Pružiny>výměna

Témata týkající se podvozku, brzd, řízení a chlazení. Tato sekce zahrnuje i úpravy těchto částí vozidel.
Odpovědět
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

berry> zadni pruziny jsou snad to nejjednodusi...hodis auto nba hever, sundas kolo. na spodku zadniho tlumice vysroubujes 1ks sroubu co ho drzi, tim ti spadne niz naprava a pruzinu proste vyndas a nandas novou. nasroubujes sroub na tlumici dole, nandas kolo a hotovo. 10 minu maximalne.
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Tak to je parada, diky moc za info stejne porad premyslim ze je nej asi si prisetrit a koupit cely podvozek nez jen pruziny :wink:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
-Jakub-
Příspěvky: 352
Registrován: 04 dub 2007, 08:57
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -Jakub- »

Já aspoň na zimu vracím dozadu původní, ať je to trochu nad zemí a nedělám práci cestářů.
1,0 12V
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

No copak ma riakt Bloud :smich:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

-Jakub- píše:Já aspoň na zimu vracím dozadu původní, ať je to trochu nad zemí a nedělám práci cestářů.
pokud je vrátíš jen dozadu, tak ti to moc nepomůže :wink: protože budeš ještě větší radlice a navíc budeš mít takovej sklon, že nenařídíš světla aby ti svítily tak jak maj...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
eesper
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 90
Registrován: 31 pro 2006, 12:22
Bydliště: Mimoň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eesper »

no ja v zime asi taky nebudu moct jezdit ja bych to mel jako pluh :lol:
OPEL CORSA 1.4 16V :-)
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

v pohode, ja jezdim v zime jako v lete a no stress, kdyz sou dobry zimaky tak i pluh delam :twisted:
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Tlumiče+pružiny

Příspěvek od sladas opc »

Zdarec měl bych dotaz,přemýšlel jsem o tom že bych dal seriový tlumiče a na ně sportovní pružiny -35mm,nebylo by to tvrdý a nebo nevadilo by to těm seriovym tlumičům?????

ONDRO, než ZALOŽÍŠ nové téma..prosím přesvěč se, že tu dané téma už není.. tohle se tu probíralo desetkrát.... Bloud
jezisekx
Příspěvky: 143
Registrován: 28 dub 2007, 18:41
Bydliště: Uhercice u brna

Příspěvek od jezisekx »

ja dal na -40 seriovky monroe a zatim v poho ale jak rikal bloud ale moc toho nevydrzej budes to muset casem vymenit to jest nevydrzej 10tis ale trebas jenom 5
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Ondro uplne v poho serie snesou jak zde pise jezisekx i -40mm

Tome, prosím příště až budeš mít ve své sekci příspěvek kterej tam nepatří, přesuň ho či sluč tam kde má být, ju?.. díky .. Bloud..
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

tak bych dal mínus 40,ale bojim se aby mi to hned neodešlo,ale zároveň nechci aby mi vydrželi tak málo jak píše jezisxek,bude to alespoň měkččí a lepší než se sportovnim??
DOME
Příspěvky: 78
Registrován: 18 bře 2007, 11:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DOME »

Tak moje corsa včera dostala nový podvozek V předu je to ok ale zezadu se ozývají rány jak z děla. Není něco špatně'?'?
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mě po výměně výfuku narážel výfuk o nápravu když jsem přejel větší hrbol... zkus se podívat jestli nemáš vyklepaný silentbloky u vejfuku... či ty rány můžou být kolama o podběhy.. pak máš dvě možnosti - vytáhnout podběhy či dát dorazy... ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
pepex
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 554
Registrován: 24 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepex »

Mě to taky takhle klepe,je to výfuk o nápravu...Dal jsem tam takový polyuretan(nebo takovou věc čím se izolujou vodovodní plastové trubky) v alobalu a o.k.Já osobně nemám sníženo,ALE mám unavenýpružiny,takže skoro to samý!!Takže proto řvu,když mám vezt 3,nebo dokonce 4 osobu :sebevrazda2:
25DT
DOME
Příspěvky: 78
Registrován: 18 bře 2007, 11:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DOME »

já měl taky unavený pružiny i tlumiče hlavně vzadu ohobloval jsem si pěkně plastové lemy jak to bylo nízko když jsem dal ty sportovní tak nebyl skoro rozdíl v tom jak to sedí za to ve předu si to sedlo řádně
Odpovědět