A14XER

Témata týkající se motoru, převodovky, výfuku a palivové soustavy
Odpovědět
pernmi
Příspěvky: 17
Registrován: 29 led 2014, 21:00

A14XER

Příspěvek od pernmi »

Zdravím, mám takový dotaz, který mi už nějaký čas nedá spát...mám motor A14XER 1.4i (Srpen/2010) chtěl bych se zeptat na kw? Někde jsem slyšel že v ten rok byly dva takové motory, které měli 64 kw a 74kw. Nevím co je na tom pravda, avšak mám Corsu D z Německa, kde na jejich certifikátu je uváděno A14XER (64kw) v německé broužuře je pod tímto typem uváděno (74kw). Při servisních kontrolách mají na fakturačních papírech psané A14XEL a STK uvádí A14XER. Teď babo raď, protože na malém techničáku mám i jinou max. rychlost, než by mělo být u A14XER se 74kw. Čekám, až mi dorazí velký techničák abych to zkontroloval, ale vím, že už jednou jsem jim volal a ti mi řekli, že to opsali z německého certifikátu...nevíte tedy někdo, jak si udělat jasno v tom, kolik že to má kw? Díky :? :)
Korrpi
Příspěvky: 1524
Registrován: 09 říj 2012, 13:26
Bydliště: RU(O)MBURK

Re: A14XER

Příspěvek od Korrpi »

A14XER ma pouze 74kW :wink: a A14XEL ma 64kW :wink:

http://www.opel-infos.de/modelle/corsa_d3t.html
Kdyby to náhodou vypadalo že rejpu,tak to tak je:)

Obrázek Spotřeba SEAT TOLEDO AHF 81 kW / 110 HP
pernmi
Příspěvky: 17
Registrován: 29 led 2014, 21:00

Re: A14XER

Příspěvek od pernmi »

Díky moc. Tudíž mám 74kw. Pak mi ale prosím poraďte na koho se obrátit, aby mi byli schopni opravit údaj v malém a i ve velkém techničáku, protože velký je dělaný na základě německého certifikátu, kde je uvedeno A14XER, 64kw. Nechtěl bych jednou při prodeji "klamat" zákazníka. :wink:
Korrpi
Příspěvky: 1524
Registrován: 09 říj 2012, 13:26
Bydliště: RU(O)MBURK

Re: A14XER

Příspěvek od Korrpi »

pokud si dovezl auto z DE tak si nech od importéra vydat COC list, je to zdarma a tam podle VIN budeš mít veškeré informace o vozidle, datum výroby, výbavu, typ motoru atd.... :wink:
Kdyby to náhodou vypadalo že rejpu,tak to tak je:)

Obrázek Spotřeba SEAT TOLEDO AHF 81 kW / 110 HP
pernmi
Příspěvky: 17
Registrován: 29 led 2014, 21:00

Re: A14XER

Příspěvek od pernmi »

Ten mám, v něm mám napsáno typ motoru: A14XER, 64kw, max. rychlost 173 km/h.... podle všeho odpovídají tyto parametry, které mi vyjel google: http://kraftstoffverbrauch-ausserorts.d ... 0ACA5.html (odpovídá i varianta a verze)...takže? je možné, že A14XER je i s míň kw?
Odpovědět