Prasklá hadička k zadnimu ostřikovači

Témata zabývající se exteriérem vozu
Mela
Příspěvky: 121
Registrován: 07 črc 2007, 15:21
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mela »

lojzinac píše:Mele taky Corsa nestříká vzadu. Má rozpojenou hadičku v zadních dveřích a nechce mi dovolit abych jí sundal stříšku, protože jinak se tam nemůžu dostat. Musím počkat až bude v práci a pak jí to opravím :whistle:
Ta bude nadávat :ja_ti_dam:
to máš ale smůlu, že už nejsem v práci, co? :twisted:
Corsa B r.v.95 1,5TD 49kW
VW POLO r.v.88 1,3D (2005-2007)
Škoda 105S r.v.77 (2002-2004)
Lepo
Příspěvky: 2
Registrován: 30 čer 2008, 13:28

Příspěvek od Lepo »

havel píše:fickerpet: to verim... ja uz to mam spraveny.. mel jsem to utrzeny tesne u kufru, ale hadicka byla spadla, tak jsem ji napojil nad dverma ridice a dozadu natahnul novou - jako spojky jsem pouzil jednocestny ventily, ktery jsou na ty hadicky primo delany. a ted vse funguje, jak ma.
Mám stejný problém, hadičku z kastle nemůžu vydolovat. Můžeš mi poradit jak se dostat do místa nad dveřma řidiče? Nebo kudy ta hadička vede, že bych ji vyměnil celou?
Díky.
Uživatelský avatar
Pučis89
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 690
Registrován: 11 pro 2007, 13:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pučis89 »

Tak sem si to ted taky spravil,hadicka byla rozpulena v tom gumovem kolinku ve 3 dverich,vzal sem starou hadicku na benzin z fichtla,trochu sekundoveho lepidla a je to jak nove :D strika to jak o zivot :D
1.5 TD
pavel-praha
Příspěvky: 7
Registrován: 26 bře 2008, 12:29

zatékání do vozu, zadní ostřikovač

Příspěvek od pavel-praha »

Ahoj všichni !
Mám od jara corsu B, 5 dveř., 1,4 motor. Nestříká mi zadní ostřikovač, přestože vrčí, nebo
spíš zdá se mi, pokud je úplně plná nádobka, tak že trochu stříká, jak mile není nádobka
úplně plná, tak nestříká vůbec. Přední ostřikovač je snad v pohodě. Dá se to nějak opravit,
nebo pročistit, jak na to ?
Překvapilo mne, když jsem teď v sobotu zjistil zatékání, asi po ranním dešti, nebo mlze.
Zřejmě mi teče levým malým okénkem. (5 dveř. corsa B). Tekl mi potůček vody po dvířkách za kterými je přístup k žárovkám zadních světel až do zavazadlového prostoru. I kabel co vede k žárovkám tam byl trochu navlhlý, ještě , že
je dobře izolovaný. Mezi oknem a vnitřním prostorem vozu je molitan, i ten byl navlhlý.
Ja to odstranit , utěsnit ? Co tam nastříkat montážní pěnu ?

Díky za radu všem.

Pavel F.
Edit:Sloučeno,příště hledat.Havli :wink:
Pavel
Uživatelský avatar
Pívas
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1260
Registrován: 08 srp 2007, 20:38
Bydliště: Jablonné v p.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pívas »

Máš někde přerušenou hadičku k ostřikovači u ohybu zadních vrat, mám to taky a opravovat to v žádnym případě nehodlám :D
:sane: :roztleskavacka: :sane:
Uživatelský avatar
Pučis89
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 690
Registrován: 11 pro 2007, 13:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pučis89 »

Jak mas pate dvere tak mas takove gumove kolinko,zkus to rozdelat a podivat se tam ja to tam mel taky praskle,trosku sekundaku a strika to jak za mlada :D
1.5 TD
pavel-praha
Příspěvky: 7
Registrován: 26 bře 2008, 12:29

Příspěvek od pavel-praha »

A to zatékání je tím, že mi to utíká mimo a nestříká mi to z ostřikovače ?
Pavel
Uživatelský avatar
Pučis89
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 690
Registrován: 11 pro 2007, 13:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pučis89 »

No urcite!
1.5 TD
pavel-praha
Příspěvky: 7
Registrován: 26 bře 2008, 12:29

Příspěvek od pavel-praha »

Díky. Bylo to přesně ono, podařilo se nám to spravit. Protože byla sobota tak jsem sehnal
pro nastavení hadičky jen průsvitnou hadičku (škodováckou ) a ne tedy černou z Opla.
Snad to nevadí na kvalitě ?

Ještě jednou díky moc za radu.

Pavel
Pavel
_jaryn
Příspěvky: 6
Registrován: 21 bře 2013, 20:26
Bydliště: Brno

Re: Prasklá hadička k zadnimu ostřikovači

Příspěvek od _jaryn »

Tak už jsem taky jednou opravoval hadičku k zadnímu ostřikovači. Byla prasklá v ohybu u zadních dveří v gumové průchodce. Teď zase přestal fungovat, tak jsem to chtěl znovu opravit, ale hadička někam spadla a není nikde vidět. Nemůžete mě někdo prosím nasměrovat kde ji hledat (kudy vede k nádržce)?
1.2 16v 2000 3dv
Odpovědět