Opel Corsa 1.4 74kw 100k

2006-2014

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Bugs_buny
Příspěvky: 39
Registrován: 16 bře 2012, 13:49

Re: Opel Corsa 1.4 74kw 100k

Příspěvek od Bugs_buny »

Teďka nějak nevim kdo tady ke komu mluví :D ale jinak souhlas, že šestku by to bodlo, spotřeba mi taky klesla na 8, snad půjde níž. A stim uklízením taky souhlas :-D sice jsem zatím nemusel dělat nic, jen odstranit pár hmyzích hrobečků ale dneska jsem váhal jestli pojedu autem do práce, pač má večer pršet.. :zmateny:

A s tím kupováním...myslím si, proto jsem i auto více méně kupoval, že: Je to hezký auto takže vlastně součást image. Potom je moderní a můžu si v něm pustit třeba hudbu přes usb, nebo aux, nebo bluetooth nebo CD a nemusim se rozčilovat jakto, že kur**** ten kazeťák nehraje :lol: - když dojde ke kolizi tak mám 6-8 airbagů a spousta dalších prvků ochrany a další věc je, že vydrží dalších třeba 8 let..Takže to kolik s autem člověk najede si myslim že neni tak relevantní pač zas až se bude prodávat, tak o to líp..

A když už dojde na to poslední a člověk má ,,dost'' peněz, tak proč by si neudělal radost. Denně vyděláváme prachy o 106 tak ať z toho taky něco člověk má na tom světe.

Můžu ujistit, že vždy, když k ní přijdu, umí vykouzlit úsměv :angel:
GeorgePV
Příspěvky: 9
Registrován: 17 dub 2012, 19:36

Re: Opel Corsa 1.4 74kw 100k

Příspěvek od GeorgePV »

tak pres zimu jsem nejezdil a ani jezdit nebudu chytl jsem duchodcovsky syndrom:D setrim si ho a jen tak ho nikde stat nenecham jsem proste otrok sveho vlastniho auta:D budu ho mit dlouho takze se o nej staram mam ho prevazne jen na dovoleny jinak do prace budu tedka porizovat skutra nebo babetu:D at si nenicim auto na ty kratky cesty:)
Bugs_buny
Příspěvky: 39
Registrován: 16 bře 2012, 13:49

Re: Opel Corsa 1.4 74kw 100k

Příspěvek od Bugs_buny »

GeorgePV píše:tak pres zimu jsem nejezdil a ani jezdit nebudu chytl jsem duchodcovsky syndrom:D setrim si ho a jen tak ho nikde stat nenecham jsem proste otrok sveho vlastniho auta:D budu ho mit dlouho takze se o nej staram mam ho prevazne jen na dovoleny jinak do prace budu tedka porizovat skutra nebo babetu:D at si nenicim auto na ty kratky cesty:)
Chápu :lol:

Jinak já už najel 1400km a hezky se zajíždí, Už jí můžu točit až k omezovači a táhne krásně až do 6tis/ot.
Spotřeba klesla na 7,5 kombinovaná = Město/ dálnice/ okres.

Jinak také do práce nejezdím. Teď jsem najel hodně za ten týden co ji mám ale to byla výjimka. Do práce jezdím vlakem.
Takže jen když budu extra potřebovat. Takže naleštit a šup do garáže :lol:
Odpovědět