Rozvody>Corsa C

Témata týkající se motoru, převodovky, výfuku a palivové soustavy
Uživatelský avatar
brody
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 138
Registrován: 26 kvě 2008, 21:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brody »

jjbud km, nebo doba. V servisni prirucce pisou 60000km, nebo 4 roky... Ja sem taky to nechal radsi vymenit este kdyz to nemelo najeto. Precejen jistota je jistota... Jak rika znamy ze servisu: "Radsi o 2tis km driv, nez o 50m pozdeji:-)".
Corsa C 1.8 16V GSi
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin_a
Příspěvky: 12
Registrován: 16 říj 2008, 12:27
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_a »

Honz@ píše:co sem slyšel od kámoše co dělá v servisu tak říkal na řemen buď po určitých km nebo 5 let a měl by se vyměnit.
stejně jako olej taky se to bere buď km nebo 1 rok
Honzo, ja myslím že olej se mění po určitém počtu km nebo po 2 letech, aspoň tak to mám napsaný v servisní knížce....
Opel Corsa C 1.3 CDTi (10/2005) Z13DT (51kW, 170Nm při 1750 ot/min, 70koníků) - modelová řada 2006
-------------------------------------------------------------------
:-D už jsem z ní vymáčkl 180 km/h
Uživatelský avatar
Honz@
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 468
Registrován: 30 kvě 2008, 10:52
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ »

nu takhle mi to říkal táta i kámoš v servisu že buď km nebo 1 rok u oleje.V service je u cdti psán long life na 30 tis km, ale stejně ho měním po 10. prostě těm olejům nevěřím. Raději obětuju 1 tis kč za 3/4 roku než pak schánět někde motor. nebo něco na něj. aspoň má motor furt kvalitní mazání


třeba u mladý Honem To Prodej Cimbu doporučuje měnit po 7500 že pak už ten olej je bez přísad, prostě na hovno
Fabia Rs
Corsa C 1,3 CDTI + Chip -prodáno
moje felda
sretrm
Příspěvky: 8
Registrován: 23 úno 2009, 14:57
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sretrm »

nemáte někdo obrázky (okótované) přípravků na výměnu rozvodů na CORSU C 1.2 16V Díky
Odpovědět