Otáčky motoru-krokový motorek volnoběhu

Témata týkající se motoru, převodovky, výfuku a palivové soustavy
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bryant
Příspěvky: 270
Registrován: 10 kvě 2008, 10:08
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bryant »

krokoký moturek?a to mam kde hladat?ja sa az tak do aut nevyznam....a to vstrekovanie?moze byt jednobodove ako pisal standa....
Není umění si koupit nový auťák, ale vdechnout starému nový život !!!
Uživatelský avatar
Alko
Příspěvky: 28
Registrován: 10 čer 2008, 06:34
Bydliště: Okres Louny
Kontaktovat uživatele:

otacky

Příspěvek od Alko »

Ahoj lidi potrebuju poradit když startuju tak mi to nechytne az na po druhy. A kdyz se rozjiždim na jednicku tak se mi zda ze zezacatku nema silu. Aby mela silu tak ji musim parkrat naslapat.
Diky vsem za radi
Uživatelský avatar
--blaster--
Příspěvky: 159
Registrován: 12 dub 2007, 22:43
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od --blaster-- »

Co kdyz krasna kontrolka s bleskem se rozsviti jen na par sekund a pak hned zhasne? Odpoved : Jsem v haji,protoze na diagostice se mi ukaze problem pouze tehdy,kdyz kontrolka bude sviti porad ?
jinak mam ted auto v servisu,na cisteni atd... aby mi ty otacky taky neblby,svicky novy a tak dale,tak jsem zvedavej..
Opel corsa B 1.6 16V GSI (C16XE) ---minulost--- (ale stále ji mám)
--- nyní Nissan Almera N16 ---
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

na diagnostice se uklada poslednich tusim 10-20 chyb, tedy kdyz to pichnes na kompa, tak tam bude poslednich X chyb. Chce to ale rychlejc, protoze pri kazdem nastartovani se tam prida dalsi polozka bez chyby. Pokud ti to blikne sem tam, tak bych natankoval Shel Vpower Racing a dal tomu lehce kotel na procisteni, kdyz to nepomuze tak klasika> filtry vymenit, EGR vycistit.
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
Uživatelský avatar
--blaster--
Příspěvky: 159
Registrován: 12 dub 2007, 22:43
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od --blaster-- »

Uz se na tom pracuje.. je pravda ze s Racingem to jezdi vyrazne lip :-) . Njn,ale ta cena.. a kdyz to pak zere 10l,tak s tim moc neujedu :-D
Opel corsa B 1.6 16V GSI (C16XE) ---minulost--- (ale stále ji mám)
--- nyní Nissan Almera N16 ---
Uživatelský avatar
--blaster--
Příspěvky: 159
Registrován: 12 dub 2007, 22:43
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od --blaster-- »

Priznivci vsechn spatnych otacek,prosim pomozte mi . Mel jsem to u znameho,vsechno vycistil,a stale si otacky delaji co chteji ,nemuzete mi nekdo poslat fotku nebo mi presne rict,kde se da ten ventil vycistit a jak ? Je potreba k tomu neco na rozebrani,nebo si to udelam sam na ulici ? Vubec netusim,Pripdne mu reknu co je presne treba a on mi to udela... Diky!
Opel corsa B 1.6 16V GSI (C16XE) ---minulost--- (ale stále ji mám)
--- nyní Nissan Almera N16 ---
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

AGR je tady jsou tu odkazy
viewtopic.php?t=2324&start=0&postdays=0 ... highlight=
Jinak ještě by to mohl bejt krokovej motorek volnoběhu :wink:
Uživatelský avatar
--blaster--
Příspěvky: 159
Registrován: 12 dub 2007, 22:43
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od --blaster-- »

Tak ten krokovej motorek . . .
Opel corsa B 1.6 16V GSI (C16XE) ---minulost--- (ale stále ji mám)
--- nyní Nissan Almera N16 ---
Uživatelský avatar
Jano
Příspěvky: 111
Registrován: 25 srp 2007, 20:50

Příspěvek od Jano »

Caute chalani.
Tiez mam problem s otackami. Ked ho necham v klude na volnobehu, tak je vsetko OK. Ale ked pridam a uberiem, tak to klesne niekedy aj na 500 ot/min, auto sa roztrasie a potom sa to vrati spat. Inac volnobeh mam na 750 otackach.
A este jedna dolezita vec. Robi to hlavne vtedy, ked mam zapnute ohrievania na zadne sklo, alebo ventilator. Zvlastne nie?
V tomto topiku somcital ze to bude AGR. Ale mne oranzova kontrolka nesvieti,a AGR mam zaslepeny.
Poradi niekto?
Dakujem
Opel Corsa B 1.0 12V '98
Uživatelský avatar
--blaster--
Příspěvky: 159
Registrován: 12 dub 2007, 22:43
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od --blaster-- »

Muze mit vliv na otacky vaha vzduchu ? zacina mi myslim trosku obcas lobit,tim ze se motor malinko prihlti... obcas se mi rozsviti kontrolka,a pak hned zhasne...
Opel corsa B 1.6 16V GSI (C16XE) ---minulost--- (ale stále ji mám)
--- nyní Nissan Almera N16 ---
Ondrejčák
Příspěvky: 7
Registrován: 04 srp 2008, 07:36
Bydliště: Banská Bystrica/Bratislava - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Kolísavé otáčky

Příspěvek od Ondrejčák »

Prosím Vás neviete mi niekto poradiť mám corsu 1.0 X10XE a kolíšu mi otáčky od 1000 do 2000 otáčok v pravidelnom intervale. Vymenil som indukčnú cievku lebo boli zlé gumičky a preskakovala iskra. No toto nepomohlo ustáliť otáčky. Mechanik hovorí, že treba vymeniť lambda sondu. Neviete mi poradiť či to môže byť spôsobené Lambda sondou a ak áno, je zložité vymeniť tú sondu? Za Vaše rady veľmi pekne dakujem
Opel corsa 1.0 rv.97 12V
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Spíš bych zkontroloval krokovej motorek,(viz tenhle topic.) Pak až lamdu, ale možný to je že je v háji, na základě informací z lamda sondy ŘJ dávkuje poměr směsi.
Prodávaj UNI lamdu za 1400,- se třema nebo čtyřma vodičema,výměna by neměla bejt složitá,ale nejdřív bych prubnul ten krokáč
:wink:
Sloučeno.Havli
Uživatelský avatar
Jano
Příspěvky: 111
Registrován: 25 srp 2007, 20:50

Příspěvek od Jano »

Chalani tak neviete mi poradit na tento moj problem popisany vyzsie?
Dakujem

Jano píše:Caute chalani.
Tiez mam problem s otackami. Ked ho necham v klude na volnobehu, tak je vsetko OK. Ale ked pridam a uberiem, tak to klesne niekedy aj na 500 ot/min, auto sa roztrasie a potom sa to vrati spat. Inac volnobeh mam na 750 otackach.
A este jedna dolezita vec. Robi to hlavne vtedy, ked mam zapnute ohrievania na zadne sklo, alebo ventilator. Zvlastne nie?
V tomto topiku somcital ze to bude AGR. Ale mne oranzova kontrolka nesvieti,a AGR mam zaslepeny.
Poradi niekto?
Dakujem
Opel Corsa B 1.0 12V '98
Deny
Příspěvky: 59
Registrován: 08 dub 2007, 15:08
Bydliště: Vítězná

Příspěvek od Deny »

S těmi otáčkami sem měl podobnej problém a byl to krokovej motorek,v Oplu 3600.- za 15 minut.Pak už byli otáčky v pohodě.
Uživatelský avatar
Jano
Příspěvky: 111
Registrován: 25 srp 2007, 20:50

Příspěvek od Jano »

Deny mal si podobny problem ako ja? Co konkretne Ti to robilo?

Deny píše:S těmi otáčkami sem měl podobnej problém a byl to krokovej motorek,v Oplu 3600.- za 15 minut.Pak už byli otáčky v pohodě.
Opel Corsa B 1.0 12V '98
Odpovědět