opel Corsa tuning

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Uživatelský avatar
severa90
Příspěvky: 120
Registrován: 23 čer 2010, 15:53
Bydliště: Ústí nad Labem

...

Příspěvek od severa90 »

to je hnus velebnosti......pouze muj nazor:)
zbesila corsa---c20xe
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FatriX »

pokud si myslíte že ''tuning'' jak vy říkáte je snížit podvozek a dát tam 13plecháče, tak to je to nejhorší, co můžeš udělat...na těch naši cestách v ČR se to vůbec nevyplatí a podle mě je to zbytečná investice....a pokud mám něco dodat k tomu videu co jsem tu dal, tak tahle má vypadat TUNING a ne jak ty vaše corsy co tu s něma machrujete a přitom, když přijedete někde na sraz tak se na to vaše auto podívá málo lidí...:D a vy tu s těma vašima rádoby ''tuning'' corsama děláte jako kdyby ste neměli bůh ví jaký tuning a přitom se na to nedá ani koukat!!! :zed: :znicit:
Uživatelský avatar
Cross27
Příspěvky: 280
Registrován: 19 úno 2009, 01:45
Bydliště: OSTRAVA!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cross27 »

tak tim svojim prispevkem to nedopadne dobre az to uvidi ostatni, ja mam snizene o -60/-60mm predek i zadek a jezdim s tim cely rok, v lete -85/-85mm. Kdyz si o stelovak ani ocima nezavadil tak nerikej ze se neco neda ani nevis jaky je to rozdil jak motokara a sedi krasne, nez na tech tvojich prohnilych tlumicach. Nevim jestli se lidi divaji vic na treba svobyho, dojeda, fugyho atd. az bude ta tvoje kunda na plachtě tak se ti uklonim. To si myslis jen ty jaka zas ivestice si spocitej stavitelny podvozek cca 6000kc, kola limce cca do 10000kc a nejake malickosti a jaka je to nadhera viz ostatni clenove. tak prijed na sraz ty a kdo se na tebe podiva...A spocti si kolik do toho vrazil on jenom za narazniky, rozsireni, lak, 150 000 do toho slo urcite a vysledek mrdka. Nedivaji? a co je toto? corsa od dojeda.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Cross27 dne 04 úno 2011, 09:26, celkem upraveno 1 x.
Corsa B 1.2i C12NZ >Moje Corsa<
Uživatelský avatar
Cross27
Příspěvky: 280
Registrován: 19 úno 2009, 01:45
Bydliště: OSTRAVA!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cross27 »

a jak tu rikas ze si nevime co je tuning tak myslim ze je cele forum proti tobe ale ty vis, to spis ten tvuj radoby chrom , 2 metry auto nad zemi na narezlych plechacach se spoilerem z facka :lol: :lol: pecka
Corsa B 1.2i C12NZ >Moje Corsa<
Uživatelský avatar
yeti
Příspěvky: 543
Registrován: 16 úno 2009, 14:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yeti »

není to nejhorší, ale ten zadek se mi nelíbí. Je to strašně extravagandní. Abych si takhle postavil auto, tak to vžádným případě :D kluci maj pravdu tenhle styl frčel tak před 10lety. Postav si takle auto a třeba to někdo ocení
Corsa A C14NZ

Škoda Octavia Combi 1.9tdi 96KW
Uživatelský avatar
Haniz
Příspěvky: 338
Registrován: 31 črc 2008, 22:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Haniz »

Fatrix zas si tu vsem ukazal jak jsi omezeny....rikas tu na neco ze je to zbitecna investice ale ty ktery pises ze chces davat na tve auto dozadu kotouce a mas 1.0 :-D to si myslim ze je zbitecne....a jestli teda rikas za kluci maji hnusne auta tak ty potom mas fakt krasavce co jsi dal dokupy z 3 aut :-D uz se spamatuj ....a kdyz tu mas takovy problem na foru tak vypadni a uz sem nelez!
Nenachčiješ proti větru :-D
Uživatelský avatar
Cross27
Příspěvky: 280
Registrován: 19 úno 2009, 01:45
Bydliště: OSTRAVA!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cross27 »

jo
Corsa B 1.2i C12NZ >Moje Corsa<
Uživatelský avatar
FrantaU
Příspěvky: 201
Registrován: 01 říj 2007, 00:47
Bydliště: Čermná nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FrantaU »

Ty jo ja to tady čtu a nedá mě abych nepřispěl "svoji troškou do mlýna." Ta corsa na tom videu je jako kdyby vyjela opravdu z NFS nebo spíš jako z časopisu "ABC" prostě je to opradu vymyšlenost a fantazie... Nevim jestli je to tuning nebo co je:). Je to prostě vzhledová úprava. Mě osodně se to moc nelíbí, je to prostě nesourodý s celym autem. Ale já osobně nemám nic proti upravenejm naraznikum. Ani proti tomu když to někdo sníží a dá tomu kola..atd. Přijde mě zbytečný aby se u hádali skalí příznivci toho nebo onoho někomu se líbí holky, jinýmu zase vdolky:).. To je těžký. Pro mě osobně je důležitý aby se moje auto libilo mě. A nemusí vypadar "in" podle poslední módy. Mám na to prostě svůj pohled a kdyby mě někdo auto pochavil, samozřejmě že budu rád, ale když mě ho někdo pohaní je to jeho věc a nebudu mu nadavat. PS: Fertix vzhled tvýho auta je ovlivněnej tim, že chceš vyniknout za každou cenu. A chceš i za poslední 100vku kopit něco "mrtě tjůning" na to auto. Podle mě by jsi se měl soustředit na technickej stav, pokud nemáš moc peněz. Auto je od toho aby jezdilo a né od toho aby se za nim lidi otáčly (ale bouhžel kroutili nevěřícně hlavama)...
automatic
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pdk88 »

áá tady někdo objevil Jůtůb.kom s novými tunink styly :roll:
..moc bych se tu neoháněl s menšinovým názorem, nebo tě všichni umlátí štelovacím jomkem :P :P
..jinak ty corsy z videíí jsou vážně příšerný :D
1. video.. corsa že bys o ni kolo neopřel, ale v majitelově zeměpisných podmínkách to může být pecka - španěláci poblázněný, frantíci atd..
2. video.. ten golf se mi líbí :wink: :wink: ..že mi ta huba neupadne :-D
3. video.. nigga číča má fakt dost :D :D :D oproti prvnímu je to třebas čistší co se týče karoserie (myslím plasty) jinak je to jěště větší zmetek :wink: to je absolutně nicneříkající cosi.. u první corsy nad tím aspoň někdo přemejšlel :wink:
Corsa A GSi C20XE "Orangeer"
Corsa A C20XE "Terrorschlumpf"
neu: Corsa C GSi Z18XE
ex: Corsa B combi X14XE "Bublina"
Uživatelský avatar
Fugy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 710
Registrován: 27 říj 2008, 09:50
Bydliště: Hradec Králové/Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fugy »

Promin, ale SPAM je pouze počítač naprogramovanej k rozšiřování reklamy(bohužel tento web nemá tak dobré zabezpečení proti spamu), ale ty tu zakládáš téma jako člověk, ne jako počítač
btw co si zatím v "tuningu" dosáhl ty, že tu pomlouváš takovéto auta?

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) Fugy dne 04 úno 2011, 13:31, celkem upraveno 2 x.
Opel Corsa B r.v.1999 1.0 12V>> http://forum.corsaclub.cz/viewtopic.php?t=3100 uvedena do nomálního provozu
Opel Corsa B r.v.2000 1.6 16V>> http://forum.corsaclub.cz/viewtopic.php?t=4716 pokračujeme
Uživatelský avatar
Majk
Příspěvky: 167
Registrován: 18 říj 2010, 15:00
Bydliště: Hradec Kralove

Příspěvek od Majk »

jaký si to uděláš X takový to máš

Corsa A 1.4i Smetka
Uživatelský avatar
knedlik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 741
Registrován: 04 úno 2009, 09:38
Bydliště: u liberce

Příspěvek od knedlik »

vis ze ta prvni sediva corsa byla druha v tuning cupu :wink:
corsa B c12nz sport, zběsilých 45PS + KN filter ;-D
astra F x17dtl + IC-75PS, astra F 1.7 tds combi německo-japonskej pracant- zůstaly v rodině;;
astra G 1.7 DTi-ex; astra H caravan 1.7 cdti-ex;
GIV kombík TDI-PD, Honda VTR 1000 Firestorm V2 90°
Uživatelský avatar
Petr_Corsa A+B
Příspěvky: 459
Registrován: 17 čer 2010, 15:03
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr_Corsa A+B »

Ahoj všem,

upřímně řečeno, více než měsíc jsem na "naše" forum nic nepsal, žádné názory, žádné reakce na moje auto ve členech protože jsem projekt na doufám, že krátkou dobu přerušil v důsledku nedostatku peněz. Nicméně se rád pravidelně zaobírám dějem na "našem" foru.

Teď k věci:

FATRIX: mám na jazyku spoustu sprostých slov vůči Tvojí osobě, polknu to a řeknu jediné: VZKAZ VŠEM KDO MÁ PRAVOMOC: SMAŽTE TOHO ČLOVĚKA Z "NAŠEHO" FORA!!!

Ať žije Corsa, ať je jaké chce, ať ji má kdo chce, jen když ji opravdu miluje.

Vzkaz zaznemanal Petr, hrdý uživatel fora corsaclub a hrdý majitel 2 vozů značky Opel Corsa => již 10 let s Opel Corsa A a necelý 1 rok s Opel Corsa B
Corsa A 1.2S 1986 READY TO GO // Corsa B C16XE GSI 1994 READY TO GO AS WELL
---My Cars---
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Cross27
Příspěvky: 280
Registrován: 19 úno 2009, 01:45
Bydliště: OSTRAVA!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cross27 »

uz sem psal SZ at ho vyrazi
Corsa B 1.2i C12NZ >Moje Corsa<
Smithy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1157
Registrován: 08 srp 2008, 19:50

Příspěvek od Smithy »

lol, jeste tak dva lidi jiny smazat, nebudu jmenovat, a byl by klid :D
ex Blitz C'Mon B

ex Bimmer E46 Coupe

now Cinquecento 0,9T
Zamčeno