Autozapalovač >Připojení nabíječky, GPS atd.

Témata zabývající se vnitřkem vozu včetně topení.
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Autozapalovač >Připojení nabíječky, GPS atd.

Příspěvek od william.wallace »

Tož taková věc se mi stala: Poprvé za tu dobu co mám autíko, chci využít autozapalovač. No tož zkusil jsem jestli mi to žhaví, takže když jsem zmáčknul to žhavítko na cigára, tož nic, vůbec se to nenažhavilo. zkusil jsem to proto, že si budu kupovat GPSku, tož předpokládám, že se bude nabíjet přes autozapalovač. Je to doufám tak?! V tomhle jsem laik a nikdy jsem neměl zapojenou ňákou nabíječku na mobil, varnou konvici nebo tak v autě. :oops: :oops: Tak se chci zeptat jestli když nežhaví, tak je autozapalovač pokazený, nebo jestli je možné, že odešlo žhavítko???? Moc mi nejde do hlavy, kdyby odešel autozapalovač nebo jaxe tomu říká, páč elektrika v autě je o.k. Kamarád mi přinese až pozítří autonabíječku, tak zkusím jestli to funguje. Tak se chci zeptat, nemáte s tím někdo zkušenosti? Díky
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Ano, navigaci můžeš nabíjet přes auto zapalovač a nebo doma na nabíječce. Jinak mě ten zapalovač taky žhaví podle nálady, občas jo a někdy ani prd...
Corsa C 1.2i
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

jj, předpokládám, že GPS vydrží tak cca 4 hodiny, tož potřebuju mít funkční zapalovač v autě, páč když jsem out of home v divočině, tož nemám šanc to nikde jinde nabít, než v káře....taky chci přes autíko bublat varnou konvici....taxem se právě chtěl optat, jestli nemáte někdo zkušenosti s tím, že mu odešel autozapalovač, jestli je oprava složitá, jak je nákladná a tak
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
governor
Příspěvky: 41
Registrován: 18 kvě 2007, 21:00
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od governor »

Zkus jestli je ve zdířce napětí. Pro nabíjení GPS nepotřebuješ funkční zapalovač.
pepex
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 554
Registrován: 24 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepex »

Jo,jde jenom o to,jestli ti jdou pod zapalovač proudy...Bez nich se ti GPS nerozjede...
25DT
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Ten zapalovač je v Corse divnej,musim ho držet aby se nažhavil. V jinej autech ho zamáčkneš a po nažhavení vyskočí,tady ne :cry: Máte to taky tak :?:
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

To jsem ještě nezkoušel, je nažhavit podržením. Ale vidím, že nejsem jediný, kdo má s corsazapikem problemy. Zachvíli seběhnu z kanclu a zkusím podržet a uvidim, jináč zítra tam teda zkusím připojit ňákou tu nabíječku a jsem zvědav....a jestli se nic nebude dít, tak budu zlej :nuncaky: :wink:
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

nene me funguje normos, zamacknu on se nazhavi a po nazhaveni sam vyskoci :roll: ale treba ho uz mas ochozenej neni to mozny? pani majitelka predemnou nebyla kuracka :wink:
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

Taky jsem už zvažoval možnost, že předchozí majitelka hulila jak fabrika, ale pak jsem si vzpomněl, že je to auto po nekuřákovi¨....i když jsem za sedadly pár starých vajglů našel, tak nevim no
...
a jestli to nebude ready, tak to budu muset ňák zprovoznit, páč GPS docela nutně potřebuju, páč když jedu dál a naviguje moje mladá, tak je vždycky docela možný, že místo v Brně skončíme ve Vídni....teda nic proti ženským, ale zatím jsem se nesetkal s žádnou, která by viděla v mapách něco jinýho než "abstraktní umělecké čárečkové dílo" :zed:
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Havli>>>JJ, taky ho musím držet než se nažhaví, tak je asi nějaká špatná pojistka, protože ve Vectře mi držel zamáčklej sám...
Corsa C 1.2i
Uživatelský avatar
Pívas
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1260
Registrován: 08 srp 2007, 20:38
Bydliště: Jablonné v p.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pívas »

Mě funguje bez problému, ale to je asi tím, že teprve před půl rokem přišel o panictví :D
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Suby> Už to máme asi starý a ojetý a vytahaný :lol: Závidim Pívasovi že ho má jak novej :lol:
Brychta Stanislav
Příspěvky: 18
Registrován: 08 lis 2007, 17:27
Bydliště: Křepice BV

autozapalovač

Příspěvek od Brychta Stanislav »

tento problém jsem řešil před 1/2 rokem taky.Sice mě GPS jede na zásuvku,ale na každém větším hrbolu mě vypadne-tedy ta zástrčka. Chce to asi vyměnit zásuvku.Odmontovat popelník není problém,jsou tam 4 šroubky lehce přístupné.Odpojit kabel azkontrolovat jestli tam jde proud (jen při zapnutém zapalování).Chci to vyřešit tak,že tam někde namontuji novou zásuvku-cca 50 kč-ale zapojím to tak,abych tam měl napětí stále. Co vy na to? Stenly.
stenly Corsa B 1.0 12v
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Věecko jde Stenly,jen bych tam hodil pojistku jako je u rádia, tý navigace by bylo škoda,kdyby se něco zkratlo :lol: Táta měl u Formana taky ještě jednu zásuvku,v kufru, na lednici :lol:
Uživatelský avatar
dodci
Příspěvky: 76
Registrován: 03 úno 2008, 15:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dodci »

No ja som to poriešil roztrojkou viz. obrazok. v jednej komore mam zapalovač v druhej GPS a v tretej vyhrievaci potah na sedadlo vodiča
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Opel Corsa 1,0 12V 2000 žlutá chi chi
Odpovědět