Problém po zapojení POWERBOXU.... pomooc..

Témata zabývající se úpravami/tuningem motoru a výfuku
Odpovědět
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Problém po zapojení POWERBOXU.... pomooc..

Příspěvek od Velbloud »

Pánové, mám na vás dotaz a prosbu o pomoc....

dnes jsem montoval Powerbox... vše proběhlo v pohodě, vše je zapojeno, elektrika, podtlaky, zaslepené AGR....

Když jsem ovšem chtěl nastartovat, motor ihned po nastartování vyletěl do omezovače.....

vypnul jsem, vše překontroloval, znovu sundal PB, ujistil se že vše těsní, nandal pb... pořádně utáhnul..... zapnul klíček, a nechal načíst klapku... pak jsem chtěl startovat, ale klaplo v tom a najednou byl celej motor bez elektřiny (resp. celý auto bez elektřiny)... tak jsem sundal plusovej kabel z baterky.. znovu ho nandal... a opakovalo se to, že ihned po nastartování vyjel motor až do omezovače....

PROSÍM KDE JE PROBLÉM????

- přičemž podotýkám - vše je pořádně dotažené, utěsněné... zkoušel jsem i jinou klapku, jestli není problém v motorkách v klpace (stalo se to samé), kabely jsem neprodlužoval, délka mi stačil, takže kabely a konektory jsou původní jak byly... hadička podtlaku brzd je taky původní...jedinou kostru kterou jsem měnil byla kostra co byla na držáku klapky tak jsem jí napojil přes záslepku agr...


prosím poraďte... v čem je problém?? špatně zapojený podtlaky?? elektrika?? něco s klapkou??? už si fakt nevím rady...


přikládám fotky jak to mám zapojený...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Velbloud dne 07 kvě 2009, 09:12, celkem upraveno 1 x.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Bloude,kurwa to je pech,tak snad to dáš dohromady. Snad poradí Paluš,Pepex nebo kdyby se objevil Erik :urcite?:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Erikovi jsem psal už před měsícem sz, jestli by mi neporadil s montáži.. a nic.. takže pochybuju...

mno ona výměna sama o sobě je jednoduchá...... ale vždy se tam něco najde... začal jsem montovat v pátek... jenže pak mě zastavilo AGR, který je na 8 torxy, na který jsem neměl oříšek na golu... (tak jsem alespoň vyndal klapku a tu zadní trubku.. (pěkná drbačka)...

mno a teď už jsem jen zaslepil AGR a dozapojoval.. jenže jsem si přesně nepamatoval kam se to má zapojovat.. tak doufám že to mám dobře.. a pak se mi stane tohle... mno kdybych alespoň věděl kde mám chybu hledat.. ale už si fakt nevím rady.... doufám, že to do mimoně stihnu... mám ještě zítra půl dne dovolený..
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

psal si na tigra forum?
I German Style !
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

jj... zatím žádná odpověď... i jsem konzultoval s Tigersem a Kadym... ale když to neviděj, tak nemůžou moc radit, no... tak doufám, že se někdo chytí alespoň podle těch fotek....

potřeboval bych vědět, jeslti mám dobře zapojené podtlaky... jestli to není třebas v tom..
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
pepex
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 554
Registrován: 24 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepex »

a co ovládací ventil přisávání palivových výparů?neni zapojen na stálé přisávání??vysvětlovalo by to ten omezovač..mám namysli podtlak. slabá hadička co vede k ventilu a druhej konec na PB..
25DT
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

pepex... prosím který je ten ventil?? modrej či červenej (viz foto.)

a jak se zapojuje ???
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
pepex
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 554
Registrován: 24 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepex »

to červený..
zapojeno tak jak to bylo originál víc ti neřeknu..jestli to máš špatně nevim...

Klapka se sama hýbe?elektrika v normě?
25DT
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

aha... tak to zkusím ještě přepojit hadičky, jestli nejsou obráceně.... protože to by mohlo být ono.. u tohohle ventilu jsem si nebyl jistej jak to patří...

klapka by měla být v pohodě... je vyčištěná, hýbe se ... a i elektrika k ní funguje.... bohužel na vlastní oči jsem to posoudit nemohl, protože jsem to dělal sám a nebyl nidko kdo by se na to podíval když jsem startoval... (a nechtěl jsem nechat auto v omezovači mezitím co bych očumoval motor...)

díky za typ.. zítra vyzkouším...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
pepex
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 554
Registrován: 24 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepex »

jax dopad? 8)
25DT
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Huf.. konečně jsem skončil ;o)))

mno ... po práci rovnou na montáž... znovu jsem vše rozšrouboval, smontoval.... nepomohlo to.. vyměnil jsem hadičky u podtlaků, prohodil je... nepomohlo to... vyměnil jsem klapku, nepomohlo to....

byl jsem fakt zoufalej, pak přijel kamarád, že víc očí víc ví... mno tak jsme to znovu rozmontovali.... a po chvíli mi říká..." jakto že máš těsnění otlačený jen na jedný straně??"

mno a problém byl v tom, že mi tam vadil šroub od kostry, na kterou dosedala klapka a o 3 mm na jedný straně tak nadzvedávala PB... takže i když jsem to dotáhl na fest, že když jsem za to vzal, tak jsem lomcoval celým autem, tak tam byla fucha...

takže jsme uřízli ten šroub od kostry (o cm) a držák na hadičky kterej tam ještě vadil... , našroubovali.. a vrní to jako předtím ;o)))

RADOOOOST ;o))))

Takže jsem vše domontoval, smontoval, pařidělal filtr.... jedu to projet... a víte co?? rupnul mi vejfuk... bych se z toho.... takže zítra dopoledne jedu na kladno, snad by mi to tam jeden klučina svařil, abych mohl jet na mimoň...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
pepex
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 554
Registrován: 24 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepex »

to je taky nápad dávat kostru na těsnění.. :?

ale hlavně že to jede..a jak to jede??
25DT
Uživatelský avatar
LLuKKi
Příspěvky: 254
Registrován: 14 lis 2007, 18:16
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LLuKKi »

No vidíš to... jsem říkal že to bude nějaká blbost :D no a jaké poznatky z jízdy,rozdíl že? Já ted byl Cozu provětrat na červenohorské sedlo a zpět,je tam nový asfalt a paráda,jeli jsme ve 3. Já Golf III 2.0 16V 150ps a passat 1.8 T taky 150ps a hádej kdo dostal na prdel??! :D
E53 3.0i
E39 525d Touring ex
Opel Corsa B GSi 150kw,ex
MECHANICKÉ A KAROSÁŘSKÉ PRÁCE,DIAGNOSTIKA NA ŠUMPERSKU, ODTAH VOZIDEL,ND BMW!! 774665074
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

pepex.... ta kostra je tam origo... vůbec jsem na to předtím nešahal... :shock:

Lukkii... pocit??? bomba.. sice zatím smíšený pocity kvůli upadlýmu výfuku.. ale jinak super... jak někdo popisoval, že tam jsou mezery v tahu, tak vůbec... jde to krásně, rovně bez přestávky rovnou nahoru a cca ve 4500 až 5000 to nabere ohromnou sílu a táhne to úžasně... jen škoda, že mám omezovač v 6800... ;o(

zatím poznatky? na čtyřku 160 (a chce se tomu furt dál)... a na Mimoňi na sprintech o půl vteřiny zlepšení na čtvrt míle ... i když mi zrovna přitom upadvejfuk... :roll:
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Odpovědět