Zapojení autoradia>všeobecně

Pacienti přes muziku se konečně dočkali
Odpovědět
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

Na iso stačí snad jen červenej+ a černej - ,nebo apoň tak to mám já
I German Style !
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Obrázek je tady> Já mám tuším taky hnědej,černej,žlutejn a červenej :wink:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Ollino
Příspěvky: 138
Registrován: 21 říj 2008, 21:35
Bydliště: Šimonovice(Liberec)

Příspěvek od Ollino »

už hraje díky :potlesk:
Uživatelský avatar
Ollino
Příspěvky: 138
Registrován: 21 říj 2008, 21:35
Bydliště: Šimonovice(Liberec)

Příspěvek od Ollino »

hraje,ale nesmím otoči klíčkem :cry: mám černý na černém a červený na červeném ale jak zapnu klíček spalím pojistku,ale zjistil jsem,že proud tam jde v klidu a s klíčkem to o kostru jako zkratuje tak nevím :?
suzukidan
Příspěvky: 3
Registrován: 13 úno 2009, 17:36
Bydliště: Rašín

autorádio

Příspěvek od suzukidan »

Chtěl jsem se zeptat zda někdo nevíte jesli externí displej od grundigu car200 veme blaupunk car 300
dík za odpověď
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

Ollino: to je divný :roll:

co máš za rádio? máš jen černej kostru, červenej +12 a tušim, že stálej žlutočervenej nemáš? jestli se nepletu

jaká je pojistka co tam cpeš?
suzukidan
Příspěvky: 3
Registrován: 13 úno 2009, 17:36
Bydliště: Rašín

Příspěvek od suzukidan »

Mám grundiga a mám možnost sehnat blaupunkta,stálé napětí tam je a pojitka je myslím 5A,ale radio si myslím že tam pujde,spíš mám obavy že se nebude ukazovat na externím displeji
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

suzukidan>to by mohlo fungovat,páč do Corsy a Tigri se dávalo víc typů origo radií. Mělo by mít ještě jeden ISO konektor. Normál jsou dva >reprákovej a napájecí. A tady by měl bejt jestě jeden k TID display :wink:Tak se mrkni jestli jsou na radiu 3 zásuvky na ISO
suzukidan
Příspěvky: 3
Registrován: 13 úno 2009, 17:36
Bydliště: Rašín

Příspěvek od suzukidan »

Jo máš pravdu jsou tam 3 kusy jeden je pro externí displej ale já mám Klasický osmičkový displej /_/ z čarek a nevím jestli blaun. nepouřívá jenTečkový displei::::
Uživatelský avatar
Ollino
Příspěvky: 138
Registrován: 21 říj 2008, 21:35
Bydliště: Šimonovice(Liberec)

Příspěvek od Ollino »

už to jde,protože kostra je HNĚDEJ...
milkhaus
Příspěvky: 1
Registrován: 16 dub 2009, 19:34
Bydliště: Lovosice

dotaz na zapojení

Příspěvek od milkhaus »

zdárek mám problém mám opla kadett E a tam je zapojené autorádio přes klíček a když to vyřadím že funguje kdykoliv nezávisle na klíčku tak mi to do 5 dnů sežere baterku nemáte radu jak na to.díkes
Fifa
Příspěvky: 4
Registrován: 05 srp 2009, 19:23
Bydliště: Choceň

Příspěvek od Fifa »

Ahoj vsichni. Mel bych dotaz. Jelikoz se v elektrice a hifi vubec nevyznam, tak se predem omlouvam pokud kdybych se ptal na kraviny :D mam moznost dat si do corsy lepsi reproduktory, ktery bych dal nejradsi do zadniho plata. Ale vubec netusim jak je pripojit k originalnimu radiu, jestli jde odpojit puvodni zadni repraky (ktery stojej za prd) a pripojit k tem dratum tyhle novy?..snad jsem to vysvetlil dobre :D diky za pripadnou odpoved :wink:
Opel Corsa B 1.2i
Uživatelský avatar
ba_djjour
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 482
Registrován: 06 črc 2008, 12:53
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ba_djjour »

pokud mas na origo radiu 4 vyvody na repro, tak zadni repro jednoduse odpojis a naletujes kabely k novym v plate a je to :)
Mici - Corsa B 1,2 16V
Fifa
Příspěvky: 4
Registrován: 05 srp 2009, 19:23
Bydliště: Choceň

Příspěvek od Fifa »

na ty vyvody se mrknu, ale asi by tam byt meli. Tak diky, to zni jednoduse :D
Opel Corsa B 1.2i
Ali G
Příspěvky: 1
Registrován: 22 pro 2009, 13:32
Bydliště: Vysoká Pec

Příspěvek od Ali G »

Zdar hoši, pročetl jsem si na rychlo tenhle topic a mám opačný problém než většina z Vás. Origo rádio (blaupunkt car 300) hraje pořád, ale nezapíná se po otočení klíčku. Rádio má možnost vypnutí nebo zapnutí rádia po otočení klíčku, ale po zapnutí nebo vypnutí téhle funkce se neděje nic (funguje to pořád stejně).To znamená něco je s napájením "otočení klíčku v zapalování". Kabeláž se zdá být v pořádku. Rádio jsem měl venku, ale bohužel ten kaslík, ve kterým drží se mi nepodařilo vypáčit ven, abych se dostal na ty konektory (neboť rádio měnit nechci a budu ho v budoucnu potřebovat => nechci ten kaslík zku...) Jedná se o Corsu B 1,5TD. Díky za tipy a rady
Odpovědět