zruseni pojistky??

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Odpovědět
Uživatelský avatar
matix737
Příspěvky: 63
Registrován: 01 úno 2011, 18:54
Bydliště: retova

zruseni pojistky??

Příspěvek od matix737 »

zdravim,mam problem potrebuju zrusit pojistku z duvodu prodeje a ta mi konci 10.2. ale pojistovna mi uz poslala novou zelenou kartu s tim at to do toho data zaplatim. dozvedel jsem se ze se to musi zrusit nejpozdeji 6 tydnu pred koncem a to uz jsem promeskal, docetl jsem ze se da dat RZ do depozitu a potom mi pojistku zrusi. chci se zeptat jestli nekdo nevo co vsehno k tomu potrebuju,kolik to stoji a hlavne jestli nemusim mit uzavrenou jako jinou pojistku aby mi ty RZ s depozitu zase vratily??dekuji moc
Marek Sládek
Příspěvky: 185
Registrován: 19 kvě 2011, 19:48

Re: zruseni pojistky??

Příspěvek od Marek Sládek »

Nevidím v tom žádný problém, neboť jako jeden z legálních důvodů k ukončení pojistky je právě prodej vozu (přepsání na někoho jiného). Stačí oznámit na pojišťovnu, ta je povinna dokonce vrátit případný poměrný a adekvátní přeplatek z pojistného.
Corsa C, 1,4/16V/66Kw (Z14XE)/Sport, LPG + FlashLube, sání Green, střešní okno, folie, Defend, leptané VIN, zaslepený EGR, Tempomat, výhřívané sedačky, okna+ zrcátka v ele., Op-Com + LPG Elpigaz diagn., 6,8l LPG / 100Km a jedna usmrcená laň.
Uživatelský avatar
matix737
Příspěvky: 63
Registrován: 01 úno 2011, 18:54
Bydliště: retova

Re: zruseni pojistky??

Příspěvek od matix737 »

jo a budu ktomu potrebovat kupni smlouvu ze jsem to auto prodal?
Soni
Příspěvky: 221
Registrován: 01 dub 2008, 16:07
Bydliště: Breclav
Kontaktovat uživatele:

Re: zruseni pojistky??

Příspěvek od Soni »

Ahoj, myslim, ze ta moznost depozitu urcite je. Nejlepsi by bylo zalozit na noveho majitele pojistku novou. Pak jit na urad dat znacky na hodinu do depozitu. Diky tomu se zrusi pojistka a pak uz novy majitel prijde s novou zelenou kartou pro technicak a znacky a zaplati 100kc. Kdyz jsem to delal znamemu musel jsem vyplnit zadost o vyrazeni vozidla z registru sil. vozidel 2x jednou pro to vyrazeni a pak po vyzvednuti.
(nejlepsi je, poslat kupni smlouvu na pojistovnu, aby se to pojistovna dozvedela a automaticky se to zrusi)
Smithy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1157
Registrován: 08 srp 2008, 19:50

Re: zruseni pojistky??

Příspěvek od Smithy »

normalne tam zajdi s kupni smlouvou a zrusi ti to.
ex Blitz C'Mon B

ex Bimmer E46 Coupe

now Cinquecento 0,9T
Uživatelský avatar
shanti
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2011, 14:35
Bydliště: Brno

Re: zruseni pojistky??

Příspěvek od shanti »

Myslím že ti to udělaj i bez kupní smlouvy. Normálně tam zajdi s kartou, vrať jim ju, a oni ti vyplatí přeplatek ;).
C 1,0 12V
Odpovědět