Palubovka>> demontáž

Témata zabývající se vnitřkem vozu včetně topení.
limanek
Příspěvky: 15
Registrován: 24 led 2007, 17:57
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od limanek »

Hmm je to zvlaštni nemaš nejaku fotku nebo to skus vyfotit a dat to sem ad se podivame :wink:
Opel Corsa B 1.4 8V,C14NZ,44kw,fialová metal,
195/50 R15,30.10.1995 :-)
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Pepca: bohužel o té palubce nevím jestli tam jsou pantíky.. ale každopádně jestli ne, tak by měl jít koupit jen ten kastlík.. určitě to bude výměnný díl...

co se týče signalizace světel, tak přesně tak..corsa to nemá u budíků vpalubce ale v obladačích.. a podle mě bys to tak měl mít i u Astry, ne?? nemáš jen prasklé žárovky podsvícení?? to jsem se přesvědčil, že je dost obvyklá nemoc oplíků... :D
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
MiniMike
Administrátoři
Příspěvky: 278
Registrován: 06 pro 2006, 07:21
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MiniMike »

jestli to dobre chapu, tak ta pristrojovka vypada takto
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
pepca
Příspěvky: 7
Registrován: 08 úno 2007, 10:23
Bydliště: téměř Plzen

Příspěvek od pepca »

:wink: super,díky ano přesně takto,i ten volant je v tomto provedení,někteří zde mají volanty jiné :wink:
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

jo toto je úplně hole já mám ten typ co ty miku,ale mám 2bagy tudíž i jinej volant,tohle se mi nelíbí,už by byl sportovní
Uživatelský avatar
MiniMike
Administrátoři
Příspěvky: 278
Registrován: 06 pro 2006, 07:21
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MiniMike »

a schanis toto ;-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
MiniMike
Administrátoři
Příspěvky: 278
Registrován: 06 pro 2006, 07:21
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MiniMike »

Ondra: todle neni muj interier, daval sem to sem jen pro ukazku, aby lidi vedeli o cem je rec ;-)
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

jasný sorry,ale je to ta úplně holá verze...
pepca
Příspěvky: 7
Registrován: 08 úno 2007, 10:23
Bydliště: téměř Plzen

Příspěvek od pepca »

:wink: přesně tohle jsem chtěl vědět,táta má vlastně zcela holé autí :( snad ta cena kterou za to dal nebyla přehnaná :oops: dal za to 63 tisíc :shock: jestli jsem pochopil,tak kastlík se dá sehnat a vyměnit,pasovat to bude,ještě otázka,jaké ceny těchto kastlíků jsou v bazaru??jen se ptám kdybych chtěl tátovi udělat radost a sehnat mu jej,sám si na svém autě radost dopřávám,tak alespon nějakou maličkost bych mu pořídil,ale se obávám,že to nebude asi levná záležitost :oops:
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

63 tisíc tak to je fakt podle mě hodně,kámos koupil nedávno za 72 tisc,ale 1.4 16v v plné palbě,tak tohle je moc.pohybujou se tak 40 až 50tisíc.Jinak kastlik nevím co stojí
Uživatelský avatar
MiniMike
Administrátoři
Příspěvky: 278
Registrován: 06 pro 2006, 07:21
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MiniMike »

tak 63t muze byt hodne i nemusi, zalezi na celkovem stavu, najetych kilometrech a taky to hodne dela ten motor kvuli levne pojistce, to se na cenach aut taky hodne projevuje... takze si myslim, ze cena je realna :-)

a k tomu kastliku, kdyz by sis zajel na vrakarnu, tak si myslim, ze by se dal tak kolem 500,- sehnat ;-)
pepca
Příspěvky: 7
Registrován: 08 úno 2007, 10:23
Bydliště: téměř Plzen

Příspěvek od pepca »

:shock: :shock: tak touto informací mu raději jeho radost kazit nebudu :cry: byl tak nadšený :oops: no již se stalo,ale ta cena co tu udáváš mně na rok 98 překvapuje,budu ti každopádně věřit že to tak je,je to hodně nízká cena,jistě ale vím,že táta žádnou vymoženost nechtěl,chtěl prostě co nejméně náročné auto,je ze staré školy. :oops:
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

i když mike má pravdu,záleží na stvu kilometrů atd a taky na motoru kvůli pojistce,ale já jsem s corsou naprosto spokojen,když byla za 63 tak at jen slouží nic jiného si snad nepřát..
pepca
Příspěvky: 7
Registrován: 08 úno 2007, 10:23
Bydliště: téměř Plzen

Příspěvek od pepca »

:wink: já s tou corsičkou několik dní jezdil,můžu potvrdit,byl jsem opravdu překvapený,jezdí suprově,najeto má téměř 90 tisíc,řízení je bezvadné,žádné klepání,bouchání,vůle,nic takového,je po výměně oleje,nové lanovody ručky,nové brzdy,také vím,že táta chtěl auto co má nízkou pojistku,malou spotřebu,a jestli je pravda že to podle manuálu bere neceých pět litrů :shock: ,tak klobouk dolů,já zíral jak ten tříválec slušně chodí,jen ten zvuk :oops: nevím co je či není běžný,je ten jeho chod takovej zvláštní,asi jde o pocit,no a vrakárna??jsem z tachovska,kde je něco v Plzni??příští úterý do Plzně jedu,na Karlovarské je někde autosko Švec,?mají mně tam kodovat okna,tak bych se podíval na nějakou vrakárnu,ještě jednou díky za vaší spolupráci :wink:
pepca
Příspěvky: 7
Registrován: 08 úno 2007, 10:23
Bydliště: téměř Plzen

Příspěvek od pepca »

MiniMike píše:a schanis toto ;-)
:shock: ještě k tomu kastlíku,jsem dneska nakukoval do corsičky 1.2,měla kastlík s dvířkama,mám pocit menší dvířka a pod dvířkama byla ještě odkládací přihrádka,nepletu se?? :shock:
Odpovědět