Centrální zamykání>Výběr,montáž,rady

Témata týkající se řídící jednotky, elektroniky, čidel a veškeré kabeláže
Odpovědět
Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adiss »

vyplatí se alarm? bohatě stačí centrál ne?
Opel Corsa 1.5TD JOY
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

Adiss píše:vyplatí se alarm? bohatě stačí centrál ne?
To se jako ptáš?
To by si snad měl vědět ty jestli potřebuješ alarm! Záleží co budeš mít v autě a kde parkuješ...
I German Style !
Peet
Příspěvky: 4
Registrován: 22 srp 2008, 11:31
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Peet »

tyjo, já se s tím drbal 5 hodin v sobotu (nejhorší bylo poprvé sundat tapec, nevěděl sem jak a nechtěl sem polámat plasty) a na hotovo mám zatím jenom dveře řidiče, ale mám docela problém, kudy provléct kabel z jednich zadních dveří do druhých, protože ten centrál má tak blbě rozdělený ty kabely. :(
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Peet>Tak já to měl jednodušší,mám 3dv :wink: Ty kabely dozadu jsou divný,ale daj se prodloužit,když dáš podobnej průměr kabelu a ten spoj pořádně napojíš ,mělo by to být cajk. :wink:
Peet
Příspěvky: 4
Registrován: 22 srp 2008, 11:31
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Peet »

Havli píše:Peet>Tak já to měl jednodušší,mám 3dv :wink: Ty kabely dozadu jsou divný,ale daj se prodloužit,když dáš podobnej průměr kabelu a ten spoj pořádně napojíš ,mělo by to být cajk. :wink:
Tak už sem přišel na to, že sem ty kabely natahoval špatně :D ...už vyjdou délkově, teď se s tím mastím...přední oboje dveře už mám, ty byly docela v pohodě :), teď bude nejhorší dostat ty kabely do těch prahů :( ... to bude děs. Pak napíšu, jak sem se s tím popral...
Martina
Příspěvky: 49
Registrován: 03 črc 2008, 23:10
Bydliště: Praha Prosek

Příspěvek od Martina »

Sláva koupila jsem si už konečně (za to své ukradené ) jiné autíčko.Mám Corsu D - r.v.2007 - je to ale jen základní verze - takže nyní (nespěchám) bych chtěla výhledově nějaké to DO.
Může mi s tím někdo ze zde přítomných pomoci?Bydlím na Praze 9 na Proseku 8)
mara A4
Příspěvky: 102
Registrován: 24 čer 2008, 09:36
Bydliště: Liberec

Příspěvek od mara A4 »

Martina píše:Sláva koupila jsem si už konečně (za to své ukradené ) jiné autíčko.Mám Corsu D - r.v.2007 - je to ale jen základní verze - takže nyní (nespěchám) bych chtěla výhledově nějaké to DO.
Může mi s tím někdo ze zde přítomných pomoci?Bydlím na Praze 9 na Proseku 8)
doporucuju koupit alarm funkci centralu to vlastne plní taky a cenovej rozdil není tak hroznej.jinak s montazi ti nepomuzu jsem ze severu.

osobne mam vybornou zkusenost s www.levnealarmy.cz -rychlost, profesionalita,leta praxe a hlavne ti prodaji ačko i s navodem k montazi na tvuj vuz.

co se toho zapojeni týká radeji bych dal 2000,-za alerm a 1000,-autoelektrikari za zapojeni preci jen budes mit záruku na práci a je tu nejmensi pravdepodobnost ze ti pujdou z auta po spatnem zapojeni ruznobarevne čmoudíky
Objednam vam autodoplnky na vašeho miláčka z DE,nově nakupuji i na e-bay,možnost nákupu i použitého zboží, kontaktujte pomoci s.z.
Martina
Příspěvky: 49
Registrován: 03 črc 2008, 23:10
Bydliště: Praha Prosek

Příspěvek od Martina »

Různobarevné čmoudíky ???? 8) :lol: to si neumím představit.
Jinak zatím o tom DO jen uvažuju protože s tou koupí jsem si momentálně dost vyšťavila finance (ale ve starém C jsem to měla a bylo to dost užitečné hlavně kvůli všetečnému postiženému synkovi).
Prodejce mi taky napsal,že prý si to tam můžu klidně nechat namontovat i tedy někde jinde než u Opla (na to bych fakt neměla :oops: :cry: )ale potom tedy záruku na centrálním zamykáním většinou přebere na sebe ten kdo bude to DO montovat!

Jinak já bydlím na severním okraji Prahy - takže pokud by byl nějaký šikula směrenm na sever tak možná bych zajela i pár kilometříků za Prahu 8)
mara A4
Příspěvky: 102
Registrován: 24 čer 2008, 09:36
Bydliště: Liberec

Příspěvek od mara A4 »

Martina píše:Různobarevné čmoudíky ???? 8) :lol: to si neumím představit.
Jinak zatím o tom DO jen uvažuju protože s tou koupí jsem si momentálně dost vyšťavila finance (ale ve starém C jsem to měla a bylo to dost užitečné hlavně kvůli všetečnému postiženému synkovi).
Prodejce mi taky napsal,že prý si to tam můžu klidně nechat namontovat i tedy někde jinde než u Opla (na to bych fakt neměla :oops: :cry: )ale potom tedy záruku na centrálním zamykáním většinou přebere na sebe ten kdo bude to DO montovat!

Jinak já bydlím na severním okraji Prahy - takže pokud by byl nějaký šikula směrenm na sever tak možná bych zajela i pár kilometříků za Prahu 8)
ano to prebere zaruku za funkci centralu a pripadne alarmu ale není to pro autoelektrikare nic sloziteho a urcite nebudete problem se za svou praci zarucit urcite lepsi nez dát 11tis v oplu za montáž centralu-to jsou vyhozene penize a popravde sikula tady na klubu to bude muset mit kde udelat bude potreba nejaky material na zapojeni a i zkusenost treba jen se sundanim plastu a protoze mas nove auto tak nevim jestli se nekdo najde.
ruznobarevne cmoudiky si ani nepredstavuj :

http://www.youtube.com/watch?v=tshlIpUpoP0
Objednam vam autodoplnky na vašeho miláčka z DE,nově nakupuji i na e-bay,možnost nákupu i použitého zboží, kontaktujte pomoci s.z.
Martina
Příspěvky: 49
Registrován: 03 črc 2008, 23:10
Bydliště: Praha Prosek

Příspěvek od Martina »

Brrrrrrr :(
Tak to neeeeeee to bych nechtěla !!!
Budu tedy hledat profesionála.Ale i tady je asi rozdíl mezi profesionálem šikulou a nešikulou - takže budu ráda když mi sem někdo dá kontakt.
belco
Příspěvky: 36
Registrován: 09 čer 2007, 20:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od belco »

Cafko, centralne zamykanie v aute na kluc mam uz od vyroby, ale na strane spolujazdca sa mi vobec nedaju otvorit dvere. Ma to tak byt, alebo mam niekde chybu (poruchu)? Ak ano, co mam vlastne spravit aby to fungovalo aj na strane spolujazdca?
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

belco>>Jak nejdou dveře :lol: :lol: Když u sebe otevřeš klíčkem tak by se měli u spolujezdce odemknout taky. A jestli otevřeš od spolujezce i svoje nevim,páč to bys tam musel mít pětižílovej motorek. Já mám jeden řídící u sebe a jeden jednoduchej u spolujezdce. ale mám to na DO :wink:
belco
Příspěvky: 36
Registrován: 09 čer 2007, 20:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od belco »

Na strane vodica odomknem vsetky dvere aj spolujazdcove vratane kufra bez problemov. Ale na strane spolujazdca mi vobec nejde otocit klucik v zamku.

Moc by mi to nevadilo, len co som musel naposledy do auta liezt kufrom ma to nasralo. Nejaky zlaty sused (ci skor suseda) zaparkoval vedla mna tak, ze na strane vodica som sa nemohol dostat do auta, nechal mi asi 5 cm medzeru medzi autami. Na strane spolujazdca sa mi nedalo otvorit, tak jedine kufrom.
Martina
Příspěvky: 49
Registrován: 03 črc 2008, 23:10
Bydliště: Praha Prosek

Příspěvek od Martina »

Já mám Corsu D - centrál bez DO a ve dveřích u spolujezdce zvenku není vůbec zámek - to je taky k vzteku :?
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Na straně spolujezdce je motorek jednoduchej,neovládá ostatní dveře přes ŘJ centrálu :wink:
Odpovědět