. :wink: Měřim v klimatizované kanceláři rozměry ,ktarý u mašiny měřit nejdou: Kolmosti drážek, fazety a můstky na kroužkový partii, bolla,drsnosti a spoustu jinejch hovadin,který jsou ve finále dost důležitý. Když je to blbý,musím jít linku zastavit a po korekcích jim to zas pustit. Mám sice monterky, ale čistý a bílí triko.
Taky se mi po 17-ti letech ozvala moje dcerka z prvního manželství,chtěla by mě vidět,tak musim dovalit do Olomouce. Trošku šok, je kérovaná,hulí jak fabrika, od pondělka bydlí se svým frajerem :wink: Už jsem asi starej...
Pošlu vám fotku :wink:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Havli - tak přeju hodně štěstí ať ti to dopadne dobře.. dovedu si představit co to pro Tebe znamená...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Dík :wink:
Odpovědět