Kde koupit "obruče na kolo" ?

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Larkin
Příspěvky: 178
Registrován: 21 dub 2010, 15:24

Kde koupit "obruče na kolo" ?

Příspěvek od Larkin »

Chtěl bych si dát do pucu plecháče ale jsem odpůrce poklic... radši prorezlý a hnusý maso než poklice :x Ale třeba by se mi líbilo jenom tohle... prostě takovej kroužek pochromovanej... ale nikde jsem to nikdy neviděl, tak se ptám jestli něco takovýho vůbec je a jestli jo tak kde :D

ObrázekObrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

100% to existuje .. měl jsem chromový obruče na mojí bývalý 105ce ;o) a když dáš vnitřek plechu na černo, vypadá to ligově... ty moje byly origo ze Subaru, tuším že plastový stříbrný dělaly ještě na starý Pašíky... obejdi pneuservisy, prodávaj se kolem pětikila za sadu..


Jen pro příště Tě poprosím, až budeš zakládat nové témata, řiď se pravidly fora a názvy pojmenovávej přesně, protože za měsíc název "Existuje to ;-)" nic neřekne a navíc to ani podle toho nejde vyhledat.. Díky Bloud
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Larkin
Příspěvky: 178
Registrován: 21 dub 2010, 15:24

Příspěvek od Larkin »

Děkuju! Nojo ale když jeden ani neví jestli to existuje tak ani nemůže vědět jak se to jmenuje :D Ale I got the message, příště budu používat víc mozku.
Odpovědět