Daves314 - Corsa 1,2i r.v.1995 33kW

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Daves314
Příspěvky: 32
Registrován: 19 zář 2011, 22:02

Daves314 - Corsa 1,2i r.v.1995 33kW

Příspěvek od Daves314 »

Zdárek :D, představuju vám moji Corsu Corsa 1,2i r.v.1995 33kW 3dv. O vánovích sem ji kupoval od jednoho tunera z okolí za 5000kč. A že to podle toho vypadalo - hlavně elektrika a hodně vybrakovaných plastů a docela zbytečně ikdyž se nechci dotyčné osoby nijak dotknout. Půl roku sem váhal jestli si auto nechám, objevovaly se každou chvíli nějaký závady, příšerná geometrie při které mi upadly čepy, 2 zničený baterie díky rádiu, který vybíjelo baterku i v zaparkovaným stavu, pak začlo šmatlat jedno přední kolo, protože sem jezdil na starych gumách :D.. ale nakonec sem se rozhodl si ho nechat a trošku předělat. A v současné době si po troškách vylepšuju zatím jen interier k obrazu svému. Auto má celkem škaredej přední nárazník, tak bych chtěl koupit nějakej decentní tuningovej aby auto dostalo lepší pohled. Taky výkon by chtěl trochu zvednout abych neměl tolik problémy když předjiždim nějaký pomalejší auto, a do kopce mi stejně ujede. :sebevrazda2:
IMG_3378_resize_resize.JPG
IMG_3379_resize_resize.JPG
IMG_3380_resize.JPG
IMG_3381_resize_resize.JPG
IMG_3382_resize_resize.JPG
IMG_3383_resize.JPG
IMG_3384_resize.JPG
IMG_3385_resize.JPG
To dřevo sem sehnal náhodou když na vrakáči přibyla Corsa celá v kůži a já tam byl kvůli zpětnýmu zrdcátku který mi nějakej pitomec urval když parkoval... možná budu rád že ho urval :dance:.
Bohužel na středovým panelu chybí kryt tlačítka od výstražných světel protože s krytkou nejde vypnout ... mrzí mě i to zadní světlo, který není vůbec k sehnání na internetu... :sebevrazda2:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Daves - Corsa B 1.2i 33kW - PRĎOCH
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Daves314 - Corsa 1,2i r.v.1995 33kW

Příspěvek od pdk88 »

jé nebyla tahle corsa oplastovaná a rozšířená na balónech? :D
Corsa A GSi C20XE "Orangeer"
Corsa A C20XE "Terrorschlumpf"
neu: Corsa C GSi Z18XE
ex: Corsa B combi X14XE "Bublina"
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Daves314 - Corsa 1,2i r.v.1995 33kW

Příspěvek od Gooder »

Jestli chceš nějaký jiný nárazník, tak se podívej na nárazník poface nebo GSi, ty vypadají taky dobře, protože mi přijde, že tuningové se moc hezké nedělají :) a převážná většina lidí tu má na první pohled serii, která má upravený nějaký detaily a je to bomba.
Osobně se mi ty zadní světla tolik nelíbí, připomíná mi to rozjetou žábou :lol: takže by mě to rozbitý netrápilo :D ale jestli se ti líbí, tak budiž, každému se líbí něco jiného ;) A koukám, že přechůdce tam dal dopředu jinou optiku.
Jinak corsa vypadá hezky zachovale, takže hodně štěstí v úpravách :jazyk:

A k tomu motoru, tak s tímhle motorem toho moc neuděláš. Někde tu bylo téma o úpravách, co zvýší výkon, tak se zkus mrknout.
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Daves314
Příspěvky: 32
Registrován: 19 zář 2011, 22:02

Re: Daves314 - Corsa 1,2i r.v.1995 33kW

Příspěvek od Daves314 »

re: pdk88 ... no oplastovaná byla .. byly tam prej nárazníky až po zem a prahy taky (ale všecko bez homologace tak sem mu je nechal) a kola taky nějaký mega velký vim že 195 x něco x něco to nepovim páč já to auto viděl poprvý zhruba takhle ... až na to že byl tuknutej bok u řidiče kterej sme doma tlemili tmelem :D ale jinak diky kdybych potřeboval tak se ozvu...

re: lkollar ... světla se mi líbí celkem ikdyž sou takový divný ale mě to nevadi ... hezky svitijou, pak k tomu zachovalýmu stavu ... vypadá tak celkem v pohodě akorát už mi vyrezla dira pod rezervou a taky mi to rezne okolo uchytu tlumičů vzadu a taky pod sedačkama jinak je to krása... motorově si nemužu stěžovat, v -12°C v zimě po 14 dnech nastartoval na drc a ještě žádnej problém, pak mám tuningový sání ten kužel ale výkon před a po nemužu posoudit protože už tam byl když sem to kupoval, trochu zvýšit výkon chip tuningem bych chtěl.
S tim náraznikem - dival sem se v auto kelly a měli tam jen ty co mám já a pak ty lepší na nátěr ale to se mi taky tak uplně nelibilo ale podivám se na ten nárazník z GSI.

Ale ty lampy sem myslel vždycky že sou originál tak nevim ale ty budu chtit taky měnit, kdybych měl tenkrát 4000kč navic tak sem měl krásný lampy vpředu:D

líbí se mi tenhle nárazník, není přehnanej tvarama ani nijak velkej ... takovej lepši normál
6550_8321.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Daves314 dne 21 zář 2011, 22:20, celkem upraveno 1 x.
Daves - Corsa B 1.2i 33kW - PRĎOCH
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Daves314 - Corsa 1,2i r.v.1995 33kW

Příspěvek od pdk88 »

to?
Obrázek
Corsa A GSi C20XE "Orangeer"
Corsa A C20XE "Terrorschlumpf"
neu: Corsa C GSi Z18XE
ex: Corsa B combi X14XE "Bublina"
Daves314
Příspěvky: 32
Registrován: 19 zář 2011, 22:02

Re: Daves314 - Corsa 1,2i r.v.1995 33kW

Příspěvek od Daves314 »

nooo všechno tomu nasvědčuje - zatmaveny skla vzadu, světla vzadu, střešní okynko, vyfuk taky vypadá stejně, přítlaky nejsou moc vidět na stěračich ale jeden tam určitě je jak mám já, akorát ty nálepky jsou hodně špatně vidět .. podle barvy a tvaru bych tipoval že ty 2 spodní jsou co tam mám nalepeny ale ta 3tí odspodu bud vybledla nebo nevim jako :D
Dveře nevim, já auto kupoval se zelenyma u řidiče kvuli nějaké babě co do auta vrazila zboku a pak sme je střikali.
IMG_3386_resize.JPG
jinak já vlastně auto nikdy v tuningu neviděl (body kit), já ho kupoval až v tomto stavu
DSC00015_resize.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Daves - Corsa B 1.2i 33kW - PRĎOCH
Daves314
Příspěvky: 32
Registrován: 19 zář 2011, 22:02

Re: Daves314 - Corsa 1,2i r.v.1995 33kW

Příspěvek od Daves314 »

Tak opět jsem se pustil do auta... nakoupil sem materiály na zimu a byl sem na jednom vrakáču kde sem nabral celkem pěknej nárazník a nějaký plastový doplňky...taky sem našel na jinym vrakáču dost pěknou corsu která byla uvnitř jako nová akorát prej odešel motor už po 140 000km tak skončila na vrakáči... pustil sem se do auta a včera sem se dokonce po půlročním odkládání pustil do elektrickýho okna u řidiče, který nebylo po nasazení do auta zapojeno, nakonec se vše zatím povedlo, ještě budu pokračovat jak budu mít čas ve výměně kapucirungu...
DSC00032_resize.JPG
DSC00033_resize.JPG
DSC00035_resize.jpg
DSC00036_resize.jpg
... postříhal sem různý dráty který měly vést do auta přes konektor a spínač sem připojil přímo k motorku a uzemnil sem hnědý dráty ze spínače a motorku a napájení přišlo na červený drát do motorku a černý drát na spínač a poté vše klapalo jak mělo ... jen nevím proč se okýnko při otevírání zastaví v půlce a dál to prostě nejde a nejde... pojezd dole zespodu skla je na konci a okno je v půlce, to zatím fakt nechápu :wtf: ... jinak fotky budou ještě zítra
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Daves - Corsa B 1.2i 33kW - PRĎOCH
gObla
Příspěvky: 2
Registrován: 18 pro 2011, 17:54

Re: Daves314 - Corsa 1,2i r.v.1995 33kW

Příspěvek od gObla »

Zdar, mužu řict co udělal s kozou oproti tomu co dovezl(vrak :hmmm: ) hodně velký pokrok, interier katastrofa - teď peckově to vyladil ale ještě bych kámo hodil do barvy ten bílej plast co ti zakrývá elektriku a bude to bomba ;) zevnějšek no to ani nemluvim :D - opět luxus ,ještě ty světla se k tomu moc nehodí jak jsem dnes kolem toho tvýho auta jel :D Ted jsme si nedávno daly takový menší ´´závody´´ no a mužu řict na 33kw(já 44kw saxo a myslel jsem si jak ho dám s prstem v nose ale musel jsem tomu šlapat skoro do červenyho pole abyhc mu ujel :vyplazni: ) to jede jak hovado měl jsem co odělat abych se na nim držel ,zatáčky to drží koza jak prase ,na rovince ztrácí ale an to co má ten motor za sebou jede jak šlak :jj_good: pěkně dejve jen pokračuj sleduji tě :potlesk:
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Daves314 - Corsa 1,2i r.v.1995 33kW

Příspěvek od Co-RS-ák »

hele, nemáš to okno blbě pouze sladěný s motorkem? třeba jako sterače když se odmontuješ z "nulové pozice" a trochu je pootočíš tak ti pak taky budou stírat úplně jinde... není to stejnej problém?
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Re: Daves314 - Corsa 1,2i r.v.1995 33kW

Příspěvek od styxxy »

ty okna maji vlastni jednotku kterou tam nemas predpokladam vec prvni vec druha mechanismus je hnuty proto nedojede
Daves314
Příspěvky: 32
Registrován: 19 zář 2011, 22:02

Re: Daves314 - Corsa 1,2i r.v.1995 33kW

Příspěvek od Daves314 »

diky kámo :D ... šak tu potvoru střibrnou pod řadičkou už mám dávno vyměněnou akorát to tu ještě neni a uvnitř už není nic stříbrnýho kromě toho krytu kolem volantu kterej sem zatim nesehnal

tak to okno když sjíždí dolu tak se zastaví v pulce protože ten jezdec zespod přijede nakonec toho okna kde nemá kam jet dál... ale je fakt že když jedu nahoru tak uplně nahoře má snahu ještě dál ale už je tam konec tak se silou zasune a vyhne se a udělá škvíru na zadní straně(strana dál od zrdcátka)... jinak těm mechanismum tolik nerozumim ... potřeboval sem to zapojit aby to fungovalo .. na tom autě to jinak vubec nebylo ani nepatřilo ... sem to zapojil jen na kliček aby to jezdilo ale jak bude zas venku teplo tak se na to vrhnu znova a taky boční blinkry musim pořešit
Daves - Corsa B 1.2i 33kW - PRĎOCH
Odpovědět