Miriino: Corsa 1.2 16V

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Uživatelský avatar
jamal.jefries
Příspěvky: 2067
Registrován: 12 led 2011, 09:17
Bydliště: Varnsdorf

Re: Miriino: Corsa 1.2 16V

Příspěvek od jamal.jefries »

no záleží co všechno z tý modrý zbylo ale počítám že od dveří dopředu toho moc nebude.... :|
a nešel sem ti tady 1.4 16v :-) co nemá moc nalítáno akorát kvetou zadní dveře... http://auta.yauto.cz/opel-corsa-1-4-16v ... 90716.html
Obrázek
Corsa B 1.4 8v
Corsa B 1.6 16v 78kw GSI under construction
miriino
Příspěvky: 17
Registrován: 04 srp 2010, 22:45
Bydliště: Český Krumlov-Chvalšiny

Re: Miriino: Corsa 1.2 16V

Příspěvek od miriino »

tak chlapy.. se spotřebou sem byl zhruba plus mínus 13L/100km žralo to neskutečně ale zase sem se nebál že nepředjedu do kopce auto nebo tak.. šlo to fakt kráásně do tahu.. a jak jsem tak uvažoval.. tak já tu 10 vrazim do opel meriva 1.7CDTI co mám a bude klid..:-D čekám během tejdne rodinu takže já z jednoho platu neuživim celou rodinu,nájem, jídlo a dvě auta..:-( hold budu muset vydržet chvilku než se srovnáme..:-) ale oplíka mám takže se nebojte že sem nebudu dávat fotky pokud vám to nebude vadit že nemám corsu ale merivu..
miriino
Příspěvky: 17
Registrován: 04 srp 2010, 22:45
Bydliště: Český Krumlov-Chvalšiny

Re: Miriino: Corsa 1.2 16V

Příspěvek od miriino »

jsi moc hodnej že jsi našel nějakou.. a těch dílů mám fakt mraky.. kompletně vnitřek airbagy prostě fakt všechno.. takže kdyby někdo něco chtěl nejni problém schovám nějaký věci z toho co budou ready a co nebudou k tomu tak je vyhodim a kastli hodim taky do šrotu..
Odpovědět