problém s odesíláním SZ

Vše co se točí kolem chodu našich stránek...
Odpovědět
Uživatelský avatar
severa90
Příspěvky: 120
Registrován: 23 čer 2010, 15:53
Bydliště: Ústí nad Labem

problém s odesíláním SZ

Příspěvek od severa90 »

mam problem...neodesilaji se mi SZ nevim cos tim mam delat...poradte pls... :cry:

EDIT: Upraven název, přesunuto. Bloud
Uživatelský avatar
severa90
Příspěvky: 120
Registrován: 23 čer 2010, 15:53
Bydliště: Ústí nad Labem

...

Příspěvek od severa90 »

aha....tak mi aspon nekdo psolete tel.cislo na svobyho ..potrebuju se s nim nutne na necem domluvit...
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

zkontroloval jsem tvůj profil,nastavený to máš dobře,tak nevim :cry:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

1) vždy směřuj dotazy do konkrétní sekce, či pokud se jedná o problém s Tvým profilem na konkrétní osobu - admina či moderátora a nedělej nepořádek v sekcích kam to nepatří..

2) vždy uprav název tématu tak, aby bylo jasné o co jde - když napíšeš PROBLÉM, může jít o problém s autem, forem, či záplatou na kalhotech

3) Jak psal Havli, profil máš v pořádku, jediné v čem by mohl být problém, je nekompabilita fora s Tvým prohlížečem... takže to zkus v jiném prohlížeči. Ale osobně jsem to zkoušel jak v IE, tak ve FF, tak v opeře...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

Ok, to by mělo být lepší ..

Bloude >> pokud by to šlo, tak si kdyžtak vezmu moderátorství ještě ve členech :wink: stačí říct ..
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Uživatelský avatar
Fugy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 710
Registrován: 27 říj 2008, 09:50
Bydliště: Hradec Králové/Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fugy »

musím říct že já mám taky občas problém odeslat sz :oops: třeba když sem chtěl poslat obrázek tak mi to psalo že mám plnou pamět na odeslaný zprávy a přitom sem tam žádný neměl :lol: asi už přestávám rozumnět počítačům :?
Opel Corsa B r.v.1999 1.0 12V>> http://forum.corsaclub.cz/viewtopic.php?t=3100 uvedena do nomálního provozu
Opel Corsa B r.v.2000 1.6 16V>> http://forum.corsaclub.cz/viewtopic.php?t=4716 pokračujeme
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

fugy, měl jsem to samé .. to se mi taky stalo párkrát :roll: taky nevim, co to je .. ale teď naposled mi to šlo :wink: a pro info :arrow: v SZ jsou poslat max 3 obrázky
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Lukkas: hotovo a díky ;o)

all: ono cca před měsícem tu byl všeobecně problém s obrázky jelikož jsme překročili kapacitu 1 GB na serveru... takže se už rozšířilo místo na 2 GB... Takže raději si projděte svoje uložené zprávy a příspěvky... a pokud možno neaktuální/nepotřebné fotky, staré příspěvky mažte, hodně odlehčíte foru..
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Gringo_Joe
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 266
Registrován: 15 srp 2008, 13:29
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gringo_Joe »

a co promazat neaktivni uzivatele? Nepomohlo by? Je tu skoro 600 nicku s nulovym poctem prispevku, urcite by se dali najit dalsi co se naposledy prihlasili pred par lety..
Corsa B 1.0 12V 1998
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

tomu jsem se zatím chtěl vyhnout.. ale taky na to asi dojde.... ale ve finále tím skoro nic neušetříš, protože obvykle ty neaktivní, co se sem přihlásili jen jednou... tak sem obvykle fotky ani nedávali..
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
knedlik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 741
Registrován: 04 úno 2009, 09:38
Bydliště: u liberce

Příspěvek od knedlik »

bloude co se stane jestlize mam plnou shranku a nekdo mi posle SZ prijde mi po promazani???
corsa B c12nz sport, zběsilých 45PS + KN filter ;-D
astra F x17dtl + IC-75PS, astra F 1.7 tds combi německo-japonskej pracant- zůstaly v rodině;;
astra G 1.7 DTi-ex; astra H caravan 1.7 cdti-ex;
GIV kombík TDI-PD, Honda VTR 1000 Firestorm V2 90°
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

měla by... u SZ máš taky kolonku "nedoručeno"... a tam vidíš zda jsou tvé zprávy doručené či ne..
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
knedlik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 741
Registrován: 04 úno 2009, 09:38
Bydliště: u liberce

Příspěvek od knedlik »

ok dik :wink:
corsa B c12nz sport, zběsilých 45PS + KN filter ;-D
astra F x17dtl + IC-75PS, astra F 1.7 tds combi německo-japonskej pracant- zůstaly v rodině;;
astra G 1.7 DTi-ex; astra H caravan 1.7 cdti-ex;
GIV kombík TDI-PD, Honda VTR 1000 Firestorm V2 90°
Odpovědět