Topení,ventilátor..nefunguje na 1 a 2 stupeň, 3 a 4 jedou...

Témata zabývající se vnitřkem vozu včetně topení.
Odpovědět
I3elas
Příspěvky: 20
Registrován: 12 bře 2008, 14:34
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Topení,ventilátor..nefunguje na 1 a 2 stupeň, 3 a 4 jedou...

Příspěvek od I3elas »

Zdravím všechny...
Mám menší větší problém.. Když pominu, že mi to občas zdechne. (jedu a najednou motor chcipne, kotrolky svítí jak na nějaké diskotéce..:D:D... kdyz hodim druhej kvalt tak to zase chytne ale je to jako, když by me někdo roztlačil,... svítí kotrolka motoru ale jede... nvm.. podle znamého špatná lamda sonda nebo tak neco ale na diagnostice nic nezjistili...) ale to je vedlejší.. ted po vyčištění pylovýho filtru a vecí kolem se zdá, že bude v poho...:) aspon mi to teda poslední dva dny nezdechlo:).... snad to nezakriknu..:D
no ale abych se dostal k tomu hlavnímu.. Jak je z titulku jasne, nejde mi ventilator topeni.. nevim jak to nazvat, ventilatoru je tam plna prdel..(dva nebo tak nejak) a topeni zas jako funguje ale ovladani toho proudu vzduchu.. funguje jen teda treti a ctvrty stupen... jednicka dvojka nic.,. jako by se nic nedelo.. Nemáte někdo zkušenosti? Jestli je chyba v přepínači nebo někde jinde? a popřípadě, kde bych mohl sehnat novej náhradní díl? Díky moc za příspěvky:)
Opel Corsa 1,2i eco:) nekdy me to sere ale zas to tolik nezere:)
Mario
Příspěvky: 14
Registrován: 02 dub 2009, 21:44
Bydliště: Mnichovice

Příspěvek od Mario »

čau!!!!!
tak to vezmeme po pořadě:
to chcípání mi přijde jako špatný EGR ventil a na diag. se blbě poznává
ten větrák - je špatný odpor topenil
I3elas
Příspěvky: 20
Registrován: 12 bře 2008, 14:34
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od I3elas »

S tim vzduchem nejaky rady jak na to?? Jsem takovy ten lajk v takovych vecech ale zasejc nejsem debil abych si stim neumel pohrat... ale tak za nejakej postup ci manual s obrazky bych vubec nenadaval:) ale i tak staci jen co budu potrebovat, kde co sehnat a teda cena?:) a egr ventil, kamarad ted myslim ze zaslepoval na vectre... bude to podobne u me? Urco projdu i dalsi vlakna ale rady u zdroje se vzdy hodi:) jinak diky moc, hned se do toho pustim:)
Opel Corsa 1,2i eco:) nekdy me to sere ale zas to tolik nezere:)
I3elas
Příspěvky: 20
Registrován: 12 bře 2008, 14:34
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od I3elas »

Toz chlapi, jak na to?:)
Opel Corsa 1,2i eco:) nekdy me to sere ale zas to tolik nezere:)
Simpi0
Příspěvky: 2
Registrován: 09 kvě 2009, 17:36
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Simpi0 »

kde najdu ty odpory v B a v Ackovce?
Odpovědět