FatriX>Opel corBa B X10XE

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

.

Příspěvek od FatriX »

díky za rady ale tuning je tuning no a že bych z toho delal tuzing se mi moc nezdá :) a k tté barvě se nic nehodí jen ta stříbrná černé to nechci bo to je hnus a kdyby to bylo v barvě tak nic nevinikne
KAMISH
Příspěvky: 97
Registrován: 27 říj 2008, 14:39
Bydliště: OSTRAVA-PORUBA

Příspěvek od KAMISH »

chlape řeknu ti to ferově jedine co se mi libi na te corse tak jsou ty předni světla a volant zbytek nic moc :wink: podle přispěvků od tebe vypadáš na mladeho kluka budiž ale až budeš starší tak tě ten radoby tuning omrzí :lol: jo a ještě jedna věc udělej si někdy odpoledne čas obrus tu střibrnou a nastřikej to jinou barvou tohle je jak pěst na oko :wink:
Corsa B 1.2 33kw Black matte
Uživatelský avatar
Haniz
Příspěvky: 338
Registrován: 31 črc 2008, 22:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Haniz »

presne tak do barvy to hodit protoze na to se neda divat a jestli si myslis kdyz se za tebou nekdo otoci tak to neni kvuli toho ze to je bomba ale peknej hnus .....
Nenachčiješ proti větru :-D
Tiger.s
Příspěvky: 1571
Registrován: 26 dub 2007, 18:40
Bydliště: Někde u plzně :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiger.s »

Jenže většina zvás si tu plete význam slov tuning-stiling-tuzing :D
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

C20XE IN STOCK :pifko:
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

ajoj

Příspěvek od FatriX »

čus tak jsem se dneska nudil tak jsem stříkl přední nárazník do barvy auta bohužel jsem trošku netrefil odstín :) ale moc se mi to nelíbí no jinak večer dám sem foto i toho filtru co mám v car posoudíte sami...
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

Tigers má pravdu .. tinung je o motoru ..
Tady jde o styling a ten u Fatrixe na Corse chybí .. :) ale věřim, že s tim něco udělá ..

Jinak k tý barvě .. nechal bych jen tu bervu a žádný jiný doplňky, maximálně černou .. ale ta stříbrná je tak hnus :wink:
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

wad

Příspěvek od FatriX »

heh tak sem se nasral naseru se docela dost a necham nachromovat narazniky a prahy a bude at se to libi komu chce nebo ne:D jak sem se takdival! tak ten striklej naraznik vypada jak kdyby to auto delalo male detsko a malovalo jako omalovanky :D a s tema stribrnyma naraznikama to bylo 1000000x lepsi nez je to tedkom!
Uživatelský avatar
Cross27
Příspěvky: 280
Registrován: 19 úno 2009, 01:45
Bydliště: OSTRAVA!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cross27 »

Tak hod foto, zalezi jakou barvou si to delal nebo sprejem, si to nechej namichat podle kodu barvy, nevyjde to nijak draho a budes to mit pekne sladene trochu priplatis ale bude to stat za to, ja sice taky nemam v barve auta bo musim nejdriv kupit predni lemy a dat do kupy blatnik levy bo sem ho najebal loni a chtel sem na celolak cerny k Hanizovi na fusku ale zatim postupne spravit ty detaily tak to nechavam otevrene zatim a nestrikam do barvy te zelene. Ale tobe by to hodne pomohlo, ale kdyz se ti libi chrom tak si ho tam dej to uz je tvoje vec
Corsa B 1.2i C12NZ >Moje Corsa<
Uživatelský avatar
Fugy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 710
Registrován: 27 říj 2008, 09:50
Bydliště: Hradec Králové/Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fugy »

hadanka: od ceho sou lakyrnici? me by se taky nelibilo strikat metalizu sprejem:D tvl tohle je moc:D
Opel Corsa B r.v.1999 1.0 12V>> http://forum.corsaclub.cz/viewtopic.php?t=3100 uvedena do nomálního provozu
Opel Corsa B r.v.2000 1.6 16V>> http://forum.corsaclub.cz/viewtopic.php?t=4716 pokračujeme
Uživatelský avatar
Cross27
Příspěvky: 280
Registrován: 19 úno 2009, 01:45
Bydliště: OSTRAVA!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cross27 »

cernou ja sem strikal lemy a narazniky jako cerna chuj s tym nemam to na plachtu jen sem chtel ozivit plast po to bylo sede jak cyp ale metlu bych nedelal ani nahodou sprejem to nikdy nedopadne dobre na auto :roll:
Corsa B 1.2i C12NZ >Moje Corsa<
Uživatelský avatar
Haniz
Příspěvky: 338
Registrován: 31 črc 2008, 22:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Haniz »

metla se strika lepa jak normalni barva si myslim krom toho bezbarveho laku pak ale zastriky apodobne se delaji 100%ne lepe nejdou po tom videt prechody a nemusis si stim tak hrat
Nenachčiješ proti větru :-D
Uživatelský avatar
Sqetch
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 114
Registrován: 02 úno 2010, 20:58
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sqetch »

Taky nejsem zadny inteligent .....,ale tohle je dmnce :-D:-D
C14NZ
Obrázek

Obrázek
KAMISH
Příspěvky: 97
Registrován: 27 říj 2008, 14:39
Bydliště: OSTRAVA-PORUBA

Re: wad

Příspěvek od KAMISH »

FatriX píše:heh tak sem se nasral naseru se docela dost a necham nachromovat narazniky a prahy a bude at se to libi komu chce nebo ne:D jak sem se takdival! tak ten striklej naraznik vypada jak kdyby to auto delalo male detsko a malovalo jako omalovanky :D a s tema stribrnyma naraznikama to bylo 1000000x lepsi nez je to tedkom!
jo tak pán si to chce ještě nachromovat no to mě poser na holý záda :D :D :D :D
Corsa B 1.2 33kw Black matte
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

hmm.

Příspěvek od FatriX »

jo a co nějakej problém? co se ti nelíbí??? :twisted: :evil:
Uživatelský avatar
Kevin
Příspěvky: 931
Registrován: 09 kvě 2010, 12:42
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Příspěvek od Kevin »

Já to povím takto: každýho věc a každýho auto :D
Mimochodem jen jak si to budeš nechávat pochromovat.?
Moje Esmeralda neni slepá...
Odpovědět