Corsa C nesviti levy svetlomet

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Odpovědět
cultrarius
Příspěvky: 33
Registrován: 12 bře 2009, 17:51
Bydliště: Pardubice

Corsa C nesviti levy svetlomet

Příspěvek od cultrarius »

Zdar lidi, mam problem, u Opla Corsa C. Nesviti leve potkavaci svetlo, dalkove sviti, parkovacka taktez sviti, Kdyz jsem meril napeti na patici, tak pri dalce v poho 12V, ale pri potkavacim 0 V, druhy svetlomet jede v pohode. Vzdy je slyset z pojistkove krabice hlasitejsi cvaknuti, zarovka je OK. Nevi nekdo, cim to muze byt? Jestli nejaky relatko, nebo pojistka, ci by mel primo nakres, ktera soucastka to primo je?

Predem diky moc za radu
:)
Uživatelský avatar
nezdvorak
Moderátor
Příspěvky: 405
Registrován: 01 říj 2007, 14:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nezdvorak »

možná blbej dotaz, ale vyměit žárovku jsi zkoušel?
Obrázek
Uživatelský avatar
Gringo_Joe
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 266
Registrován: 15 srp 2008, 13:29
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gringo_Joe »

pise, ze zarovka je OK..
pokud mu to luska v pojistkove skrini, tak bych se podival tam.. pojistka OK? Napeti na ni?
Corsa B 1.0 12V 1998
Uživatelský avatar
Honz@
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 468
Registrován: 30 kvě 2008, 10:52
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ »

stáhni si tady na foru knížku jak na to. skenoval jsem ji je tam popsaná pojistková skříň a relátka na světla by měli být ty černý úzký uprostřed. může být rele v haji
Fabia Rs
Corsa C 1,3 CDTI + Chip -prodáno
moje felda
cultrarius
Příspěvky: 33
Registrován: 12 bře 2009, 17:51
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od cultrarius »

Gringo_Joe píše:pise, ze zarovka je OK..
pokud mu to luska v pojistkove skrini, tak bych se podival tam.. pojistka OK? Napeti na ni?

Praveze nemam manual a nevim, ktera to je pojistka :(
:)
cultrarius
Příspěvky: 33
Registrován: 12 bře 2009, 17:51
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od cultrarius »

Honz@ píše:stáhni si tady na foru knížku jak na to. skenoval jsem ji je tam popsaná pojistková skříň a relátka na světla by měli být ty černý úzký uprostřed. může být rele v haji
Kniha stazena, avsak nepomohla, relatka jsem vytahal a zkousel a leva strana proste na potkavacku mrtva, parkovacka a dalka sviti, cvakani je slyset, jedno relatko je zluty a zbytek stejny typ cerny tak nevim co s tim, pojistky jsou OK a jak jsem zminoval, zarovka taky. Nevi nekdo co s tim muze byt?

Diky
:)
Uživatelský avatar
kjuba
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 209
Registrován: 15 zář 2008, 11:07
Bydliště: Praha-Chodov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kjuba »

a neni proste jenom spatna ta patice co do ni davas tu zarovku?? :roll: myslim tim proste ze to pouzdro na zarovku neprevadi proud do zarovky aby svitila...
Uživatelský avatar
Honz@
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 468
Registrován: 30 kvě 2008, 10:52
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ »

tak najdi to správné relé a proměřit zkoušečkou jestli tam jde vůbec šťáva. pokud jo tak zkusit o5 relé a pak jít na kabely a pak tu patici na žárovku jak tu psal někdo
Fabia Rs
Corsa C 1,3 CDTI + Chip -prodáno
moje felda
cultrarius
Příspěvky: 33
Registrován: 12 bře 2009, 17:51
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od cultrarius »

kjuba píše:a neni proste jenom spatna ta patice co do ni davas tu zarovku?? :roll: myslim tim proste ze to pouzdro na zarovku neprevadi proud do zarovky aby svitila...
Diky diky vsem za pomoc, uz vyreseno, opravdu to bylo patici, byla tam bordel, uz to krasne sviti :)
:)
Uživatelský avatar
Sekys
Příspěvky: 34
Registrován: 26 srp 2012, 23:28
Bydliště: Valmez

Re: Corsa C nesviti levy svetlomet

Příspěvek od Sekys »

Mě se právě stal úplně stejný problém, ale na pravém světle. Parkovačka svítí, dálkové taktéž, ale potkávačka nic. Žárovka je dobrá, vyměněná, na levém světle svítí, když jsem to zkoušel prohodit. I s pouzdrem. Chtěl jsem se podívat na to relé, nebo pojistku a i když mám příručku, tak prostě nevím, kde je v tom boxu najdu (u motoru). Poradil by mě někdo?
Corsa C 1.4 16V sport - this gonna be legen - wait for it - daaary!
Moje Corsa:

Kód: Vybrat vše

http://forum.corsaclub.cz/viewtopic.php?f=9&t=9374&p=136791#p136791
Odpovědět