Sportovní podvozek>snížení

Sekce šílenců,díky nímž se starej Adam Opel obrací v hrobě !!!

Moderátoři: Arci, Svoby, Vtomas

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Sportovní podvozek>snížení

Příspěvek od Vtomas »

Cau potreboval bych poradit: momentalne mam Opla Corsu B 1.0 12V rok 2000 je to auto predevsim ktere pouzivam do prace. Je to supr jezdit tak za 5,5l a v zime za 6l , ale proc vubec pisu. Jsem tak nak rozhodlej nechat toto auto pritelkyni. Mam tam sice udelanou muziku komplet od MAGNATU kolem 130dB a komplet jem vse precalounil cernou kozenkou. Jsem dost ulítlej na Corsy a chtel bych si poridit taky Corsu, ale neco zivejsiho 1,4 16V nebo 1,6 GSI. Koukal jsem na tu 1,6GSI a ta se vubec neda sehnat takze to dopadne na tu 1,4. Mam kola POWERTECH 7x13'' a 8x13'' gumy Dunlop 195/45 R13 a prave bych potreboval poradit jakej podvozek .Chtel bych stavitelnej kvuli jezdeni v zime atd. a myslel jem tento: Stavitelný podvozek SUPERSPORT - Opel Corsa B
Mylim ze kdyz to dostanu o tech 65mm dolu tak to bude supr.Nebo si to sedne jeste vic? Muzika ma tak 50kg navic na zadek a hlavne chci ten stavitelnej protoze fakt nevim o kolik to poslat dolu kdyz tam mam ty 13'' a hlavne 50kg navic a obcas nekoho vezu.Ty kola jsem tam zatim zkousel nasadit a ten motor a seriovej podvozek kterej stoji uplne za ho.... na to fakt nejsou. Snad za tejden bude ta 1,4 tak bych poprosil o rady. Dik

Dneska stoji pocasi za ho..., ale zkusim nafotit ten precalounenej vnitrek a tu muziku a dam to sem :lol:
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

koukni se na www.cartechgroup.cz maji tam ted akcni ceny a dobry podvozky jinak ve stavitelnym podvozku se atdy asi neda nejak sahnout vedle, tady uz se bude platit za znacku, jinak hod foto do sekce clenove :D a mas pravdu 1.6 gsi se dasehnat hodne spatne a dkyz uz tak je to hrozne vylitana :wink:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

www.autokseft.cz maji stelovaci Vmaxx za cca 12tisic :idea:
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

čus já má podvozek vmaxx a vpředu je sníženej 55mm a vzadu 40mm,a je to až moc,občas škrtám na 15 kolech a navíc si to ještě sedlo.Cenu podvozku je 6500,což je hezký..
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

Koukal jsem taky na ten podvozek V-maxx stavitelnej a myslim ze tam jde upravit jen predek.Protoze jsou tlumice a pruziny zvlast.Nejdriv jsem chtel objednat od FK AUTOMOTIVE AK Suspension a tam nebyly zadny podrobnosti,nakonec kdyz jsem zavolal tak byl stelovatelnej jen predek o 70mm a zadek byl pevnej a tam sis moh vybrat ze 3 variant.O 20,40,60 mm.Potrebuju stavitelnej na obou osach kvuli ty muzice neco to vazi a kor kdyz jeste nekoho povezu.nevis jestli ten V-maxx je stelovatelnej na obou osach? ikdyz ja nevim neslystel jsem na ten podvozek moc chvalu
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

Ondřej Sládek:
Cau ja mam 13 kola Powertech 7 a 8 palcu a proto to poslu maximalne dolu ze prah bude asi tak 8-10 cm od silnice a potrebuju kvuli zime to zas dat trochu vejs takze potrebuju stavitelnej
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

já jsem s podvozkem vmaxx naprosto spokojenej,mám ho už rok a úplně v pohodě.Jinak do zadu bych dal snížení na 40mm,bude to dobrý pokud máš 13 kola,já mám 15 a občas škrtám..
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

Ondro:
stejne tam dam ten stavitelnej zatim nevim jestli od V-maxx nebo Supersport. Uz me nazabije dat o 10k vic
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

asi ti to řeknu takhle já na stavitelnej neslyšel moc dobrou chválu,ale to je každého rozhodnutí,ale s tímto co mám já jsem jezdil i v zimě a pohoda...
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

Vis to je jak s autem nez kdyz jsem koupil Corsu tak jsem cet jak je na ho... ze hnije, spatnej motor u vsech modelu, nepresne razeni atd. Ja mam Corsu rok a pul a menil jsem 2x olej nikde to nerezne udelal jsem dutiny a fakt neni problem. to je asi tak jako s tim podvozkem. Ridim se heslem ZKUSIME a UVIDIME. Kdyz vemu pevnej tak predek urcite 60mm dolu a zadek o 40mm bych rek ze bude na ty 13 malo takze vemu stavitelnej a tam si presne nastavim tu vejsku. jinak fakt dik aspon za ty rady
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

jinak bacha ty plastový lemy přesahujou dolu ještě docela kus tak aby ti to nedrhlo vpředu,60mm je docela dost,ale uvidíš na ty 13 by to mělo být ok..
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

ja myslim ze 60mm bude na 13 kola tak akorat kdyz to jeste klesne
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

ja mam Vmaxx tlumice predek -55 zadek -40...pruziny JOM predek -60 zadek -40 .... mam origo 14ky 165/65 a neskrtnu ani kdybych chtel. sem s tim podvozkem max spokojen. pruzky se po 2rokach trosku sedly vic. vzadu mam tak 3-4cm fuku, vepredu mam kola tak 1cm v podbehu.

ten stelovaci Vmaxx je vpredu dvojpruzina na tlumici se stelovacim zavitem, zadek jsou tvrdy sport tlumice, pod zadni pruzinou je takova podlozka a na ni je nasroubovana dalsi, tim si stelujes vysku zadku. viz obrazek
Obrázek

s tema 13kama nebudes mit zadny problem :idea:
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

cau dik za ten obrazek ted uz mi to je stopro jasny ta zadni naprava hele proc je na predku ta dvojpruzina?
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

aby jsi nemusel stahovat tu hlavni pevnou pruzinu a tim menit jeji pruzici charakteristiku, tak se stelovanim macka jen ta slabsi a tim se steluje vyska....myslim :wink:
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
Odpovědět