Přestavba>dovoz z Anglie

O všem a všech Corsách.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Odpovědět
jezisekx
Příspěvky: 143
Registrován: 28 dub 2007, 18:41
Bydliště: Uhercice u brna

Přestavba>dovoz z Anglie

Příspěvek od jezisekx »

lidi jak narocna a slozita by byla prestavba. jedna se ot to ze bych si vzal auti do cech a predelal rizeni na druhou stranu potom jeste svetla a co dal?
nebo nebylo by lepsi koupit bouranou corsu s ceskyma papirama a pouzit ji na to? Vsechny info dejte sem diky moc
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Dle mého přestavba buď nejde nebo by byla tak náročná že by se to nevyplatilo.. vem si, že máš díru na řízení v kastli na určitý straně a když to budeš chtít měnit, tak musíš udělat novou a na druhý straně Ti zůstane??

Raději bych ji nechal tak jak je.. alespoň máš raritku ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
jezisekx
Příspěvky: 143
Registrován: 28 dub 2007, 18:41
Bydliště: Uhercice u brna

Příspěvek od jezisekx »

ja vim ale zmena je zivot ja s plannovat tu zustat aspon x let ale nejak se mi do cesty pripletlo dite takze budu menit klima(CR) a nechce se mi mazla prodavat a u nas ho neprihlasim

http://euroservis.czechtrade.cz/dotaz/d ... rska-2799/
Uživatelský avatar
X.files
Příspěvky: 26
Registrován: 02 čer 2007, 21:23
Bydliště: Raškovice
Kontaktovat uživatele:

Nooo..

Příspěvek od X.files »

No, tak vám řeknu, že jsem už ve Frenštátu p. R. (studuji tam) viděl rodinku, co má 2 anglické auta a jezdí normálně (né jen dočasně), ale je to na anglických značkách. Tak nevím no. :roll:[/b]
Corsa B Sport 1,4 16V (X14XE)
Scheni
Příspěvky: 36
Registrován: 06 čer 2007, 13:31
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Scheni »

Ve Frenštátě na průmce jsem taky studoval, jinak jsem z Ostravy.

Ty dvě anglické auta, co tam jezdí jsou beztak od kámoše, on vozí auta z Anglie, a tady je prodává na díly. No, a semotamo s tím jezdí třeba i nějakou dobu než to prodá. 8)

Kámoš měl kdysi Škodu 110R a ta byla taky předělávaná z Anglického na levostranné, ale u tak staré škodovky je to celkem jednoduché, u Corsy bych se do toho asi nepouštěl, musel bys sehnal 1/2 auta levostraného.
CORSA 1,2 rv.97-33kW + HONDA CBR 900RR Fireblade
jezisekx
Příspěvky: 143
Registrován: 28 dub 2007, 18:41
Bydliště: Uhercice u brna

Příspěvek od jezisekx »

takze jedina cesta je koupit treba bouracku u nas a moje auto pouzit na dily to je jedina cesta co me napada
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Překopat to určitě jde a nebude to zas tak drahý. Kámoše kluk si nechal dovézt Oktávku z GB a nechal to předělat. I tak se to dost vyplatilo. Kecal bych kolik platil, ale slo to.
Odpovědět