Příspěvky na chod CC

co nikdo nemá vidět a pro rychlejší rozhodování bez soukromých zpráv ;-)
Odpovědět
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvky na chod CC

Příspěvek od Havli »

Vzhledem k tomu že jsme velice nemajetný klub,měli by jsme zvážit kde vzít love :wink:
Napadlo mě ,hypoteticky,že sem každej leze pro rozumy,rady a tipy,ale CC nedá nic.
Názornej příklad>Edenxx>přijde jen když něco potřebuje,a když nedostane odpověd,tak je ještě hustej, a nadává že každej tu mele kraviny a nikdo tomu nerozumí :evil:
Udělal bych sekce>Jak na to a Technika jen pro platící a min příspěvek 100,-,to snad nezabije ani študenta :!:
Roztřídit lidi,typu Pepex,Paluš,Erik apod. který fakt pro forum dělal co se týče rad hodně,ty platit nemusí,páč jejich rady jsou k nezaplacení :lol:
Sorry ale rady abych vynechal 3 rychlostní stupen, a trojku šetřil jsou fakt k hovnu :wink:
Lidí jako Edenxx je tu mraky,i za cenu že návštěvnost bude menší,bych to riskl, páč někdy mín znamená víc :wink:
Je to jen můj názor,tak mě nekamenujte :oops:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

chápu, že tě štvou lidi jako on.. to mě taky.. ale upřímě bych to nedělal.. už teď máme příspěvky dobrovolné a díky tomu máme tolik lidí a takovou návštěvnost... když zavedeme poplatky budeme mít o polovinu menší návštěvnost... když jsme zakládali klub, dělali jsme to proto, aby byl pro všechny a aby všichni tu našli co potřebují...

co se týče toho kde sehnat financí... už se mi ozvaly z AUTO ZRALÝ... jak jsem dal upoutávku do aktualit.. nejen že členové mají slevu, ale navíc když si člen koupí nějkou věc od nich, klub z toho bude mít procenta... jen jim musíme dát ještě banner na HP... ale to zvládnu až koncem měsíce.. teď absolutně nestíhám..

myslím, že právě díky tomu můžeme klubu přinést peníze... návštěvnost máme celkem slušnou (cca 300 lidí denně) a to 300 lidí zaměřených na oply... tzn. pokud by jste sehnali nějaký obchod zaměřený na oply, který by chtěl mít reklamní banner určitě by to nebylo od věci...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Odpovědět