Jak NEKUPOVAT aneb jaký blblosti lidi vymyslej...

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

Uživatelský avatar
Maro
Příspěvky: 879
Registrován: 11 srp 2008, 01:07
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maro »

Neuděláš a nejde to... máš jinej obsah a 8V a tímto 1.4 nenahradíš... a takhle ptákovina co prodává na aukru... je další sračka a bláboly aby na sebe upoutal pozornost a ještě ti to nepomůže... když už chceš nahnat výkon, tak si to nech přečipovat. A nebo rovnou vyměn motor.. tod muj názor.
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

Maro>>> Cross to asi myslel tak, že je to úplná kravina :) A né, že si to bude kupovat ...... Co ty lidi prostě vymyslej za pí*oviny :zed:
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Uživatelský avatar
Maro
Příspěvky: 879
Registrován: 11 srp 2008, 01:07
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maro »

Však jo...beru to tak... jen mu prostě říkám at to nekupuje, že to jsou vyhozené prachy za nic. Sorry Crossi, nemyslel jsem to tak.
Uživatelský avatar
martin.adamek
Příspěvky: 64
Registrován: 27 srp 2009, 01:17
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.adamek »

Havli píše:Denní svícení (...) atest to nemělo ani omylem :lol:
U LED denních světel "s atestem" je někdy háček v tom, že atest je na obrysovku (třeba na přívěs, nebo jako pozička nahoru na skříň nad kabinou), která má svítit jako 5W žárovka.
Jenže denní světlo má svítit jako 20W žárovka.

Takže občas někdo homologovanou bílou LED obrysovku prodává jako denní světlo, a malér je na světě.
(teda viděl jsem Hella denní světlo s 16W žárovkou, ale to je nějaká anomálie, ostatní žárovkový jsou á 20W)
Martin Adámek
Combo B 1995 (tj. Corsa B s batohem a zrcátkama...) 1,7D
Isuzu inside... Německý pracant s japonským srdcem
www.adamek.cz
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

ze ja jsem si o to nenapsal jeziskovy :evil: s takovymi parametry bych z toho mel letadlo :lol: MAGNETIZER
Uživatelský avatar
Keil
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 265
Registrován: 04 lis 2009, 17:12
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Keil »

chjo, skoda, ze to neni pro muj objem :lol: nechapu, jak to ti lide mohou tak aktivne kupovat v takovem mnozstvi
Corsa C 1.2 twinport + CHIP
Uživatelský avatar
Honz@
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 468
Registrován: 30 kvě 2008, 10:52
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ »

Keil - protože jsou naivní jako kráva. stačí jim nakukat že budou mít něco zadarmo nebo že jim to přidá tolik a tolik výkonu a stojí to pár peněz.
ach jo Češi :roll:
Fabia Rs
Corsa C 1,3 CDTI + Chip -prodáno
moje felda
Uživatelský avatar
Hosak
Příspěvky: 191
Registrován: 29 srp 2008, 22:57
Bydliště: Bratislava SK

Příspěvek od Hosak »

:D kupim 2 magnety za par drobnich obmotam to izolepou okolo palivovej hadicky a mam MAGNETIZER :D
Corsa C Z13 DT

[url=http://]Tigra A X14 XE[/url]

Obrázek

Life is not fair, get used to it.
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

http://www.4cc.eu/E85_pulstar.htm mrknete se na tohle, to jsou tak straslivy kecy :-D po precteni tohodle se vubec divim, ze moje auto jezdi i na normalni svicky :-D

libi se mi svicka s vykonem 1000kw.. kurna, najit cestu jak ji dostat na prevodovku, bych jezdil jen na svicky :-D

presunuto do tematu k tomu urcenemu :roll: rekl bych ze to do topicu o Ethanol E85 nepatri :evil: by tox
Naposledy upravil(a) NoX dne 13 led 2010, 17:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Keil
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 265
Registrován: 04 lis 2009, 17:12
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Keil »

jojo :lol2: , si myslim, ze kdybys udelal analyzu... rozbil je a koukl co je uvnitr... tak to bude uplne to stejne jako v jinych... jen v cene mnohonasobne se to bude lisit :lol:
Corsa C 1.2 twinport + CHIP
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

hlavne se mi libi to, jak pulzni svicka neustale zapaluje :-))
mas otevrenej ventil, smes jde do valcu a hle, pulzni svicka ti to proslehne zpatky do sani :-D

a cloveka potesi, kdyz sice DIS modul/rozdelovac rikaji "ted nic nedelej" a svicka pali v klidu dal :-)) a jiskra bude mohutnejsi, to taky tesi :-))
Uživatelský avatar
Keil
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 265
Registrován: 04 lis 2009, 17:12
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Keil »

hh, nejspise tam bude vlastni termonuklearni zdroj energie pro stale jiskreni... :lol: a hlavne ti zvysi maximalni rychlost!
Corsa C 1.2 twinport + CHIP
Uživatelský avatar
Arci
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 424
Registrován: 13 dub 2008, 01:05
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arci »

No tohle je opravdu smesne.. Nedovedu si predstavit jak se ve svicce zvisi napeti a energie vyboje kdyz je to pasivni clen :P ... Ale jinak jsem se timto jednu chvilku zabival (pokud napisete do vyhledavace "Plasma Spark Plug" tak se o tom da cist celkem dlouho nebo youtube) a testoval na sekacce, kazdopadne to bylo celkem slozite a ke sve funkci to potrebovalo 230V ze zasuvky (prikon 600W v max otackach na jednom valci :twisted: ) a musim rict ze na chodu motoru to rozhodne znat bylo.... (a nejiskrilo to porad ale jen to zvysilo energii vyboje) Ale pouzivat to v aute je nesmysl protoze co se ziska se opet strati na menici napeti :-( a o zivotnosti svicek ani nemluvim (po hodine provozu KO)... Ale aby to nekdo integroval do svicky bez externiho napajeni :lol: , To asi prileteli z marsu :lol: ....
@CorsaA1.2i8V@CorsaA1.6i8V@TigraA1.6i16V78kW@TigraTwintopSport1.8i16V92kW@ !!!Diagnostika vozů opel do r. 2013 adaptérem OP-COM!!! , 3D TISK + tvorba 3D objektů
Odpovědět