Moje Bčko 1.4 eco :)

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Uživatelský avatar
pupiq1
Příspěvky: 7
Registrován: 24 dub 2014, 08:14

Moje Bčko 1.4 eco :)

Příspěvek od pupiq1 »

Ahoj tak vám chci představit mojí novou lásku :) corsu jsme měl už jako svoje první auto byla to 1.2 33kw :D i tak jsem jí miloval ale bohužel co osud nechtěl skončilo to totálkou ...:/:) no po ní jsem měl peugeota 306 a golfa 2jku a teď jsem chtěl zas corsu a naštěstí jsem asi před měsícem narazil na jednu pěknou 1.4 eco co jsem si moc přál už z dob 1.2jky :) tak sem dávám pár obrázků a uvidíme co sní zvládne udělat moje výplata :D
WP_20140412_001.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
pupiq1
Příspěvky: 7
Registrován: 24 dub 2014, 08:14

Re: Moje Bčko 1.4 eco :)

Příspěvek od pupiq1 »

Tak jsem si udělal radost na kterou jsem čekal 14 dní :) kůže od jomu :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
cheetah3
Příspěvky: 315
Registrován: 07 srp 2010, 13:07
Bydliště: Slovenská republika

Re: Moje Bčko 1.4 eco :)

Příspěvek od cheetah3 »

Krásna zachovalá Corsa ! :)
Koža jej pristane :wink:
Uživatelský avatar
pupiq1
Příspěvky: 7
Registrován: 24 dub 2014, 08:14

Re: Moje Bčko 1.4 eco :)

Příspěvek od pupiq1 »

Tak sem tu delší dobu nebyl ta přidávám dvě fotky :) první je ještě se starejma 16ctkama :) teď už si corsa veze prdel na rswčkách 15ctkách :-P po technický pujde ven katík a nahodim tam nějakej zadní koncový díl mám jeden v kufru ale průměr je tak velkej že tam strčim celou ruku tak nevim jestli to tam švyhnout :D jinak přemýšlím od sport podvozku ale nevim zda mi to vyjde tenhle měsíc :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
pupiq1
Příspěvky: 7
Registrován: 24 dub 2014, 08:14

Re: Moje Bčko 1.4 eco :)

Příspěvek od pupiq1 »

1
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
pupiq1
Příspěvky: 7
Registrován: 24 dub 2014, 08:14

Re: Moje Bčko 1.4 eco :)

Příspěvek od pupiq1 »

2
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: Moje Bčko 1.4 eco :)

Příspěvek od Hgi »

ahoj, koza fakt mooooc pěkná :) Vypadá hodně zachovale :)

Jenom nechápu proč cpete na tu kapotu tu kůži? Na co je to vlastně dobrý? Za prvé je to lákadlo pro zloděje, za druhé to vypadá hnusně a za třetí ta kapota akorát pak hnije protože se pod tou kůži udržuje voda a vlhkost. Nechápu, jakej to má vlastně důvod.
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Moje Bčko 1.4 eco :)

Příspěvek od Gooder »

Je to věc vkusu. Je to proti tomu, aby jsi neměl omlácenou kapotu od šutrů. Jinak zloděj Ti to neukradne, zespodu to je přichycené. Pokud prší, logicky to musíš sundat(i když jsou i takové, pod které neteče).

Podobně se můžeš divit spoustě jiným věcem, které jsou podle mě mnohdy horší, než kůže :) Konkrétně já třeba nesnáším ty tunerské samolepky na zadním okně, většina lidí kolikrát ani neví, co znamenají, ale je děsně in to tam mít :lol: Neřeknu, když to má nějaký smysl, účel, ale tomuhle nerozumím. Prostě to je věc vkusu :)

Obrázek
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Korrpi
Příspěvky: 1524
Registrován: 09 říj 2012, 13:26
Bydliště: RU(O)MBURK

Re: Moje Bčko 1.4 eco :)

Příspěvek od Korrpi »

nejlepší jsou JDM samolepky na autech z evropy :lol: :lol:
Kdyby to náhodou vypadalo že rejpu,tak to tak je:)

Obrázek Spotřeba SEAT TOLEDO AHF 81 kW / 110 HP
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: Moje Bčko 1.4 eco :)

Příspěvek od Hgi »

no já teda nevím, mám auto nalakovaný už dva roky, jezdím s tím každej den a kapotu omlácenou od šutrů nikde nemám, tzn. nevidím důvod, proč bych ji měl chránit nějakou kůži... no a ještě ji sundávat když prší :D To je fakt "praktická" věc :D Mě se to prostě nelíbí... přijde mi to jako nějakej nádor na kapotě.
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Moje Bčko 1.4 eco :)

Příspěvek od Gooder »

Jde o to, kde s tím jezdíš. Já na Octě za ten rok, co ji mám, tak pozoruju omlácenou kapotu, minulá maska byla taky pěkně otlučená, než jsem ji vyměnil za tu černou. O nárazníku ani nemluvě, ten je zralý na nový lak :( A to ani jeden z těch dílů není na autě z výroby, auto trefilo srnku, takže předek byl nově dělaný.

Já měl na Corsu béžovou a černou koženku, pak jsem obě prodal. Černá neměla uši a na černém autě ani nebyla moc vidět, ta vypadala docela dobře. Ty s uchy tak hezky nevypadají, ale někomu se to líbí ;)

Míra: Tak nějak :roll: :D
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Korrpi
Příspěvky: 1524
Registrován: 09 říj 2012, 13:26
Bydliště: RU(O)MBURK

Re: Moje Bčko 1.4 eco :)

Příspěvek od Korrpi »

pane Hgi kolik najezdíš za rok km? on je zozdíl pokud nejdeš 5tis a 25tis :wink: tam už jsou ty šutříky znát.... :(

Ladiku - ta kuže se mi líbí a je to dost praktická věc ja do ní zase pujdu :banan:
Kdyby to náhodou vypadalo že rejpu,tak to tak je:)

Obrázek Spotřeba SEAT TOLEDO AHF 81 kW / 110 HP
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Moje Bčko 1.4 eco :)

Příspěvek od Gooder »

Tak jestli Hgi jezdí převážně Brno, tak to chápu. U nás opravují silnice stříkaným asfaltem, takže kamínky z toho létají ještě týden, nad městem máme pískovnu, na chatě pro změnu kamínky ze zimy. Takže dost záleží, kde kdo jezdí. Já bych ji uvítal, ale na Octě se mi moc nelíbí, to spíš folie na kapotu by připadala v úvahu :)
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Korrpi
Příspěvky: 1524
Registrován: 09 říj 2012, 13:26
Bydliště: RU(O)MBURK

Re: Moje Bčko 1.4 eco :)

Příspěvek od Korrpi »

od stříkanýho asfaltu mam rozbitý sklo.... nikdo se k tomu nějak nemá, aby se to opravilo.... :kopnout:
Kdyby to náhodou vypadalo že rejpu,tak to tak je:)

Obrázek Spotřeba SEAT TOLEDO AHF 81 kW / 110 HP
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: Moje Bčko 1.4 eco :)

Příspěvek od Hgi »

Korrpi píše:pane Hgi kolik najezdíš za rok km? on je zozdíl pokud nejdeš 5tis a 25tis :wink: tam už jsou ty šutříky znát.... :(

Ladiku - ta kuže se mi líbí a je to dost praktická věc ja do ní zase pujdu :banan:
No, tedka jezdím s kozou každej den do práce 35km tam a 35km zpět + něco po Brně když je potřeba... Takže odhaduju, že celkově těch 30 tisíc / rok najedu.
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
Odpovědět