Podvozek> tlumiče, pružiny a vše kolem...

Témata týkající se podvozku, brzd, řízení a chlazení. Tato sekce zahrnuje i úpravy těchto částí vozidel.
Odpovědět
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pruziny

Příspěvek od Velbloud »

Berry píše:No urcite to zkouknu dam mozna inzerat na TF jinak pak nasledna vymena myslis ze bychom to spolu vymenili nebo se musi do servisu?
já měnil akorát komplet podvozek... ale na samotný pružiny bych si netrouf... (na přední musíš mít či si udělat stahovák...)

v servise ti je vyměněj cca za 1500
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

podvozek

Příspěvek od Berry »

Jaky stahovak?ja jsem ted menil tak cely podvozek ale nevim jaky stahvak?
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: podvozek

Příspěvek od Velbloud »

Berry píše:Jaky stahovak?ja jsem ted menil tak cely podvozek ale nevim jaky stahvak?
mno na přední tlumiče potřebuješ nasadit pružiny ve sníženým stavu abys je tam mohl nadat a usadit.. a tzn. musíš si je něčím stáhnout =) stahovák
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

pruziny

Příspěvek od Berry »

Jo takhle to jo no diky omlouvams e za neznalost :oops: taky jsem menil jen cely podvozel tak premyslim jestlis e na tonevyprdnu, ale uvidim jestli sezenu predni
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pruziny

Příspěvek od Velbloud »

Berry píše:Jo takhle to jo no diky omlouvams e za neznalost :oops: taky jsem menil jen cely podvozel tak premyslim jestlis e na tonevyprdnu, ale uvidim jestli sezenu predni
to záleží na Tobě.. jestli chceš jen pružiny... a seženeš si je.. a nebo celej podvozek.. u kolegáčka jsem koukal, že má dobrý ceny...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

podvozek

Příspěvek od Berry »

No taky jsem koukal -60-60 za 6500kč je skvela cena no jo akorat ted moc neni na rozahzovani :wink: jinak sis budu setrit ale kdyz se nkdo anjde kdo bude mit-40 na predek tak je vezmu a bude to enjak to nebudu resit
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

pruziny

Příspěvek od Berry »

Ahoj lidicky tak jsemsehnal pruziny -60/-60 ale je to nesmysl to da na origo tlumice tak asi nic jina cena byla 1000kc a jsou skoro nove a porad na prodej jinak asi to cche komlet podvozek jinak nevim :wink:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
MiniMike
Administrátoři
Příspěvky: 278
Registrován: 06 pro 2006, 07:21
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MiniMike »

no na serii tlumice by to byl asi nesmysl :-/ by ti to akorat urychlilo smrt tech tlumicu :-( na seriovy tlumice si myslim, ze je to tak akorat ty 40
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

tlumice

Příspěvek od Berry »

To ja bych taky rekl no tak jeste sehnat ty predni a je to jinak ty nemas predni nebo jak jsi se dostal k tem zadnim?
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Newman
Corsa forever
Příspěvky: 265
Registrován: 12 pro 2006, 08:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Newman »

Peostě budou hned vymlácený, to je jako když u 120 se řezali přední pružiny aby to nebyl motorovej člun :D
Obrázek
Uživatelský avatar
MiniMike
Administrátoři
Příspěvky: 278
Registrován: 06 pro 2006, 07:21
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tlumice

Příspěvek od MiniMike »

Berry píše:To ja bych taky rekl no tak jeste sehnat ty predni a je to jinak ty nemas predni nebo jak jsi se dostal k tem zadnim?
predni bohuzel nemam a zadni mi zbyly z montaze podvozku (byla to sada 60/40), ale zjistil sem, ze pro me "ucely" bylo tech 40 malo, tak se to vymenilo za 60 ;-)
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

podvozek

Příspěvek od Berry »

Aha ty jsi je vyhodil :D no tak musim shanet jinakkdyby jste nkdo na enjaky narazil moc dekuju myslimze ty -40 budou akorat na normlani podvozek :D
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Newman
Corsa forever
Příspěvky: 265
Registrován: 12 pro 2006, 08:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Newman »

Jsem se ptal buldy za kolik by to vyměnil zhruba za 1500,- ale musel by to vidět jak to bude pracný :?:
Obrázek
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

auto

Příspěvek od Berry »

No tak aspon vim, kdo by to vymenil, ale s mozna bychom si na to troufli s Velbloudem no nevim :lol: :lol: uvidim jak se vyjadri :D
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

pruziny jsou vymeneny vsecky 4 za hodku, nejdyl zabere to utahovani pruziny stahovakem, sroubujes jak debil asi 10minut kazdou pruzinu. kdybych byl z praglu tak ti to prehodim, je to chvilka prace.

ja budu muset vymenit podvozek za neco s lepsi charakteristikou, uz mi to nestaci, chtelo by to KW2 :twisted: ... jinak ty tlumice snizeny tvrdy co mam mne vysli asi na 5500 na cely auto. A jsou predek -55 a zadek -40... ten zadek musi dolu a predek bude muset mozna taky jeste o 2 dolu, ale to az podle novejch kolecek :wink:
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
Odpovědět