DO/Alarmy/Centrály >> problémy-rady

Témata týkající se řídící jednotky, elektroniky, čidel a veškeré kabeláže
Odpovědět
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

nox: a v ty koze si to tahal do interieru kudy? nekde origo pruchodkou? nebo nekde zvast udelat novy dirky? ( to se me moc nechce ) a jakejma kabylkama si to do baterky tahal?
jinak v pripade toho ze by se to tahalo odnekud vevnitr tak je to v podstate jedno odkud? ( vsude kde je trvale napeti samozdrejme :lol: )
Uživatelský avatar
Jano
Příspěvky: 111
Registrován: 25 srp 2007, 20:50

Příspěvek od Jano »

Ja si myslim ze je to jedno(ak tam je trvale napatie), ale zase nebolo by dobre, keby si to zapojil za nejaku pojistku. Pred poistku je ok. Ale za poistku nie.
Urcite by to islo aj tak, ale pre istotu(mozno by to poistku vyhadzovalo alebo tak)
Opel Corsa B 1.0 12V '98
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

toxiq:

velice jednoduse.. vyndal sem kastlik spolujezdce,takovou tu pricku, vsecky tyhle plastiky... a kdyz to mas venku, tak primo u spolujezdcova A sloupku je pruchodka original.. do ni sem udelal navic 2 dirky a tim sem protahl kabely primo k baterce... a RJ centralu + kabelaz sem schoval za kastlik...

pak vratis kastlik, vsecky plasty a je to :)
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

nox: ok dikes a jeste cim si to tahal? myslim velikost prurezu kabi :roll: lku?
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

mel sem original kabely primo od alarmu, tak sem je jen natahl... ale prumer bych rekl, ze je takovy klasicky dratek :)) stejne tlusty, jak jde k origo reprum treba.. nebo do tlacitek...alarm moc odbery nema
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

:lol: mno moc sem se toho nedozvedel :oops: mno aj to natahnu asi 1.5 uz ji mam doma :twisted: mno jak jde k origo reprum? :lol: nevim jestli je to dobre prirovani uz nevim jak bych je naskladal :lol: kazdopadne dikes za radu urco si na neco jeste vzpomenu jak vyresit :oops:
Uživatelský avatar
ba_djjour
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 482
Registrován: 06 črc 2008, 12:53
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ba_djjour »

Prosim o radu. Mam corsu B asi s original centralom, a kupil som si dialkove ovladanie na central znacky JOM. Mam k tomu strucny navod, ale nie je mi jasne ako na montaz. Su tam az 4 schemy zapojenia..

1: central ve dverich ridice
2: central s centralnim motorem s tahly
3: central s kontrolnim rele ve dverich ridice
4: kopmpresor s ovladanim zamykani (napr. audi mercedes)

predpokladam ze 4. moznost to nebude. potrebujem ale najst RJ centralu a neviem kde ju mam hladat. niekde sa pise ze je u spolujazdca, v navbode zase pisu ze u vodica. tak ja neviem..

mate niekto skusenosti s montazou dodatocneho dialkoveho ovladania k original centralu? ake farby vodicov tam su a naco sluzia? myslel som ze to bude tak ze farba na farbu, ale asi nie..
Mici - Corsa B 1,2 16V
jurki99
Příspěvky: 27
Registrován: 17 pro 2008, 12:09
Bydliště: Bratislava SVK

Příspěvek od jurki99 »

ahoj, mozno ti to moc nepomoze ale ja som si daval central dodatocne a RJ mi daval chalanisko niekde za budiky. ze tam je miesta dost. a montaz prebiehala bez problemov.motorčeky, tiahla,kable a bez problemov slape. neviem ci ti to pomohlo....
Uživatelský avatar
ba_djjour
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 482
Registrován: 06 črc 2008, 12:53
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ba_djjour »

ja nemam problem kam dat RJ dialkoveho ovladania ale neviem sa napojit na RJ centralu, lebo netusim ako vyzera a kde je a a ake draty su na co.
Mici - Corsa B 1,2 16V
Uživatelský avatar
opel1.0
Příspěvky: 114
Registrován: 29 led 2007, 19:30
Bydliště: slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od opel1.0 »

jednotka je u spolujazca pod kobercom na stlpiku cierna skatulka
celych 998 CCm a aj 12 ventilov
Uživatelský avatar
nezdvorak
Moderátor
Příspěvky: 405
Registrován: 01 říj 2007, 14:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nezdvorak »

potřebuju plís poradit,
mám nějakej GT alarm, akorat mi chybí dálkové ovládání, dle obrázků je to propojený i na imobilizér.... nevíte zda-li stačí nějaký univerzální DO centrálního zamykání, kterym se to jakoby aktivuje (já mám centrál jen na klíč nebo musím mít DO toho alarmu resp, jak se ty DO programujou? a jestli je to nějak propojený s centrálním zamykáním?
dík
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Venco třeba tady maj ty ovladače DO solo,tak to možná pujde naprogramovat
http://www.mh.cz/index.php?page=cenik-alarmu
Ja to měl naopak,alarm jsem měl na DO a k tomu jsem připojoval CZ. Tak když seženeš DO k alarmu tak to můžeš propojit,ty dvě jednotky a fachčí to na jeden ovladač
Poradí tzi okura nebo CNC, ty se v tomhle vyznaj. Jak naprogramovat DO ke stávajícímu alarmu. A jestli to vůbec půjde
Uživatelský avatar
nezdvorak
Moderátor
Příspěvky: 405
Registrován: 01 říj 2007, 14:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nezdvorak »

rozebral jsem ještě kryt ve sloupku u řidiče, jsou tam 2 krabičky cca 7x10cm a 1 malinkatá (GT 431-pravděpodobně alarm) je možný, že jsou ty 2 krabičky k CZ? nebo každá k něčemu jinýmu?
Obrázek
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Ta jedna je určitě CZ :wink: Od alarmu je taky taková větší a jde z ní svazek kabelů,to malý může bejt čidlo na otřesy nebo tak něco. Nejlíp by bylo to vyfotit a poslat SZ okurovi,ten se v tom vyzná. Já to bastlil venku před barákem :lol: :lol:
Uživatelský avatar
nezdvorak
Moderátor
Příspěvky: 405
Registrován: 01 říj 2007, 14:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nezdvorak »

díky Havli.... ty 2 krabičky jsou vsazený na jedný patici a ta malá je dle mého "Modul pro univerzální ovládání centrálního zamykání" zkusim dneska zajít do jedný firmy na alarmy, kdyžtak pak napíšu okurovi :D
Obrázek
Odpovědět