Klubová vlajka>návrhy

Vše co se točí kolem chodu našich stránek...
Odpovědět
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Zdravím Zuzi - díky moc za vlajku - dej mi pak vědět jak to budeš chtít s platbou (můžem předat vlajku a platbu pak osobně v Práglu).

Co se týče samolepek, tak bychom potřebovali asi 10 samolepek cca 25 x 2,2 cm

Obrázek

:wink:
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
zuzanka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 98
Registrován: 12 čer 2008, 09:37
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzanka »

Velbloud píše:Zdravím Zuzi - díky moc za vlajku - dej mi pak vědět jak to budeš chtít s platbou (můžem předat vlajku a platbu pak osobně v Práglu).

Co se týče samolepek, tak bychom potřebovali asi 10 samolepek cca 25 x 2,2 cm

Obrázek

:wink:
mno říkala jsem ti přeci, že vlajku zaplatim a tu desku taky... vlajku ti předám jak budeš chtít a tu desku si buď nechám u sebe, nebo nevim. malý vlajky se pak dohodneme s těma dotyčnejma, nebo se to udělá přes ten váš účet a pošle poštou? oni je chtěj stejně zatim lidi z prahy. a lepky ti rozpočítám, ty budou levný.
Corsa B, 1.6 můj dvoubarevnej bobik....
Uživatelský avatar
zuzanka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 98
Registrován: 12 čer 2008, 09:37
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzanka »

styxxy píše:zuzu tak vlajku za 50 beru a jakyma lebnkama..?? a myslis ze bys mohla nechat udelat logo corsa clubu pres cele zadni okno i stim obrysem corsicky...??
klidně....ale změř mi pls to okno. nemám svoje u sebe :D
Corsa B, 1.6 můj dvoubarevnej bobik....
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

;o))) v poho.. já myslel tu malou pro mě, víš? Tu velkou si můžeš nechat u sebe, stejně pojedeš taky do Mimoně a na corsa sraz ne??

a penízky a ty lepky a za malou vlaječku bych Ti dal někde v práglu ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

taky by me zajmala cena a provedeni te samolepky na zadni sklo :twisted: jo a jak je to u tehle samolepek s odolnosti vuci steracum? :lol:
Uživatelský avatar
zuzanka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 98
Registrován: 12 čer 2008, 09:37
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzanka »

toxik-q píše:taky by me zajmala cena a provedeni te samolepky na zadni sklo :twisted: jo a jak je to u tehle samolepek s odolnosti vuci steracum? :lol:
nedovedu odhadnout, kolik to zadní okno má ale za metr je 300. tudíž kdyby mělo okno jeden metr čtvereční tak by byla za 300 cca. jinak máme na výběr lepení zvenku nebo zevnitř. lepší je zevniř ale kdo má folie vzadu..... tak to má blbý a musí jí dát zvenku:D a tu odolnost jsem netestovala no.
Corsa B, 1.6 můj dvoubarevnej bobik....
Uživatelský avatar
zuzanka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 98
Registrován: 12 čer 2008, 09:37
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzanka »

Velbloud píše:;o))) v poho.. já myslel tu malou pro mě, víš? Tu velkou si můžeš nechat u sebe, stejně pojedeš taky do Mimoně a na corsa sraz ne??

a penízky a ty lepky a za malou vlaječku bych Ti dal někde v práglu ;o)
já na ten sraz chci jet, ale nevim, jak mi daj víkendy víš. tak až to bude hotové tak si domluvíme sraz a ty věci ti předám, to bude asi nejlepší. ty samolepky chceš teda černý a zvenku nebo zevnitř? jo a taky v křivkách to asi nemáš co?
Corsa B, 1.6 můj dvoubarevnej bobik....
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

toxik - já mám samolepku nad stěračema a v pohodě po tom přejížděj.. ale musíš to nechat pořádně zaschnout - alespoň týden

Zuzi - OKY ;o) tak černý zvenku - aby bylo pro lidi na sraze ;o) a mám to jedině to kompletní logo jak jsem Ti už dával link... ale z toho by podle mě šlo to písmo použít ;o)[/b]
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

bloud: mno ja ji mam prave az uplne nahore kam sterace nezasahujou bal sem se aby tam vydrzela ale neni to moc videt atk sme si rikal jestli tam nedat vetsi :-)
Uživatelský avatar
wilcza
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 472
Registrován: 02 led 2008, 21:07
Bydliště: Ostrava-Brno

Příspěvek od wilcza »

jen bych chtel poznamenat ze to ...CORSA CLUB...ma jine Ceeee.... :roll: a na webu mame stejne...kdyz uz dodrzujete logo :nemlatit:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

wilza - teď jsem Tě nepochopil..... logo je https://www.corsaCLUB.cz (v tom daném písmu)

toxik - neboj se toho.. já to mám přímo nad stěračema (přejížděj přes celej nápis) a je to OK
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
wilcza
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 472
Registrován: 02 led 2008, 21:07
Bydliště: Ostrava-Brno

Příspěvek od wilcza »

ne podivej se na tady te strance na to poradne...na prvni Cee a pak na Ceee u Club....je jinee...
Uživatelský avatar
wilcza
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 472
Registrován: 02 led 2008, 21:07
Bydliště: Ostrava-Brno

Příspěvek od wilcza »

takhle
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

už vidím co myslíš ;o))) mno tak vznikla chybka ;o))) jelikož ofiko "název" je www.corsaCLUB.cz (v tom fontu cu to máme to má vypadat tak jak je to tady nahořen na stránce .. a Mike když to dělal si asi neuvětomil že Céčko "velký" je jiný než malý a tak to máme nahoře jako www.corsacLUB.cz.....

jsi PRVNÍ kdo si toho všiml... máš dobrý oči.. ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
wilcza
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 472
Registrován: 02 led 2008, 21:07
Bydliště: Ostrava-Brno

Příspěvek od wilcza »

abych rekl pravdu vsiml sem si toho na tvem aute :lol:
Odpovědět