Jak oživit plastové lemy?

Témata zabývající se exteriérem vozu
Odpovědět
Uživatelský avatar
severa90
Příspěvky: 120
Registrován: 23 čer 2010, 15:53
Bydliště: Ústí nad Labem

Jak oživit plastové lemy?

Příspěvek od severa90 »

ahoj kozaci chystam se v co nejblizsi dobe nejak ozivit plasty (konkretne lemy blatniku a narazniky...)strasne to sedne..uz jsem zkousel hodne pripravku ale kazdy vydrzel tak max. dva tydny a pak to zase zesedlo ...dik za radu zatim pic :roll: :wink: [/b]

prosím o zadávání názvů témat dle pravidel fora - "poradte pls" nikomu za měsíc nic neřekne a tím toto téma zanikne.. díky Bloud
Uživatelský avatar
dodci
Příspěvky: 76
Registrován: 03 úno 2008, 15:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dodci »

Nastříkat na černo, jen v zimě je to na prd hlavne vepředu kamínky mi to kousek obkousali. nic me jinak nenapadá.
Opel Corsa 1,0 12V 2000 žlutá chi chi
Uživatelský avatar
Larkin
Příspěvky: 178
Registrován: 21 dub 2010, 15:24

Příspěvek od Larkin »

Já třeba pujdu do laku, ale to až někdy pozdějc... dokud totiž nemam alu kola tak s tim autem nemá v podstatě smysl nic dělat...
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

no pripravky na cerneni plastu atd maj urcitou zivotnost nez zas sletou dolu muzu doporucit ale od sonaxu ty drzi dlouho a nebo koupit velky sprey za 160kč a čas od času je fouknout a pokud je chces mit v laku tak zakladem na plasty plnicem zbrousit a nastrikat
Martin78
Příspěvky: 50
Registrován: 25 led 2010, 22:03
Bydliště: Skalice 34

Příspěvek od Martin78 »

Mně se osvěčila horkovzdušná pistole , chce to zvolit správnou teplotu a vzdálenost od plastu , ale někdy v lednu sem si vyhřál leemy a sou pořád krásně černý ...
Uživatelský avatar
severa90
Příspěvky: 120
Registrován: 23 čer 2010, 15:53
Bydliště: Ústí nad Labem

hmmm hmmm hmmm

Příspěvek od severa90 »

diky za rady :)
Uživatelský avatar
toor
Příspěvky: 8
Registrován: 25 črc 2008, 20:44
Bydliště: Mořkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toor »

no já používám silikonový olej ve spreji, rovnou tím nastříkám hadice, kola, cokoliv jen pozor ne na okna, od kolegy z práce syn stříkal gumu kolem čelního skla trochu to přehnal a musel vyměnit sklo :P
Opel Corsa 1.2i X12SZ červený mazel.
hazmec
Příspěvky: 26
Registrován: 08 říj 2007, 09:03
Bydliště: Brno

Příspěvek od hazmec »

Já jednou za čas ( 1-2 měsíce) lemy přejedu na "mandelince" (Corsa B 1.2i ) mé přítelkyně černým krémem na boty. Docela se mi to osvědčilo, koupili jsem ji jako 10 let starou - lemy v poho černý a i po třech letech ježdění je to furt pěkně černý ( UV faktor krému jsem nezkoumal). To samý jsem dělal na své, kde byly již natřený černým lakem - ty jsem však před dvěma měsíci přebrousil a vykitoval odřeníny a našplíchal černým sprejem na plastové nárazníky - barva v poho drží, aby to nebledlo tak přetírám zas krémem na boty.
Opel Astra H Caravan 1,7CDTi Elegance Z17DTH 2/05 , OPCOM k dispozici
Corsa B 1.2i 33kW 5dv r.v. 97
---------------------------------------------------
bývalo : Corsa B 1.7D 44kW 3dv r.v.97 - moje
Werd
Příspěvky: 1
Registrován: 25 srp 2010, 02:01
Bydliště: Říčany

Příspěvek od Werd »

Cesky pripravek s cernidle na plasty od firmy Tempo 2x to sjedes a bomba jak z vyroby a pak ze jsou ceske veci spatne a to jsem laboroval hooodne dlouho
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

ja to strikam normal ozivovacem..tak po 14dnech
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
tony
Příspěvky: 66
Registrován: 04 zář 2007, 19:49
Bydliště: chodov

lemy

Příspěvek od tony »

cauky, jak koupil v tescu nejaky cernidko za 100 kč a drzi mi to zatim dva mšsíce. měli taky v kelly ale to jsem zapomel vzdycky koupit. jo a jeste mi zbylo vic nez polovina. jinak to jde dolu umyt z rukou hned a z hadru uz sotva.
Uživatelský avatar
Hosak
Příspěvky: 191
Registrován: 29 srp 2008, 22:57
Bydliště: Bratislava SK

Příspěvek od Hosak »

ja to robim timto http://tuning.autodoplnky.cz/autokosmet ... -s29722292 vidrzi to poerne dlho i ked teras ked bude viacej prsat tak sa to bude zmivat richlejsie ale v lete to vidrzalo tak tri mesiace
Corsa C Z13 DT

[url=http://]Tigra A X14 XE[/url]

Obrázek

Life is not fair, get used to it.
docp
Příspěvky: 3
Registrován: 06 srp 2011, 22:28

Re: Jak oživit plastové lemy?

Příspěvek od docp »

obycejny silikonovy olej tak jak na vse :-)
majkus68
Příspěvky: 5
Registrován: 19 čer 2013, 15:06

Re: Jak oživit plastové lemy?

Příspěvek od majkus68 »

Ahoj tak ja tie plasty namazem sadlem stoji to par korun v potravinach a fakt to ozivi plasty a vydrzi to okolo 2-mesiace pekne cierne.
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 42
Registrován: 02 črc 2014, 14:52
Bydliště: Lučenec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak oživit plastové lemy?

Příspěvek od LordMMX »

mne pomohol obyčajný priesvitný lak v spreji...
Opel Corsa 1.0 X10XE , r.v. 1/1999, 2x Airbag, central, modra metaliza ...
Daewoo Nexia "QRI" 1.5 A15MF, r.v. 9/1996, airbag, ac, abs, central, astra GSi brakes, astra interior, etc...
Odpovědět