Andy Corsa 1.4 44KW

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Uživatelský avatar
Kevin
Příspěvky: 931
Registrován: 09 kvě 2010, 12:42
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Re: Andy Corsa 1.4 44KW

Příspěvek od Kevin »

Ouuu já mám 1.2 33 Kw...
Jj na hrabání už nemám ani pomyšlení :mrgreen: kór když se tam narvou osmipalcovky tak by to ani nešlo...
Ok dík stejně budu muset koupit silnější motůrek abych potom vůbec vijel nějakej ten kopeček...
Moje Esmeralda neni slepá...
Uživatelský avatar
hopser
Příspěvky: 19
Registrován: 09 kvě 2011, 19:18

Re: Andy Corsa 1.4 44KW

Příspěvek od hopser »

tak si přii nejhoršim zahraješ na Flinstouny :mrgreen:
Uživatelský avatar
Kevin
Příspěvky: 931
Registrován: 09 kvě 2010, 12:42
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Re: Andy Corsa 1.4 44KW

Příspěvek od Kevin »

:vali_se:
Moje Esmeralda neni slepá...
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Andy Corsa 1.4 44KW

Příspěvek od Co-RS-ák »

na co tam máš všechny ty čudlíky kolem spínače světel? přední mlhovky(který nemáš?) pak černej a nějaká páčka? to je na rakety, kulomety, apod a la james bond? :D
Uživatelský avatar
hopser
Příspěvky: 19
Registrován: 09 kvě 2011, 19:18

Re: Andy Corsa 1.4 44KW

Příspěvek od hopser »

Upřímně? Bojim se ty tlačítka zmáčknout:D

né, mlhovky jsou pojistky k motoru aby s tím nikdo neodjel černý tlačítko je odskok na kufr a červená " páčka " - to je dioda od alarmu .. interiér ještě musim nějak pofackovat:)
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Andy Corsa 1.4 44KW

Příspěvek od Co-RS-ák »

a to si kutil sám? já chci taky, myslím ty pojistky :)) odskok bych taky rád, je těžký to udělat? kolik ta sranda asi stojí?
Uživatelský avatar
hopser
Příspěvky: 19
Registrován: 09 kvě 2011, 19:18

Re: Andy Corsa 1.4 44KW

Příspěvek od hopser »

nene já to koupila už s tim. myslim ale že to nevyjde na moc draho. A tu pojistku mam napojenou na čerpadlo. a to neni velkej problém udělat
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Andy Corsa 1.4 44KW

Příspěvek od Co-RS-ák »

koupilA ? vy jste žena? :) přijeď na srázek praha západ :))
na čerpadlo? a nemůže se po delším zkoušení nastartovat nic stát?
Uživatelský avatar
hopser
Příspěvky: 19
Registrován: 09 kvě 2011, 19:18

Re: Andy Corsa 1.4 44KW

Příspěvek od hopser »

no ten sraz nestihnu budu na votvíráku. Ale chtěla sem někdy napsat jestli by se corzičky nesešli v Čestlicích, každý čtvrtek je tam naproti Makru takový neoficiální sraz všech výtvorů. A když se to vydaří tak jsou plné obě parkoviště těch hezkých aut i těch nepovedenejch nesmyslů.
Uživatelský avatar
hopser
Příspěvky: 19
Registrován: 09 kvě 2011, 19:18

Re: Andy Corsa 1.4 44KW

Příspěvek od hopser »

tak už mam konečně tu technickou. sice tam byly malé problémy co se týče nájezdu na tu jejich rampu. ale co se týče corzi tak cajk. jen sežídit světla co se mi do ted nepovedlo a nesvítí obrisovka. Tak konečně po ... 7 MĚSÍCÍCH jezdim ale mam čas jen zas do listopadu. nebo dokud prostě nenapadnou ty bílé hovno
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Andy Corsa 1.4 44KW

Příspěvek od Co-RS-ák »

světla seřídíš výškově takovym kolečkem ze strany motoru na světlech...je v rozích světel ;-)
Uživatelský avatar
hopser
Příspěvky: 19
Registrován: 09 kvě 2011, 19:18

Re: Andy Corsa 1.4 44KW

Příspěvek od hopser »

jo to jo ale nedostanu se tam, teda aspon k tomu pravýmu, který je na tom fakt špatně
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Andy Corsa 1.4 44KW

Příspěvek od Co-RS-ák »

měl sem to úplně stejně ;-) ... při seřízení nedosvítilo ani do tý krabičky na měření :D ... musíš vyndat airbox...rozpojíš tu trubku co vede od předku, pak povolíš sponu a nakonec ho jen vysuneš k sobě ;-)
Uživatelský avatar
hopser
Příspěvky: 19
Registrován: 09 kvě 2011, 19:18

Re: Andy Corsa 1.4 44KW

Příspěvek od hopser »

Tak jo a i kdybych se tam dostala tak jak poznam že je seřizuju dobře. Pokud se nepletu tak by mely svítit (když to přeženu) do prava jakoby do škarpy. no a mě svítěj obě doleva a to dost. Nevidim silnici ale veverky na stromech :lol:
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Andy Corsa 1.4 44KW

Příspěvek od Co-RS-ák »

počkej, svítí ti moc dolu nebo moc dostrany?? to kolečko je na seřizování výšky ... a samozřejmě to budeš seřizovat za tmy buď někde na volný silnici , tak abys viděla dobře a nebo si je taky můžeš dát před něco rovnýho kolmo k autu a tam uvidíš čáru světla...tak si někde zjistit jak maji cca být...kontrola bude to, jestli na tebe budou ostatní blikat, že je oslňuješ ;-) předpokládám že kolečko vedle spínače světel máš na nule ;) ... a do strany se seřizujou někde jinde, ale jak je to u corsy nevím...zkus pohledat knížku jak na to, nebo napiš pepinovi, ten jí má v el. podobě a postne ti jí ;)
Odpovědět