DO/Alarmy/Centrály >> problémy-rady

Témata týkající se řídící jednotky, elektroniky, čidel a veškeré kabeláže
Odpovědět
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Toxiku ono to zas tak složitý není, jen je toho hodně na tahání (kabely) :wink: A musíš to udělat pořádně aby ti někde nečuměly a nevyseli atd. Ale základ je přidělat tu jednotku pak diodu ,valet vypínač a pak to propojíš a natáhneš k blinkrům a ke dveř.spínačům , ted nevim jak ten imobilizér. Mě se to kecá já to jednou jen demontoval z bouranýho auta,to bylo lehčí, rvát a rvát. Ale zvládneš to ,neboj :wink: Chce to mít víc času, tak den :wink:
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

a na ty blinkry se to pripoji jak? napaji ci neco tak? no ja bych to prave natahnul soucasne s ozvucenim ale bojim se toho :roll: a radsi udal s nekym kdo se v tom vyzna nebo uz to nekdy delat :-( protoze se me nechce davat ty nekrestansky penize za montaz :cry:
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Tak jestli máš kámoše co to někdy aspon viděl zapojený tak to zvládnete. Je k tomu dost podrobný schéma a podle toho to pujde,ty blinkry jsou stopro zvlášt. Někdo tu psal že mu nefungujou blinkry ale když aktivuje alarm ta blikaj. Právě proto že jsou zvlášt napojený. Ten imobilizer od alarmu by mohl bejt problém, rozpojuje bud čerpadlo nebo cívku.
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

a jeje :lol: no co pokud to nezkusim nebudu vedet :roll:
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

nemáte někdo zkušenosti s alarmem Jablotron Athos GSM?
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Jablotron je docela v pohodě myslim.Na trhu v Čechách jsou dost dlouho a i cenově jsou dobrý. Já ho mám a v pohodě,jen nemá GSM pager. Tu mojí závadu jsem odhalil,po aktivaci to chvilku trvá než se zapne ochrana vozu,je to kvůli ventilátoru ,aby systém nehlásil odběr proudu :wink:
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

jjjj jdu do něj, ale GSM
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Jinak dobrý jsou i Magic ty maj i dálkovej start a dosah DO až 1Km :wink:
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

jjj to je můj favorit číslo 2
danny
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 53
Registrován: 31 říj 2007, 22:39
Bydliště: okr. F-M

Příspěvek od danny »

Měl jsem u alarmu a dálky tady toto, jestli to někomu pomůže.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
mulah
Příspěvky: 66
Registrován: 15 dub 2008, 21:26
Bydliště: karlovy Vary

Příspěvek od mulah »

No a dotaz na tebe Havli. Kámoš mi nabídl že mi ten Jablotron do auta namachruje za 3500,- Včetně GSM pageru a tý mikrovlný sondy (řekněme zabezpečení garáže). Je to dobrá cena,nebo mě chce natáhnout a už to není kámoš a mám se s tím obtěžovat sám???
BLACK "D" 1.2 16v 59KW
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

No hele ten muj obyč,bez pageru stojí okolo 2500,- + montáž (počítám tak litr) takže cena od toho kluka je dobrá,navíc Jablotron je docela třída a na trhu v Čr je už dost dlouho.
Pixla
Příspěvky: 26
Registrován: 20 říj 2007, 15:08
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Odstraneni stareho alarmu a zadni mlhovka

Příspěvek od Pixla »

Mam jeste po puvodnim majiteli v aute alarm PAGE ALARM CA-06 ktery mi vyhazuje pojistku kdyz s nim zahejbu a kdyz ho odpojim tak nenastartuju...chci ho dat pryc ale nemam zadne schema ani tuchu kam se pripojuje...jinak kuriozitka....nesviti mi vzdadu mlhovka a kdyz jsem se o to trochu zajimal tak jsem narazil na neco divnyho...pokud je v objimce ve svetle zarovka tak do objimky nejde stava a nesviti ani tlacitko na palubce a kdyz zarovku vyndam tak se na objimce objevi 10V a kontrolka se rozsviti..ale nevim kde je vubec nejaky relatko k ty mlhovce...nebo neco tak
Sloučeno s podobným vláknem.Havli
Opel Corsa A r.v. 91 C12NZ heh momentálně probíha přestavba na tereňák snad mi to klucí v čepicích budou tolerovat (nechal jsem se insprovat Hitlerwagen golf country)
Uživatelský avatar
DaveP.
Příspěvky: 23
Registrován: 10 led 2008, 18:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaveP. »

Tyhle alarmy mají relátko, který ti odpojí zapalování, když máš zapnutý alarm. To relátko může být kdekoliv na vedení zapalovacích kabelů, ale určitě k němu vede kabel od řídící jednotky. Když relátko najdeš a zneškodníš, tak bych tam být tebou místo toho šoupnul starý dobrý vypínač proti zlodějům :)

S tou objímkou bych zkusil jinou žárovku. To, co popisuješ vypadá na zkrat.
Corsa B X12SZ aneb 33kW pro ekonomickou jízdu.
Pixla
Příspěvky: 26
Registrován: 20 říj 2007, 15:08
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

...

Příspěvek od Pixla »

:shock: lol tak to budou masakry.... docela by me zajimalo kde od toho alarmu jsou ty pohybove cidla..... no ty jo kde jsou vubec nejaky relatka??? ja nasel akorat k zadnimu steraci a k zapalovani... jinak po relatkach ani stopa a to jsem mel budiky venku a vlastne i stredovej sloupek...asi mi je nekdo ukrad....to jsou dneska lidi...
Opel Corsa A r.v. 91 C12NZ heh momentálně probíha přestavba na tereňák snad mi to klucí v čepicích budou tolerovat (nechal jsem se insprovat Hitlerwagen golf country)
Odpovědět