Scarynka - PiNk Love Corsa B 1,5TD

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Tak to bude mazeeeeec, M trojky, výhřev a LED to je bomba. Zeptej se Svobyho, ten má M3 obyč jestli tam není potřeba takovej platovej dekl pod ty zrcátka. Někde jsem to viděl na netu. Ale jestli sou přímo na Corsu tak by to bejt nemuselo.
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scarynka »

Havli>> jsou přímo s adaptérem na Opel Corsa B, tak snad nebude problém
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Ta elektrika by neměla bejt takovej problém, na výhřev by to mělo jít z pojistky a blinkry od kabelů co jdou na blinkry,no. Autoelektrikář to musí mít zmáklý za 2 hodiny. Jen to nedávej mně a mýmu bráchovi to ty zrcátka budou dělat všechno, jen né topit a blikat :lol: :lol: :lol:
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

za 2 hodiny ani prd, protahnout kabely skrz dvere je srani jak sfina, vyhrivani urcite napojit pres vypinac a pojistku, ktera bere proud ze spinaneho +. jinak nechas zapnuty zrcatka a rano mas po baterce a bez vypinace zasejc spalis ten vyhrejvaci drat za chvili :idea: :wink:
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scarynka »

Ted neřeším ani tak zrcátka, jako že mi něco škřípe, nebo spíše vrže za jízdy. při vyšší ryhlosti to přestane, ale zjistila jsem že to vrže na pravé straně... nedá mi to jet... tak si radši pustím na pecky rádio...nevíte co by to mohlo být???

Jinak jsem na aukru koupila za dobrou cenu vejfuk, snad bude dobrej, jelikož ten můj je v žalostném stavu
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

no abych rekl pravdu sme zvedavej jak s nim budes spokojena :wink:
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scarynka »

toxik-q>> proč, mysliš, že je špatnej??? abych pravdu řekla, mě je vlastně jedno co si každej myslí já si na auto napatlám co chci hlavně že jede... vim že na velký upravy postě nemám ( nemyslím peněžně ) a to auto by bylo chudák a vypadalo by strašně, já skočim na všechno a koupim když je to levný...tomu totiž nerozumim, tak je mi to jedno...at vypadá jak vypadá...alespoň je moje


For Suby>> foto :prosimprosimprosim: no kritik
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

nene nemyslim ze je sptanej nemuzu rict ani tuk :-) a prave proto sem zvedavej :wink: myslim to v dobrem slova smyslu :wink: jinak sme an tom stejne ja tomu taky moc nerozumim :lol: jen vim ze to ma volant a 4 kola :lol:
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scarynka »

toxik-q>> je tak to děkuju, mám radost... a promiň ze jsem tak vyjela , ale nemám dneska dobrou náladu, ale rozhodně si myslim že bude lepší než ten muj rezavej a tenhle je z nerezu.. snad to bude zozdíl..
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

:wink: jasny chnapu :wink: ale uz je konec tydne tak bude lip 8)
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scarynka »

toxik-q>> tak mě to je jedno jestli je začátek nebo konec, nemám školu ani práci a na vejšce začínáme až 24.9 takže se nudim doma, prolejzám net a pak kupuju blbosti a ten můj to musí chudák platit, ale zasejc si myslim, že vejfuk blbost není :lol:
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Ahojky, vejfuk blbost není, s děravím to žere jako kráva, tenhle navíc vypadá dobře. :lol: Co do školy,těšíš se? Už se ti to blíží :flus: :co_ted: :pivko: :computer: :poseptej: :bad_comp: :roztleskavacka: :tabule: :schoolbus: :aaaa: Šel bych hned s tebou ale už jsem moc :starec:
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Havli, Havli co to tu zase vivádíš? Ty z toho děláš omalovánky, že jo? :lol:
Corsa C 1.2i
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Mike Mad píše:za 2 hodiny ani prd, protahnout kabely skrz dvere je srani jak sfina, vyhrivani urcite napojit pres vypinac a pojistku, ktera bere proud ze spinaneho +. jinak nechas zapnuty zrcatka a rano mas po baterce a bez vypinace zasejc spalis ten vyhrejvaci drat za chvili :idea: :wink:
Tak holt 4 hoďky no :lol: :lol: Já vyhřejvání mám,je tam časový relé , topí 15 minut,pak samo vypne. :idea:
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scarynka »

Havli>> no to se teda netěšim, jelikož už nebu vysedávat denně u compu a hltat příspěvky CC :cry: stal se ze mě hroznej závislák... snad když se tu čas naukážu tak na mne nezapomenete :(
Odpovědět