Co se vleze do Corsy ?

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Ozzy_vita
Corsa forever
Příspěvky: 311
Registrován: 06 pro 2006, 17:54
Bydliště: Ostrava

Co se vleze do Corsy ?

Příspěvek od Ozzy_vita »

Tak mě napadlo, co největšího, či jaké největší množství čehokoli se vám podařilo narvati do Corsy ?

Jezdím hodně na bike. Hodně lidí se diví, ale tři horské kola dovnitř na pohodu.. :wink:
Opel Vita 1.6 16V Sport .......
Uživatelský avatar
MiniMike
Administrátoři
Příspěvky: 278
Registrován: 06 pro 2006, 07:21
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se vleze do Corsy ?

Příspěvek od MiniMike »

zatim nic moc ;-) jen sadu 4 gum, predni naraznik na corsu a pristrojovku z felicie ;-) a nebo komplet interier do Mini ;-) tj. 2 predni sedacky, 2x zadni sedacky, a jeste par dalsich veci :-D
a vzdycky sme jeli ve 2 osobach ;-)
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mno tak zatím jsem to moc nezkoušel... ;o)) ale je pravda, že teď z toho mám takovej "stěhovák" ;o)))) že se mi tam vejde snad všechno ;o)))
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Termik
Příspěvky: 65
Registrován: 27 bře 2007, 18:49
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Termik »

Zdravíčko =o)

Tak já, ačkoli to bylo vůči Oplíkovi ošklivý, jsem jel kus v 7mi lidech.. Dalo se to, ale trpěl jsem za autíčko :(..... ale myslim že docela rekord :D 8)
Dříve Corsa, nyní BMW 735iA
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

juj... tak to teda jo... doufám, že to byly alespoň pěkný baby ;o))))
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Termik
Příspěvky: 65
Registrován: 27 bře 2007, 18:49
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Termik »

Velbloud píše:juj... tak to teda jo... doufám, že to byly alespoň pěkný baby ;o))))
4 holky a 3 kluci :D
Dříve Corsa, nyní BMW 735iA
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mno tak to je mi správnej poměr ;o)))
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Tak ja nevím, mě se tam vejde docela dost drobků.
:-D
Corsa C 1.2i
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

do kufru uz se fakt nic nevejde.pokud kupuju nakej nakup tak to hodim za predni sedacky jinak je to auto spis jen do rachoty. malej objem nizky povinny ruceni a hlavne v poho spotreba kolem 6 litru
tomert23
Příspěvky: 100
Registrován: 24 úno 2007, 15:50
Bydliště: Galanta

Příspěvek od tomert23 »

No ja som naložil 6 brzdových bubnov na náves. jeden tak 60 kg plus 12 ks brzdových čelistí ,to je tak 40 Kg a plus ja 90 KG. No kolegovia hovorili že to sú posledné chvíle corsy.Ale som im vyrazil ističe lebo úplne v pohode 120 km.trochu horšie sa dobrzdovalo. klesla len asi o 6 cm. PS. mal som sklopené zadné sedačky a snažil som normálne rozložit.
corsa b 1.4 I Sport
Aleš
Příspěvky: 9
Registrován: 16 pro 2006, 07:14
Bydliště: Praha

Příspěvek od Aleš »

Do corsy jsme toho narvali taky mraky, ale naposled jsem narval corsu do pontiaca... to byla jízda... na vrakáči jsme rozbrakovali jednu corsu a nepobral jsem akorád nádrž a topení...:-D bral jsem levý přední podběh s chladičovkou, převodovku s poloosama, zbytek přední osy, přední kapotu ( ještě jsem bral kapotu z kadetta) zadní dveře, koberce podlah, nějaký ty světla, nějaký plasty interiéru, zadní nárazník a možná ještě nějaký drobnosti.... a ve dvou lidech... :-D při zkládání jsem byl jak inženýr a do auta se nedalo ani plivnout!!! Já měl snad věci i na klíně ( jako řidič... to kecam ... neměl...) A pohoda... :sane: :deejay:
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

To Ales: Ty jsi taky dobry dobrodruch , no ale asi dostal zabrat vid poradne, ale kdyz se chce tak se nalozi vse 8)

To Vtomas: no tak u tebe se nedivim ze uz tam nic neslo do toho kufru :lol:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

ja sem se odstehoval sakum prdum jednou varkou od rodicu do bytecku, vsechny moje veci vcetne kompjuteru, nahradnich dilu na auto atd. a jeste jsem cestou nabral manzelku (bez veci) :wink:
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
Uživatelský avatar
Pívas
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1260
Registrován: 08 srp 2007, 20:38
Bydliště: Jablonné v p.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pívas »

Tak já sem vezl asi největší náklad sebe a 6 holčin :lol: šlo by ještě víc, ale už nikdo nechtěl, prej že tam je už málo místa :nevim: a byla to vůně :jazyk: ne jak smradlaví kámoši :sneaky:
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

No jak tě znám Pívas tak náhodou ty slečny cestou otěhotněly, takže si v podstatě převez v Corse dvanáct lidí. No to je rekord :!: :!: :lol: :lol: :lol:
Odpovědět