Perry -> Corsa B 1,2 8v

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
perry15
Příspěvky: 167
Registrován: 29 lis 2007, 19:18
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Perry -> Corsa B 1,2 8v

Příspěvek od perry15 »

Tak v listopadu jsem si koupil tuo Corsu s poškozený motorem vypadalo to na zdvihátka ventilů nakoenc z toho byla včudu vačka, zdhvihátko, katalyzátor, olejová vana, jinak je motor komplet p oGO vyčistěnej přetěsněnej a jako tedka už to jezdí tak nějak slušně no na to že je to 1,2 si myslím že t onení tak špatný;)ale tak je to moje prvn íaut otakže těžko posuzovat;)No jinak na jaře se chystám na výmenu pravýho blatníku páč je pomuchlanej ale tak už jsem to koupil;)pak bdu ukupovat zadní i přední nárazník a ty dá mdo laku:)Pak časem kdyžtak čirá optika a jiná mřížka přední ale tak jsme student tak až něco našetří mno:)pak ladá ka určo filtr konus nějakej asi v mimoni koupím:)No jinak hudba má mrádio Sony GT610U vepředu se tenhel týden chystám dát koaxiály Magnat BP 16tky a do zadu jsem u žudělal plato a dal tam ovály taky magnat BP;)mám pak dva woofery starší od magantu jsou t otřicítky ale chci je prodat a koupit nějakou 25 asi aby to nezabíralo moc místa:)jian zesik má mtaky no Magnat classic 360 mylsí mež pro začítek by to stačlo:)J oa ještě na jaře chci udělat komplet výměnu kabeláže na repro a natáhnout kabeli k esiku;)neví mteda jetsli bude zapojenej to podle financí na te nnew woofer ale jako kabely natáhnu;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Další černá Corsa, já se z toho snad zblázním... :P Jinak vypadá docela pěkně, doufám že ti bude sloužit a že se potkáme na nějakém srazu...
Corsa C 1.2i
Uživatelský avatar
Paolo
Corsa forever
Příspěvky: 236
Registrován: 18 lis 2007, 11:10
Bydliště: Střelice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paolo »

krásná černá barva, trochu poladit a bude nádherná !!!!! už teď je ok !!!
Ford 2.0i DOHC EFI
Dub.-
Příspěvky: 333
Registrován: 20 dub 2007, 08:44
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Dub.- »

Moc pěkná, na obrázku vypadá jak čerstvě po celolaku, moc hezkej černoušek :P
Opel Corsa B 1.2i X12SZ
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Pěkná,dost zachovalá. :P Černou mám rád :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scarynka »

perry15>> konečně nějaký Děčíňák....pěkná Corsička :wink:
perry15
Příspěvky: 167
Registrován: 29 lis 2007, 19:18
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od perry15 »

děkuje moc za pochvalu:))n ojako lak je ok na prot jsme to bral motor se dá opravit ale s lakem je to horší:)))Ale jako takhel na foto to nen ítak vdiět ale nějaký vady tam jsou ale tuhle karosařinu až najaře no;)
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scarynka »

perry15>> tak hlavně že to není vidět vypadá zachovale, teda ale ty vybledlý lemy,k ty černý corse moc nejdou :(
perry15
Příspěvky: 167
Registrován: 29 lis 2007, 19:18
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od perry15 »

No ta kty každopádně pudou pryč:))to je jansý t oudělá mna jaře při výměně blatníků;)akorád pořád neví mn ojetsli pudou do lak uneb one no:(páč mi to někde na parkovišti nějaká trubka odře ot to asi nehcá mv tý hrubý černý nevím n oale nárazník pude do lak ut ojako stopro
Martinkaa
Příspěvky: 132
Registrován: 17 lis 2007, 11:13
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Martinkaa »

Perry 15 - to je fajn, další černá :D jestli uvažuješ o tom dát to do laku, tak mrkni na moje auti já jsem to dala všechno do laku a vypadá to o hoodně lépe a zatím mi to nikdo neodřel :allah:
perry15
Příspěvky: 167
Registrován: 29 lis 2007, 19:18
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od perry15 »

CHtěl jsme s ezeptat jestli někdo nevíte jestli nedělá problém napasovat na tu mou 95tku přední nárazník z 97 a výš;)
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

není jde to tam úplně v pohodě
opel corsa opc rieger edition
opel performance center
perry15
Příspěvky: 167
Registrován: 29 lis 2007, 19:18
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od perry15 »

No tak tedka zatím nějak nový jeno mže jsme dal konečně repro do předních dveří ale stejně se to ještě musí malinko upravit;)No pak jsme stříknul plasty ve dveřích na černo a jinakdveře by měli jít v létě do kůže tak uvidíme no:Dpoto mje tam sport filtr a možná bude ladák přímos homologac na corsu tak uvidíme jetsli to vyjde no
perry15
Příspěvky: 167
Registrován: 29 lis 2007, 19:18
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od perry15 »

j oa ještě bych zapoměl za 14dní by měla jít dolu o 4cm:)
perry15
Příspěvky: 167
Registrován: 29 lis 2007, 19:18
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od perry15 »

tak bohužel t onsížení nevyšlo:(ale za to mám novej ladák i s homologací a nový kola originál co se dávali na GSI jsou to R14 185/60 ted jen sehnat jendu gumu páč je bouchlá a můžu je tam hodit;)jsou to kola po ženksý tak si umíte představi tte nstav:D ale vyladím je až létě ted mám před maturou tak nen íčas:D jiank v nejbližší době budu dlěat akorádrepro-budu dávat zadní ovály na zesi ka dá mdo kufru jeden woofer no a pak v létě až budo uonečně penízky se to sníží a da js enový nárazníky v laku;)
Odpovědět