nejde nastartovat

Témata týkající se motoru, převodovky, výfuku a palivové soustavy
Odpovědět
standas
Příspěvky: 8
Registrován: 09 črc 2010, 19:30
Bydliště: čr

nejde nastartovat

Příspěvek od standas »

cau lidi,jak už jsem četl v některých podčláncích,mám problém s corsou myslim, že motor je 1.3 nebo 1.4 nejspíš.Před 14 dny jsem jel po d1 jelikož bych to nepovažoval jako dálnici,ale panelovou silnici,tak jak auto jelo a skákalo, tak mi začala z ničeho nic svítit kontrolka ELEKTRIKA V MOTORU.je to žlutá kontrloka s motor a má takovej blesk.Asi určitě víte co myslim.Nedával jsem tomu váhu, protože v knížečce píšou, že to může poškodit katalyzátor, ale ten snad nejde..Takže jsem na to kašlal a včera jsem se vrátil z dovolené po týdnu chtěl nastartovat auto a nic.Točí to na prázdno...Jelikož jsem ve městě,kam jsem se nastěhoval teprve před pár týdny nemám tu známý lidi,který by mi pomohli..Dneska jsem volal do servisu nebo spíš odtahovku ty mi řekli 1500 jen za odtah + ještě za opravu..Auto je starý tak 15 let je tam najeto skoro 200 000..Ještě jak jsem jel po tý dálnici tak spadla ručička tachoměru, kterej nejde a ani kilometry nenaskakujou..ale to s problem nastartování asi nemá nic společnýho..Jsem antitalent na auta nerozumim tomu ani jsem nenašel svíčku nevim který kabely můžu a nemůžu rozebrat tak fakt nevim...Ještě než jsem odjel tak jsem měl ne moc benzinu před rezervou ale zkušel jsem tam nalít dvě petky cca 4 litry to si myslim, že by to mohlo stačit,ale nevim..můžete mi někdo prosim poradit nechce dávat bůhví kolik za opravu, když to může bejt kravina..předem děkuju..a ještě popíšu co to dělá otočim klíčkem svítí baterka, ta kontrolka co s tim motorem a točí to na prázdno nechce to naskočit..
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

tak napis taky odkud si, a treba ti nekdo pomuze
standas
Příspěvky: 8
Registrován: 09 črc 2010, 19:30
Bydliště: čr

Příspěvek od standas »

z brna
Uživatelský avatar
dodci
Příspěvky: 76
Registrován: 03 úno 2008, 15:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dodci »

A odkud z Brna???
Opel Corsa 1,0 12V 2000 žlutá chi chi
standas
Příspěvky: 8
Registrován: 09 črc 2010, 19:30
Bydliště: čr

Příspěvek od standas »

sumavska zastavka saliny
Uživatelský avatar
dodci
Příspěvky: 76
Registrován: 03 úno 2008, 15:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dodci »

ok. co deláš v pondeli??? a hodil jsem ti spravu na tvuje nove tema tak si ju prečti.¨myslím TEMA čidlo horní uvrati
Opel Corsa 1,0 12V 2000 žlutá chi chi
standas
Příspěvky: 8
Registrován: 09 črc 2010, 19:30
Bydliště: čr

Příspěvek od standas »

já za chvíli se jdu na to podivat a zkusit něco najít ale nevim kde by to tlačítko mohlo bejt..ale byl bych rád kdyby to šlo..a v pondělí jsem v práci ,ale kolem 4 budu doma...
Uživatelský avatar
dodci
Příspěvky: 76
Registrován: 03 úno 2008, 15:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dodci »

Hm. Ale ak bys chtel hodim ty tel. cislo na autoservis VHP v brne u nich nebudes platit za odtach to vím na 100% reknou ti co je v pr.eli s tim autem reknou ti cenu a ty muzes schanet nekoho levnejsiho nebo tak. to se mi na nich libi.
Opel Corsa 1,0 12V 2000 žlutá chi chi
standas
Příspěvky: 8
Registrován: 09 črc 2010, 19:30
Bydliště: čr

Příspěvek od standas »

to by bylo super hod mi to cislo prosim te
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

no, jestli chces, tak bydlim cca kilometr od tebe, v zabinach, tak bych se ti mohl mrknout, co to dela a nedela, ale nic nemuzu slibit
Odpovědět