Co zvyšuje nejvíc výkon!!!!!

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Píííny :-)
Příspěvky: 86
Registrován: 17 led 2011, 19:51
Bydliště: Zbudov Jižní Čechy

Co zvyšuje nejvíc výkon!!!!!

Příspěvek od Píííny :-) »

Kromě dání novýho motoru :-D.Chtěl bych se pustit až opadne sníh do nějaký tvorby s motorem co by jste mi poradili předem díkes za odpovědi :-)
Opel-svěží myšlenky=lepší auta
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

?

Příspěvek od FatriX »

to jestli můžu tak určitě sportovní filtr laděný výfuk.) to je asi první věc ) co mě napadá
Píííny :-)
Příspěvky: 86
Registrován: 17 led 2011, 19:51
Bydliště: Zbudov Jižní Čechy

Příspěvek od Píííny :-) »

Sportovní filtr mam a jak mam vykuchanej katalyzátor tak to dělá dobrý halo ty jo bude to paráda
Opel-svěží myšlenky=lepší auta
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

a

Příspěvek od FatriX »

maš icq? nebo skype?
Píííny :-)
Příspěvky: 86
Registrován: 17 led 2011, 19:51
Bydliště: Zbudov Jižní Čechy

Příspěvek od Píííny :-) »

Sorry chlape jednoho krásného dne jsem se nasral a všechno jsem smazal mam jen e-maill a nebo facebook
Opel-svěží myšlenky=lepší auta
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

forum

Příspěvek od FatriX »

tak pod na chat :) chat fora
Píííny :-)
Příspěvky: 86
Registrován: 17 led 2011, 19:51
Bydliště: Zbudov Jižní Čechy

Příspěvek od Píííny :-) »

Ok jdu tam :)
Opel-svěží myšlenky=lepší auta
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

sportovni filtr ti na vyfuku prida nulanula nic, vyfuk neco malo... je to spis subjektivni pocit. pokud chces vykon doopravdy, musis zapracovat treba na jinych vackach, ladeny vyfukovy svody, upravena RJ, upraveny sani,ale saci potrubi, ne filtr z tesca, snizit hlavu, vylestit kanaly, pridat turbo, kompresor...ale to uz sou drahy srandy :-))
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

?

Příspěvek od FatriX »

jakože jsem nepochopil co jsi psal o tom filtru? a za 2 naco se asi vyrábějí filtry s vetší propustností vzduchu? já to poznal na mojem 1.0 měl sem origo airbox a ten papirovej filter jel jsem do omezovače na 2jku a dalo to 70km/h a s filtem 80 km/h ale zas sem se nedostal víc než 160 s filtrem tuningovým ale z normalnim origo sem dal 170 ? jak je to možné?
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

chlapce, jestli si s krabicovym filtrem dal na dvojku 70 a bez nej 80 tak si carodej ze zeme koz :-) pokud dokazal tvuj "tuning" filtr posunout omezovac otacek, pripadne zmenit prevodove pomery prevodovky, pak je to pravdepodobne. a ta maximalka je jednoducha... litrova corsa se seriovym filtrem nedokaze na 5ku vytlacit omezovac.... tam mozna trochu filtr pomuze, ale jedine kokot bude honit litr do 170km/h :-)))


nez se o tom zacnes hadat, tak bych ti doporucil si o tom neco nastudovat.
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

hm

Příspěvek od FatriX »

tak možná sem čaroděj to nevím ale vím co sem dělal... jak sem psal výš jestli někdo zkoušel to samé tak sám ví :)
Crewy
Příspěvky: 10
Registrován: 19 dub 2010, 12:20
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crewy »

mno nevim nechci nikoho soudit ale fatrix me prijde bud nejaky mlady pubertak nebo vi o tom prd a slysel max v hospe od nekterych radoby tuneru ze filtr je magicky a kdyz to spoji se sportovnim vyfukem tak to proste musi jet aj kdyby kozy litaly :) jako nic ve zlem ale ty rychlosti na dvojku jsou taky zavadejici jednak by si musel jet za stejnych podminek a stejnou trasu jinak muzes jet s airboxem do kopce s plnou nadrzi tech 70 a pak z kopce a rezervou v nadrzi tech 80km/hod ale uz s filtrem :-D
Uživatelský avatar
zajic
Příspěvky: 165
Registrován: 08 bře 2008, 18:55
Bydliště: sojovice

Příspěvek od zajic »

:D :D já měl taky litr a je to jak řiká nox filtr ti nikdy takovej rozdíl neudělá..hlavně bych řek že když nemáš vykonej motor tak ten filtr je o ničem
minulost: opel corsa b x1.0xe a astra f 2.0 8v gsi, ted:corsa c GSI
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

hm

Příspěvek od FatriX »

no rozhodne se tady s váma o tom nebudu dohadovat ale už jsem aji možná přišel na to čím to bylo :D já měnil vlastně i kola 15ky možná to bylo i tím :D těžko říct no měl jsem tam kdysi 13ky a zkousel sem pičoviny no a pak jsem se pustil do tuningu kola filtr možná to bylo tím no
Uživatelský avatar
Cross27
Příspěvky: 280
Registrován: 19 úno 2009, 01:45
Bydliště: OSTRAVA!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cross27 »

Ja mam 1.2 45hp a mel sem kdysi tuzing filtr z autoburzy za 350kc. Pridal velke hovno, trosku jen zvuk ale fakt trosku, jenom robil bordel bo ta kvalita se mi rozletel po par kilometrech a musel sem ho lepit chemoprenem v miste uchyceni na sani a nemluvim o tom jake dury byly v latce bys tam vklidu nasal i mensi kamen jako funkce filtru trochu les... nerikam ze vsechny ale vsechny stoji za piču pokud si nezplatis. takze je tam zpatky origo airbox s obyc. filtrem co tam ma byt. pozdeji dam sport vlozku Green nebo K&N nic jineho. Otevreny uz nechci nechce se mi zase delat privod sani a odstineni. Navysilo mi to jen na pocitu ze tam cosyk syci v motoru trochu a to je tak vsechno. A kdyz tam nemas odstineni tak si motor akorat pridusis. Mel sem otevreny jak ty filtr akorat o dost vetsi a kuzel a v podobne cenove kategorii... to ze to jelo lip se mi fakt zdalo. Nox ma pravdu, ja sem zkousel taky s tim filtrem co to udela sem tomu veril a vubec nic rychlost vsecko stejne zadny rozdil. Tobe to neco pomohlo mozna, tezko rict, nebudu to tvrdit, ale mi ne a to mam i sport. vyfuk max. pruchozi. Kamos mel u jineho auta taky 1.2 cca stejno koni vlozku KN do origo boxu a to delalo krasny zvuk bylo to hodne slyset z motoru venku, je v tom dost rozdil, ale tyhle filtry sou na nic zvuk jen tak trosku a taky divny
Corsa B 1.2i C12NZ >Moje Corsa<
Odpovědět