Osvětlení kufru a přihrádky u spolujezdce

Témata zabývající se vnitřkem vozu včetně topení.
Erik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 503
Registrován: 11 pro 2006, 18:29
Bydliště: Holandsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erik »

Ja ho mam nalevo na kraj, ale mam jinou skrinku, tak je mozne ze u tech normalne je na pravo. Ale to se uz nepamatuju haha.

Proste vepredu u dvirka. A nahore v kraji.
A ma byt tak velke jak ten vzadu v kufru :D
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Promin mas pravdu nalevo, jinak je tam dira tak tam dat asi jen zarovku a plastovy kryt jinak by vse melo byt ok
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Erik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 503
Registrován: 11 pro 2006, 18:29
Bydliště: Holandsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erik »

Musis koupit ten s spinacem.
Kdyz zaviras dvirka, ze se vipne. To je origos Opel.

:)
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Berry píše:Me by spis zajimalo jak natahnout ty kabely dozadu odkud :?:
ty to tam nemáš?? to je divný, protože já jo a to mám starší model než Ty....
mno mělo by tam být to samé tlačítko jako je u dveří tak u těch 3tích...... a eletrika se může natáhnout odkudkoliv.. třebas i od světel... :D
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

myslím že tam kabel není.. alespoň já ho tam neměl.... ale z repro bych to netahal.. mohlo by to pak mít vliv na kvalitu zvuku...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
skopek
Příspěvky: 33
Registrován: 17 črc 2007, 06:58
Bydliště: Stochov
Kontaktovat uživatele:

Také nemám :(

Příspěvek od skopek »

Ahoj všem také tam nemám ani světýlko v kufru ani v kaslíku spolujezdce, nemám ani zásuvku zapalovače :( jde o corsu z konce 97 roku, chtěl bych to dodělat. Jak to máte udělané vy? to v kufru se spíná nezávisle na dveřích nebo a nebo se rozsvítí všechno? odkud jste tahali dráty? pak by mě zajímalo na kolik vás to vyšlo, případně jestli se to dá sehnat na nějakém vrakovišti v okolí kladna?
jaký šroubovák se používá na tz šroubky co tam jsou je to takováta hvězdička, myslím že torx ale nevím velikost. díky všem za odpověď. :D
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

osvetleni

Příspěvek od styxxy »

ja myslim ze slepy neni taky nemam v kufru osvetleni a nemyslim si ze bych ho nepoznal jsem vyucenej automechanik :P
Yon
Příspěvky: 5
Registrován: 05 bře 2007, 10:30

Příspěvek od Yon »

Ja sice svetlo v kufru mam, ale abych ho rosvitil, musel jsem mit otevreny bocni dvere...na kufr to proste nereagovalo....
NO, ted nesviti uz vubec...ale zarovku treba nekdy vymenim, no :-)
VW Sharan
Uživatelský avatar
mikro
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 361
Registrován: 29 čer 2007, 18:00
Bydliště: Někde ve středu Čech
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikro »

Já mam jenom jednu žárovičku na levý straně, ale přemejšlim o tom, že tam přidám na druhou stranu symetricky ještě jednu a navíc k tomu jako bonus vypínač, kterym se to bude zapínat a vypínat (jak překvapující) nebo tam nechám jenom jednu bez vypínače, ale dám tam malý neon a ten bude mít vypínač.
SNĚHURK@ -> Corsa C 1.7DI bílá - 2003
Sound: Sony CDX-GT410U
front: Hertz HSK-130 @ back: SP-690
Woof: Audison SRx 2S + Hertz HX250
lucanito85
Příspěvky: 85
Registrován: 05 říj 2007, 11:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lucanito85 »

ahoj corsáci,

tak vzhledem k tomu že ´jsem si koupil svoje první auto a to Corsu . Tak jsem jelito :lol: Chtěl bych si udělat pár blbostí co se týče elektriky. Osvětlení kufru,neony do interieru..... jenom jsem takovej trouba že nevím kam to mám napojit. Není to někde nějaký manuál ?

Moc díky za pomoc
Uživatelský avatar
andre.fuchs
Příspěvky: 317
Registrován: 30 led 2007, 21:13
Bydliště: Příbram

Příspěvek od andre.fuchs »

To je zajímavý,já mam 93 a osvětlení kufru a kaslíku taky mam :) je to zřejmě podle výbavy,některý corsy nemaj ani
zamykání kaslíku a displej na palubce...
epona
Příspěvky: 134
Registrován: 25 pro 2006, 15:26
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Osvětlení kufru a přihrádky u spolujezdce

Příspěvek od epona »

Ahojky, mám problém..v kufru mi odešla žárovka a ve předu v přihrádce u spolujezdce taky. Tak jsem koupila nové, jeden krásný víkend (tento) prohlédla pojistky, ty jsou ok. No a vyměnila jsem žárovky a nic :cry: nesvítí..nemáte s tím někdo zkušenost? jo a prasklé nejsou :lol:
Upraveno pro snažší orientaci.Havli.
Modrá corsa
Yanek
Příspěvky: 78
Registrován: 27 zář 2007, 16:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yanek »

:wink: to je snad obojí na spínače po otevření zkoušelasi jestli sou funkční já bych zkusil konektory natvrdo bez spínače a uvidíš :wink:
governor
Příspěvky: 41
Registrován: 18 kvě 2007, 21:00
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od governor »

Konkretně na dálku těžko odhadnout, ale může to být špatný zaoxidovaný kontakt v patici a nebo špatná "zem".
elge
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 28
Registrován: 31 srp 2007, 23:44
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od elge »

no ja to mam taky KO... ale vim ze v kastliku mi nesviti kvuli te napruzene spone ve svetylku - nejak spatne doleha (predelam si na normalni spinac - aby se mi nestalo ze by mi zarovicka v kastliku svitila neustale...) a v zadu mam pretrhlej kabel od spinace zemi kterej je umistenej ve dverich napravo od zamku (taka tycinka...) :roll:
Corsa B 1,2 33kW '96 "flaskove zelena" :)
Odpovědět