Arci - Corsa A 1.6i - C16NZ

1982-1993

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Uživatelský avatar
Arci
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 424
Registrován: 13 dub 2008, 01:05
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Arci - Corsa A 1.6i - C16NZ

Příspěvek od Arci »

Tak konečně jsem se odhodlal a pořídil si nové Ačko 8) ..... Dnes jsem si pro slečnu dojel a hned jak jsem ji videl tak jsem věděl že ji musim mít :D ..... Jinak zítra uělám nejaké foto. a napíšu bližší tecnické info. aby jste mě ji mohli zhodnotit :-) .... Jinak jí čeká ješte dlouhá cesta aby byla k obrazu mému :-) i když uz teď ji skoro nic nechybí a já se uz potřetí zamiloval do Acka (uz treti Corsa A) :-) ....
Naposledy upravil(a) Arci dne 28 úno 2010, 22:19, celkem upraveno 2 x.
@CorsaA1.2i8V@CorsaA1.6i8V@TigraA1.6i16V78kW@TigraTwintopSport1.8i16V92kW@ !!!Diagnostika vozů opel do r. 2013 adaptérem OP-COM!!! , 3D TISK + tvorba 3D objektů
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

a je to venku :lol:
Uživatelský avatar
Fugy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 710
Registrován: 27 říj 2008, 09:50
Bydliště: Hradec Králové/Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fugy »

gratuluju!!!! tak až přijedu do pce tak se musíme sejít i s michalem :wink: btw doufám že si tam přehodíš to tvoje super startování :D
Opel Corsa B r.v.1999 1.0 12V>> http://forum.corsaclub.cz/viewtopic.php?t=3100 uvedena do nomálního provozu
Opel Corsa B r.v.2000 1.6 16V>> http://forum.corsaclub.cz/viewtopic.php?t=4716 pokračujeme
Uživatelský avatar
Arci
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 424
Registrován: 13 dub 2008, 01:05
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arci »

Jj děkuju.. Budem muset udělat srázek v PCE samozřejmě s pizzou a kulečníkem 8) .... Jinak zítra začnu přehazovat elekto. vybavení no a samozřejmě "Arciho startér" nesmí chybět :twisted: ....
@CorsaA1.2i8V@CorsaA1.6i8V@TigraA1.6i16V78kW@TigraTwintopSport1.8i16V92kW@ !!!Diagnostika vozů opel do r. 2013 adaptérem OP-COM!!! , 3D TISK + tvorba 3D objektů
Uživatelský avatar
dj-si
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 355
Registrován: 27 pro 2007, 23:02
Bydliště: moravská třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dj-si »

Arčí gratulace ouplně nejvíc :!: :!: :!: :!: pohodová kozička :wink: srázek bych nějakej dal, dlouho sem neměl pizzu :lol: musím ti ji omrknout 8)
ŠILENÝCH 60PS >>>CorsaB C14NZ<<<
make some NOISE 132.3 db
Obrázek
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pdk88 »

8) a nejdražší áčko v čr je doma :D :D
btw. co se bude dít s červenou?
Corsa A GSi C20XE "Orangeer"
Corsa A C20XE "Terrorschlumpf"
neu: Corsa C GSi Z18XE
ex: Corsa B combi X14XE "Bublina"
Uživatelský avatar
Keil
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 265
Registrován: 04 lis 2009, 17:12
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Keil »

moooc peknaaa koza :) srazek bych taky dal...
Corsa C 1.2 twinport + CHIP
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Arčí,gratulace,ta potřebovala pána jako sůl. Tak se těším až roztřílíš v létě všechny na sprintech na srazu u Vaneona :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

tak to je super :D Hezky se o ní starej
I German Style !
Uživatelský avatar
Arci
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 424
Registrován: 13 dub 2008, 01:05
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arci »

No tak dnes už proběhl první "tuning" :-) ... Jel jsem kozu projet do hradce na pořádnou suchou silnici a fakt to jede pekne akorat se me celou cestu zdálo jako by měla čím dál lepsí zvůcek... Bohužel jen do Hradce... na cestě zpět me prasknul (asi uz pekne nahnilej) strední díl vífuku :-) takze cesta z hradce připomínala jízdu v moster trucku ale od 5000ot už to mělo zvůček jako poradna rally car :-) ... Jinak jsem tim padem neudelal ani zadne fotky a corsičku čeká v sobotu či neděli výměna stredního dílu + katiku z čevené kde už je katík vybranej a strední díl nahrazen kvalitní silnostěnou trubkou :-) .... S nim tam príjde i spotovní sání... :-) Takže zatim asi tak... Jinak červená corsicka (budiž jí země lehká) se bude postupně rozebírat... Takže pokud by někdo něco chtěl, (motor, prevodovka, napravy, el. motoru a přední brzdy nikomu nedám :lol: ) dejte vědet a určitě se dohodnem....
@CorsaA1.2i8V@CorsaA1.6i8V@TigraA1.6i16V78kW@TigraTwintopSport1.8i16V92kW@ !!!Diagnostika vozů opel do r. 2013 adaptérem OP-COM!!! , 3D TISK + tvorba 3D objektů
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Arci blahopřeju k Corsičce...jsem strašně rád, že tenhle skvost zůstal v klubu... koukej sem dát brzo fotky ;o)) sice všichni tohle auto známe, ale rádi se znovu pokocháme..

Jinak s tím výfukem si nic nedělej.. to jsou prostě spotřební věci, tak alespoň bude teď trochu upravenej ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Arci
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 424
Registrován: 13 dub 2008, 01:05
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arci »

JJ to každopádně s tím jsem pocítal jelikož už bylo slyšet trošku foukání akorát jsem nečekal ze to vezme takhle hopem :D pár vecí se na ní jeste bude muset udělat ale to je holt u kazdého staršího autíčka.... Ale jinak z ní mám radost jako svin :D ... Fotečky udělám hned jak bude v cajku coz bude buď v sobotu ci neděli... Hlavně na prd počasí... vyjedes z mičky a uz je to zasrné :( (fuj zima, liže nemám :? ) ....
@CorsaA1.2i8V@CorsaA1.6i8V@TigraA1.6i16V78kW@TigraTwintopSport1.8i16V92kW@ !!!Diagnostika vozů opel do r. 2013 adaptérem OP-COM!!! , 3D TISK + tvorba 3D objektů
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Gratulace, super Aaaaaačko.

P.S: Ty jsi se tu nějak rozepsal, tolik příspěvků za jediný den, To u tebe není zvykem :lol:
Corsa C 1.2i
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

jj.. za dva dny toho tu napsal ARCI víc než za dva roky.. ;o)))
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pdk88 »

Arci potřeboval bych uříznout kousek z červený -> viz foro :D potřeboval bych to pajcnout kousek (5cm směrem od prostředka) od těch výstupků naznačenejch červeně 8)
pak jěště tlačítko na mlhovky a dekl na popelník. kuju :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa A GSi C20XE "Orangeer"
Corsa A C20XE "Terrorschlumpf"
neu: Corsa C GSi Z18XE
ex: Corsa B combi X14XE "Bublina"
Odpovědět