Kapacitor?ANO/NE

Pacienti přes muziku se konečně dočkali
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Kapacitor?ANO/NE

Příspěvek od Kubina »

Poradi nekdo ohledne kapacitoru,zda jo nebo ne,kazdej rika neco jinyho,a hlavne podle ceho vybirat?Dekuju :)
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

ikdyž jsem měl 10F tak za mě ne!!!!!! je to reklamní sra.....a velkej tah výrobců. Poznal jsem to instalem pořádné baterky

mrkni se na tenhle link:

dost se to probíralo teď na autohificlubu
http://www.autohificlub.cz/forum/9/1237 ... pacitoru/0
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

jj dik proctu jsi to,ja myslel ze ty ho mas?takze je to akorat na vzhled,jsem si to myslel
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

Kubina: měl sem 10F a vydržel mi v autě asi 2 srazy....samotná baterka byla to samé
přesně jak píšeš...aspoň pro mě to je jen voltmetr v termosce :D

vyčkej času a budou na trhu baterky o malém vnitřnim odporu a velkém zkraťáku za velice velice příznivé ceny :wink:
Uživatelský avatar
Arci
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 424
Registrován: 13 dub 2008, 01:05
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arci »

Zdarek panove... Ja z el. oboru musim potvrdit.... 10F v pixle od redbula?? Technicky nesmysl... Pokud by to tu kapacitu melo tak by se ti co sotva veslo do kufru :wink: (bez do kramu a kup si tam kondik 1000uF na 25V a uvidis jak je velkej :wink: heh natoz 10F (heh na to bys nastartoval auto bez baterky), mam tu kondik co je stejne velkej jako vetsina "kapacitatoru"a ma kapacitu 57000uF/10V a to uz je kondik v katalogu za 3000,- .... Hlavne v katalogu el. soucastek takovej kondik (10F) nenajdes. No a pokud by sis rekl ze si ho poskladas tak ano ale kup si za auto vlek 8) ... No podle me je to nesmysl a nejlepsi kapacitator je dobra baterka a poradne kabely....
@CorsaA1.2i8V@CorsaA1.6i8V@TigraA1.6i16V78kW@TigraTwintopSport1.8i16V92kW@ !!!Diagnostika vozů opel do r. 2013 adaptérem OP-COM!!! , 3D TISK + tvorba 3D objektů
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

tak to jo no,tak zustanu u svi metody holt,si koupim nejakej za 4kila na vzhled :D :D
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
Honz@
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 468
Registrován: 30 kvě 2008, 10:52
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ »

já ho měl kdysi ve feldě a jestli pomohl? těžko říct nejsem elektrikář ale než sem ho tam dal tak mi baterka lehla vždycky pro 14 dnech i fungl nová až ta 3 byla v pohodě ale to už tam byl Kap. tak nevím. Je fakt že když tam byl tam mi nikdy neblikly světla když sem to měl puštění víc.
teď v Corse není protože se mi za to nechtělo dávat prachy, mám tam jen volt metr a kabel je 21 mm od dietz myslím.
a žádná silná sestava vždy jeden zesík jeden woofer a nějaký repra. výkon už z hlavy nevím :co_ted:
Fabia Rs
Corsa C 1,3 CDTI + Chip -prodáno
moje felda
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

Arci píše:Zdarek panove... Ja z el. oboru musim potvrdit.... 10F v pixle od redbula?? Technicky nesmysl... Pokud by to tu kapacitu melo tak by se ti co sotva veslo do kufru :wink: (bez do kramu a kup si tam kondik 1000uF na 25V a uvidis jak je velkej :wink: heh natoz 10F (heh na to bys nastartoval auto bez baterky), mam tu kondik co je stejne velkej jako vetsina "kapacitatoru"a ma kapacitu 57000uF/10V a to uz je kondik v katalogu za 3000,- .... Hlavne v katalogu el. soucastek takovej kondik (10F) nenajdes. No a pokud by sis rekl ze si ho poskladas tak ano ale kup si za auto vlek 8) ... No podle me je to nesmysl a nejlepsi kapacitator je dobra baterka a poradne kabely....
Arci: obzvlášť je dobrá ta tvoje polsední věta

jak sem napsal je to reklamní tah výrobců, kteří dělaj i spešl vstup na zesilovači....
Odpovědět