Repro do dveří>Corsa A

Pacienti přes muziku se konečně dočkali
Odpovědět
Uživatelský avatar
Matezzz
Příspěvky: 74
Registrován: 16 úno 2009, 16:32
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Repro do dveří>Corsa A

Příspěvek od Matezzz »

Zdravím. Chtěl sem se zeptat, jestli někdo náhodou neví hloubku dveří u corsy A r.v. 1992, protože bych nerad pořídil repráky které se mi tam nevlezou. Případné rady k montáži bych taky uvítal
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pdk88 »

..mrtě :D zejtra změřim
ale nedělal bych si s tim starosti- kdyžtak uděláš kroužky z mdfky (nebo z něčeho)
8)
Corsa A GSi C20XE "Orangeer"
Corsa A C20XE "Terrorschlumpf"
neu: Corsa C GSi Z18XE
ex: Corsa B combi X14XE "Bublina"
Uživatelský avatar
Matezzz
Příspěvky: 74
Registrován: 16 úno 2009, 16:32
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matezzz »

JJ. Tak repráky už víceméně mám. teď uvažuju.....až je tam budu dávat, dám je asi napravo dolů od toho vehiklu na stahování okna, ale......to pak asi nepůjde stahovat.....Čo s tym??? A do elektriky se mi nechce, ta je poněkud drahá, nemluvě o tom že ta díra po tom vehiklu by se blbě zakrývala.....
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Záleží na magnetu repra,resp. na montážní hloubce. Můžeš tam dát cokoli,jen u většího repra musíš instalovat redukce. :wink:
v praxi to znamená 1.) Koupit plastový v jakym koli šopu s HiFi nebo 2.) vyrobit je MDF desky ,což hifíci doporučují,líp to hraje. V podstatě je to stejnej postup jako u Béčka a na to je tu topic>Jaké repro do dveří v sekci Hi-Fi,jenom ta mont. hloubka je u Áčka jiná,musíš to poměřit.
Obrat se na VTomase,moderátora HiFi sekce,ten ti rád poradí s čímkoli, od výběru repro až po montáž :wink:
Uživatelský avatar
Matezzz
Příspěvky: 74
Registrován: 16 úno 2009, 16:32
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matezzz »

No....nakonec začínám uvažovat, že je dám dozadu do toho plata nad kufr. Ale asi si budu řezat svoje z překližky a pak ho nechám očalounit protože mi je líto řezat origo (třeba jenom proto že by se asi blbě schánělo nové). Protože dávat je do dveří by byl problém s tím, že bych musel měnit ten papundekl za očalouněnou překližku a tam by zas byl problém s těma přihrádkama (uvažoval sem že je u té překližky nedám ale nevím jak by to vyzeralo) a s kličkou na stahování okna. Nemluvě o tom že by mi bylo líto vrtat dveře. Nemluvě o tom že by se vrtaly asi hodně blbě......
Odpovědět