Podvozek> tlumiče, pružiny a vše kolem...

Témata týkající se podvozku, brzd, řízení a chlazení. Tato sekce zahrnuje i úpravy těchto částí vozidel.
Odpovědět
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Podvozek> tlumiče, pružiny a vše kolem...

Příspěvek od Velbloud »

Berry píše:No ta vypada zajimave hezaka jinak kde jsi sehnal pruziny a kolik maji snizeni docela o nich uvazuju diky
Mike Mad píše:pruziny jsem kupoval pred rokem a pul mam tuseni v www.f2tuning.cz ... stali mne 1800, byli novy jen rozbaleny a vyzkouseny na nejakym aute. Jsou to JOM -6/-4cm, ale predek sedi uz tak -8, chovani podvozku je super, sem spokojen, ale silne doporucuju pouze v kombinaci s tuhejma sport tlumicema, jinak budes skakat jak hopsakoule na kazdy vlnce na silnici :wink:
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mno já mám komplet podvozek od anglickýho SPAXe se štelovatelnou tuhostí... a měl jsem docela štěstí.. normálně stojí 25 tis a já za jetej dal 4,5... sice potřebuje trochu renovovat.. ale jde to ;o)

Berry: udělej to jako já.. dej inzerát do annonce.. a pak jí prohlížej a sleduj, jestli se tam něco neobjeví ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

podvzek

Příspěvek od Berry »

No hele to je bomba cena jako vepredu -6a vzdau-4 to je supr no kouknu se na to diky
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

podvozek

Příspěvek od Berry »

No mas pravdu ono se nekdy nahodou narazi na extra kusy :D
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mno ten můj byl když byl novej 70/60... ale klesnul víc... proto jsem ho zatím vzadu podložil... ale podložky půjdou na jaře pryč ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

podvozek

Příspěvek od Berry »

ted na to koukam pruziny ti to snizili o -6a-4 ja ymsle ze pruziny to snizi max -35az-40 :?:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: podvozek

Příspěvek od Velbloud »

Berry píše:ted na to koukam pruziny ti to snizili o -6a-4 ja ymsle ze pruziny to snizi max -35az-40 :?:


nene jaký pružiny koupíš, takový snížení bude... problém je v tom, že pokud dáš větší snížení než je -35 na seriový tlumiče, tak Ti při normálním ježdění odejdou do půl roku a jak říkal Mike Mad, auto bude naprosto rozhoupaný, protože seriový tlumiče nejsou tak tvrdý a všechno to teď schytaj...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

auto

Příspěvek od Berry »

No taky jsem tom slysel, ze kdyz se da nizsi nez -35-40 na seriovy za to pujde do kopru no tak uvidim ale jak eml zdenek v patek to snizeni -40 tak ymslim ze to by me uplne stacilo an to ze hodne jezdim po praze a pripadne bych tam chtel dat 15" tak yb to bylo jeste normalni ato po praze
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
MiniMike
Administrátoři
Příspěvky: 278
Registrován: 06 pro 2006, 07:21
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MiniMike »

no ja mam komplet podvozek vcetne pruzin a tlumicu, bylo to 60/40, ale zjistil sem, ze tech 40 vzadu je malo tak tam sou dany 60 pruziny a jeste uvazuju, ze tam dame jeste dozadu 70 ;-)

a jinak mam na prodej zadni novy pruziny 40mm ;-)
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

pruziny

Příspěvek od Berry »

No sehnat jeste predek a muzeme to zkompletovat , ja prave nechci jit moc do extremu aby se dalo jezdit po hrzne silnici v praze :lol:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
MiniMike
Administrátoři
Příspěvky: 278
Registrován: 06 pro 2006, 07:21
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MiniMike »

ja si myslim, ze i na nizsich podvozkach se da u nas jezdit, chce to jen mit ten spravnej cit ;-)
naucil sem se to s Mini, kde bylo nejnizsi misto nejakejch necelejch 10cm od asfaltu a taky tu nemame moc dobry silnice a nikde sem neskrtal ;)
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mno jde ... ale dost těžko.. mě vždy tak bolí když cítím každej kamínek na silnici.... úplně mi to praští až do palubky...

jinak to berry.. vidíš.. už stačí někde schrastit ještě přední pružiny.. a ty jdou i koupit zvlášť a měl bys to ;)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

pruziny

Příspěvek od Berry »

No taky koukam videl jsem jak byl odkaz na f2tuning tam meli vsehncy 4 za 1800 tak teda jeste predek pruziny sehnat bude to a nevite kde yb to slo na autodplnky nebo nekde, kde je maji nove?
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

já bych se díval sipíš po inzerátech.. protože jsem takhle viděl .. už nevím kde že někde prodávali... jen dvě.. zkus projet všechny odkazy na bazary na TF a uvidíš... :D
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

pruziny

Příspěvek od Berry »

No urcite to zkouknu dam mozna inzerat na TF jinak pak nasledna vymena myslis ze bychom to spolu vymenili nebo se musi do servisu?
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Odpovědět