Sloučení srazu TTC a CC - pouze pro organizátory

co nikdo nemá vidět a pro rychlejší rozhodování bez soukromých zpráv ;-)
Odpovědět
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Sloučení srazu TTC a CC - pouze pro organizátory

Příspěvek od Velbloud »

Zdravím klucí, tak mě napadlo, že bych mohl oslovit šéfy z TTC (tigra team czech) a že bychom mohli alespoň jeden sraz udělat společný, co vy na to?? tím by se nás mohlo sejít k sedmdesáti autům a přeci jen Tigra je kupátko od corsy ;o)))

Mám napsat na vedení TTC?
Naposledy upravil(a) Velbloud dne 19 úno 2009, 14:35, celkem upraveno 1 x.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Bloud>>> Určitě by jsem to prubnul. I když nevím jak pořídíš. Já jsem tam dával pozvánky pokažkdé když jsme měli nějaký ten sraz...
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

bloude: nejak si nedokazu predstavit jak by se to zorganizovalo :oops: myslim tim bezpecnost, zazemi, hygiena atd... pri takovem poctu uz by to rozhodne nebyla sranda :roll:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Takže lidičky...

Po domluvě se ZEDEM a s Viggen bychom to zkusili. Proto otevírám tuto sekci přístupnou i pro Viggen - "šéfku" TTC, abychom se tu všichni mohli bavit o přípravách a zabezpečení srazu ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

velbloud: mozna by to chtelo upresnit :roll:
slouceni srazu me moc nereklo tedy spise nevim zdali bude celorepublikovy sraz CC soucen s uvadenym TTC ci se pletu a CC bude pak v tom cervnu v pelhrimove? :roll: jinak na TTC urco rad dorazim nektere lidicky uz sem mel tu moznost poznat 8)
Naposledy upravil(a) toxik-q dne 19 úno 2009, 19:19, celkem upraveno 1 x.
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mno když jsem se o tom bavil se Zedem, nemluvili jsme o termínu - teď nám navrhují, že bychom to mohli udělat v rámci jejich srazů kde maj již zajištěno pár věcí, a vzhledem k tomu že je taky kousek od Jihlavy... osobně v tom nevidím taky problém... ale vyjádřete se také vy ;o)

a co se týče našeho srazu v Pelhřimově tak ten samozřejmě nepadá - stejně mýváme dva srazy ročně, tak proč teď neudělat u Jihlavi společnej a náš Pelhřimov - kterej stejně nikdo zatím nezačal organizovat - bych udělal třebas v září či srpnu, co vy na to?
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

velbloud: urcite to neni spatej napad sou tam pohodovy lidicky a proc to nezkusit
a co udelat spolecnej, pak v pelhrimove v cervnu a v zari druhej? :roll: nechci aby to vyznelo nejak spatne ale nevim zdali se bude chtit lidickam dorazit na TCC :roll: uvdime jak rikam za sebe urcite nejsem proti :twisted:
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Jako bylo by super poznat další dobrý lidi a Corsa >Tigra jsou fakt ségry :wink:
Ale na druhou stranu víme,jak je to s účastí našich členů na celorepublikovím CC srazu :cry: Aby hodně lidí člověk přesvědčoval a dal jim pomalu na benzín :roll:
Na začátku jede 100 lidí a pak je nás 30. Ale zaplat panbu za to,stejně je to super.
Jde o to že dva srazy na Vysočině dost lidí finančně nezvládne- Slováci,Severní sekce atd.
Mě žena v poho pustí na náš , ale tim sloučenym si nejsem jistej :lol: :lol: :lol:
Viggen
Příspěvky: 5
Registrován: 19 úno 2009, 14:08
Bydliště: Vysočííína :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viggen »

Ahoj :-)

taky řeknu, že by bylo dobré potkat nové lidi.. na druhou stranu, členek z TTC na srazy moc nejezdí :-)

Dám vám sem program, který jsme vymysleli, aby jste řekli, jak a co a jestli se vám to líbí :-)

Každopádně... už těď se těším, že poznám další lidi :-) :wink:
Osobně znám jen trošku Toxik-q a jestli jste všichni tací, tak to bude supr srázek :-)


U ná to bývá taky tak, nejdříve má zájem 100 lidí ale nakonec jich dojede 10.. :-( jenže s tím, se nic udlat nedá :-( bohužel..
Viggen
Příspěvky: 5
Registrován: 19 úno 2009, 14:08
Bydliště: Vysočííína :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viggen »

tak... :-) a teď ten program :

Rozlosování účastníků..
Pokud bude zájem, prozlosují se posádky, tj. písnenko bude patřít k číslu (a1, 1a, b2, 2b... ), každý si losuje a dle katričky si najde partnera pro bojovku. Je poté na dvojici, jak se domluví s dopravou.
Takto se, více všichni poznají vzájemně :-)



Jízda zručnosti - tácek + plastové kelímky naplněné vodou, nutno ujet slalom 100 m, kdy řidič v levé ruce drží tácek s kelímky.


- Orientační smysl podle navigace – v obchodě, který bude určený souřadnicemi GPS, musí posádka zakoupit jednu určenou vybranou věc ( všechny posádky stejně) . posádka předkládá doklad o koupi.


- cesta lenivosti – každý z posádky musí uskákat 50 m v pytli. Poté absolvují totéž oba současně v jednom pytli.


- zkouška výřečnosti – každá posádka musí zjistit po cestě k danému cíli co nejvíce informací o hledaném místě ( hrad/zámek /zřícenina). Smí se ptát místních občanů, nesmí hledat na internetu.



- hledání ztraceného nářadí
– jeden člen posádky má zavázané oči, druhý svázané nohy (tak, aby mohl udělat krok) oba jsou navíc přivázaní k sobě za zápěstí. Hledají všechny týmy současně. První nalezivší tým získává bod.


- nácvik večerního nasávání – zvolený účastník (posádka se dohodne) musí vypít na ex-půl litru speciálního lektvaru. Za prskání, nedopití apod. odečteme bod


- jarní probuzení špíčků
– skoky přes švihadlo – délka 1 minuta. V této disciplíně si oba účastníci odloží a skákají ve spodním prádle/ plavkách :-) (upřesníme dle počasí )


- místo foťáku tužka – kresba čtyřkolového mazlíčka. Body dle kvality provedení :-)


- křížovkářská show - podle obrázků doplníme slova :-) Ke slovu, které posádce z křížovky vyjde, musí být vymyšleno krátké, vtipné heslo, motto… Heslo bude jedním členem týmu předneseno před celým táborem. :-)

přetahovačka - stejný počet účastníků na každé straně, CC x TTC :-) Vyhrává ten tým, kde popadá méně lidí a protivníky přetáhnou za značku.
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Viggen...

:lol: :lol: :lol: :lol: fakt dobrý nápady ;o)) jen pak k tomu jednotlivýmu bude pár otázek - třebas spousta z nás tam jezdí se svojí drahou polovičkou - jeslti se i o ně bude losovat, či se může být v týmu s ní (když si představím, že by byla Zuzka v týmu s chlývákem Subym a v jednom pytli :lol: :lol: )
.. myslím, že jinak máte program více než nabušený - max ty sprintíky bych dodal..ale to záleží na tom kde to vše máte... jestli na letišti či v kempu?? Písla bys prosím nějaké podrobnosti k místě a pod??

Jinak já můžu zajistit publicitu - krom tý tisícovky členů, kterým rozešlu mailíky, tak bych mohl dát sraz i A&T a Willi by určitě napsal nějaký tiskový prohlášení... a pod..


Havli.. to nééé TY MUSÍŠ dorazit, protože bez si bez Tebe fakt nedovedu představit sraz ;o)) právě proto jsem navrhoval to že bychom udělali jeden sraz teď a druhý na podzim ten na jaře by byl společný pro T a C a na podzim jen C... co vy na to??
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Viggen
Příspěvky: 5
Registrován: 19 úno 2009, 14:08
Bydliště: Vysočííína :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viggen »

:wink: tak.. ohledně toho losování..., napadlo mě, že tak by se sice lidi víc poznali... ,ale je fakt..., že jsem to nějak nedomyslela :-)
Rozumné tedy asi bude..., losovat jen ty, kteří by přijeli jako jednočlenné osádky :-)
Sprintíky přidat můžem.. Ty mě ani nenapadly..., pač Tginku nerada honím :-)) budeme muset najít nějaký plac pro tyto aktivity :-)
Jinak.. sraz by měl být v kempu a to buď ATC pávov, Jihlava, nebo ATC Štoky :-)

Publicitu určitě zajistit můžeš :-) jednoho kamaráda nedávno napadlo, písnout do nějakýho televizního motoristickýho pořadu..., ročej tam kde co, tak proč ne krásný auta :-D
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Velbloud>>> No tedy Bloude, já by jsem byl na Zuzanku hodný :lol: By jsem si ani nedovolil ji nějak obtěžovat :oops:

Viggen>>> Co takhle přidat hod pneumatikou, či tlačení Cozy/Tigi 10m na čas :wink:
Corsa C 1.2i
Viggen
Příspěvky: 5
Registrován: 19 úno 2009, 14:08
Bydliště: Vysočííína :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viggen »

tlačeni... jeden clovek jedno auto? nebo několik lidi.. urcite spousta chlapů svoje auto utlačí ale myslím ze většina holek si ani neškrtne :-).
hod pneumatikou je supr nápad. akorat kdo ma doma nepotřebnou pneumatiku? :-)
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Viggen>>> Tlačení aut v párech (neboli corsa corba)- by jsi se divila jak holky umí tlačit Cozy :wink:
Pneumatika se vždycky najde. Já jich v garáži mam...
Corsa C 1.2i
Odpovědět