Pokuty a přestupky

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Odpovědět
Uživatelský avatar
romoli
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 279
Registrován: 22 čer 2009, 16:36
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romoli »

takže se to tyka jen stejneho přestupku ano? ... Pokat spacham jinej tak by mi papiry měly zustat je to tak? (samozřejmě zaleži na :D)
Každej šermíř na hovno, když nepřátel nerovno.
Uživatelský avatar
System
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2008, 10:04

Příspěvek od System »

záleží kolik máš bodů, jinak je to (asi) jen u stejnýho přestupku
i s malým autem jde zahrát velký divadlo
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

a da se to nekde jednoduse zjistit kolik mam bodu?
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
Robin
Příspěvky: 409
Registrován: 28 led 2008, 13:51
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

Dá, už nemusíš jen na inspektorát, ale dozvíš se to třeba na poště.
http://www.czechpoint.cz/web/index.php?q=node/62
Uživatelský avatar
System
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2008, 10:04

Příspěvek od System »

jj na poště...myslim že za 50,-
i s malým autem jde zahrát velký divadlo
mara A4
Příspěvky: 102
Registrován: 24 čer 2008, 09:36
Bydliště: Liberec

Příspěvek od mara A4 »

!!!!Kluci máte špatné info nebo poloviční !!!!!!!

Osoba blízká,radary,parkování,tabulka bodů atd ...vše je ZDE.. http://pravnikovo.cz/clanky-prekroceni- ... ntifikace/
Objednam vam autodoplnky na vašeho miláčka z DE,nově nakupuji i na e-bay,možnost nákupu i použitého zboží, kontaktujte pomoci s.z.
mara A4
Příspěvky: 102
Registrován: 24 čer 2008, 09:36
Bydliště: Liberec

Příspěvek od mara A4 »

Kubina píše:lidi?kolik bodu je za stopku?
takže dle odkazu co jsem ti tam dal to máš za 1bod a blokově ti muzou dát až 2tis dali ti 1tis tak bud rád a za tento přestupek při jeho opakování ti NEseberou řidičák
Objednam vam autodoplnky na vašeho miláčka z DE,nově nakupuji i na e-bay,možnost nákupu i použitého zboží, kontaktujte pomoci s.z.
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

me prave rekl bod..a ze jsem ani nepribrzdil tak litr pokuta..a vcera me zarazil kamarad kdyz rikal ze za stopku jsou 4 bod :shock:
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
mara A4
Příspěvky: 102
Registrován: 24 čer 2008, 09:36
Bydliště: Liberec

Příspěvek od mara A4 »

Kubina píše:me prave rekl bod..a ze jsem ani nepribrzdil tak litr pokuta..a vcera me zarazil kamarad kdyz rikal ze za stopku jsou 4 bod :shock:
a je to tak jak řekl policajt a kamaradovi pošli link ktery jsem tam dal at je v obraze
Objednam vam autodoplnky na vašeho miláčka z DE,nově nakupuji i na e-bay,možnost nákupu i použitého zboží, kontaktujte pomoci s.z.
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

tak mam po nalede...jel jsem 100m domu bez pasu a zastavili me benga..hned me z prcaly za cerveny parkovacky,nalepku na skle a ze nemam mit prej takovi ty picovinky na zrcatku jako treba kostky.stromecky atd at to sundam sice mi daly 500 ale mam vsechno sundat.nasraly me
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
Keil
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 265
Registrován: 04 lis 2009, 17:12
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Keil »

nj, ja dostal pred par tydny 300 za parkovani a cekam fotku z radaru v meste 65km/h...
Corsa C 1.2 twinport + CHIP
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

me by to nesralo.kdyz by nerikal tohle tam nema bejt,tohle taky ne..atd.jsem proste nasranej...a rikam mi proc jedu ve prostred..tak se mu zacal vysvetlovat ze si nehodla znicit podvozek kvuly tem neskutecnejm diram co tam jsou
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
Keil
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 265
Registrován: 04 lis 2009, 17:12
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Keil »

to je tak kdyz narazis na kretena...
Corsa C 1.2 twinport + CHIP
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

me zmrdi zastavily v cestlicivh a sjeli me jak maleho ze nemam podepsanou zelenou kartu, ze je tam usek 20km/h ze mi lezou kola ven a vyfuk nema homologaci, ale ze mam sjety gumy a jedno svetlo mi nesviti toho si nevsiml :-D nakonec teda jsme to mel gratis vsecko pac jsme mu vysvetlil kdo je panem situace... nejdriv to ze tam neni usek 20 ale 30 a ze by to mel vedet jako policista pak ze je tam jen proto ze je tam zs a v 23vecer deti ve skole uz nejsou pak vyfuk ze nedela zadny hluk tak oc jde? on ze jo takl jsme mu rekl ze to dela motor a mlcel.. a nakonec ty kola to byl orisek ale proslo to rekl jsme mu ze je mam v TP on vzal maly tp a nic nevycetl musle jsme mu vysvetlit ze ve velkym a ten sebou nevozim a taky ze dle tp z de mam i sirsi gumy povoleny myslim ze 215 a vsecko bylo redy jen ten druhej ze to vyhlaska zakazuje presah tak jsme mu rekl ze ano ale jen stycne plochy a to je vzorek a tak ten je v blatnikach a nazdar jel sem domu jeste teda jsme mu musel pripomenout ze mu mam dychnout podle zakona :-D JOUDOVE
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

me taky dejchnout nenechal,nic sundavat nebudu,snad me po druhy nevyhmatnou,nalepka svetla.rikam to uz tan bylo kdyz jsem to v lednu kupoval :D kouk se do technicaku rek ok,ale sundejte to
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Odpovědět