Podvozek> tlumiče, pružiny a vše kolem...

Témata týkající se podvozku, brzd, řízení a chlazení. Tato sekce zahrnuje i úpravy těchto částí vozidel.
Odpovědět
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

snizeni

Příspěvek od Berry »

No to je dobra cena jinak jsme nevedel ze je to tak rychla zalezitost, no uvidim jak se co kde sezene, ale ted pora d na to koukam ty kola jsou vazne krize r13 plechy che to neco jieho
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
skell
Příspěvky: 59
Registrován: 03 úno 2007, 15:33
Bydliště: Tachovsko

Příspěvek od skell »

Potřeboval bych poradit, když se podíváte na moje auto z boku, tak mám předek vyšší než zadek (myslím že už to tu někdo psal), tak jsem přemejšlel, že bych to vyřešil jako berry, že bych vepředu vyměnil jen pružiny cca -35 až -40.... daly by se sehnat jen přední? a kde?? a nebude vadit že bude zadek origo?? dikec
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mno obecně platí, že když dáš snížený pružiny na origo tlumiče, tak ti odejdou dřív.. teď jen záleží na tom jak moc snížený je dáš... pokud je to do -40 tak to ještě jakž takž jde a životnost origo tlumičů se tolik nezhorší.. když dáš víc odejdou ti do 10tis km... co se týče toho vyššího předku, proto se sady podvozku dělají obvykle ve předu nižší.. např 60/40 :D
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
skell
Příspěvky: 59
Registrován: 03 úno 2007, 15:33
Bydliště: Tachovsko

Příspěvek od skell »

takže předek -40 by měl bejt v poho. a kde seženu jenom předek??, koukal jsem na ebay.de, ale tam nevim jak to maj s dopravou, to bude asi drahý...
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mno na ebay záleží zda to ten dotyčnej posílá i do zahraničí... protože jina jsi nahranej.. a ano.. tam ta pošta z němec vychází na těhle věcech pomalu nejdřáž.. moje zadní světla vyšly na 700,- a doprava na litr... :(

zkus se podívat na carbonii.. tam maj komplet (jetej) 40/40.. myslím, že kdybys vzal komplet, tak bys neprohloupil ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
skell
Příspěvky: 59
Registrován: 03 úno 2007, 15:33
Bydliště: Tachovsko

Příspěvek od skell »

teď sem na to koukal, vypadá celkem slušně, ale mě by fakt stačil předek, třeba za poloviční cenu, teď na to zatím nemám...
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

jinak na carbonii maji pouzity za 1600,- a novy stoji 1800,- u www.f2tuning.cz nebo an www.rs-tuning.cz :D a kup -35 max -40 jinak mel jse moznost koupit za 1000,--60/60 skoro novy ale to uz je o hubu :wink:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
DOME
Příspěvky: 78
Registrován: 18 bře 2007, 11:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Sportovní podvozek

Příspěvek od DOME »

Potřebuju se rozhodnout jestli koupit sportovní podvozek či seriový Kamoši mě straší že se z toho oloupu že budu muset dělat furt dokola čepy silen bloky atd Auto mám na dení ježdění
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

sportovní jedině,ale ne ten nejtvrdší,a na tehlech silnicích stejně to budeš muset dělat tak i tak,mám dva roky podvozek a pohoda,akorát je to trochu tvrdší na dlažebkách atd..
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Já mam taky sportovní podvozek a v pohodě. Doporučuji si jej pořídit, auto lépe sedí na silnici.
Jinak to co říkal Ondra, budeš tam cítit každý hrbol :lowrider:
Corsa C 1.2i
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

No urcite tady neni mco kompromis, ja mel polozavodni, pak jsou jeste treninkove a zavodni a pri tom ty treninkove jsou uz mzec a taky vzal bych nejaky sportovni s mkecim naladenim ale v ČR neni moc vyber bouzel jako se vsim :wink:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
pepex
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 554
Registrován: 24 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

sport.podv.

Příspěvek od pepex »

na aukru se vyskytnul pár Km jetý,bez zadních tlumičů za 2 500 kč,tak sem ho SZ nabádal k registraci tady k Vám(Nám) a ať to hodí do placu tady.Se to někomu hodí,ne?
25DT
Karel Maly
Příspěvky: 156
Registrován: 09 črc 2007, 00:04
Bydliště: Dnešice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karel Maly »

pošli odkaz at o nem vim něco vyc
pepex
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 554
Registrován: 24 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepex »

odkaz je aukro.cz-opel corsa B- sportovní podvozek :lol:
25DT
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Odpovědět