Vstřikovací trysky Corsa B 1.5 TD

Témata týkající se motoru, převodovky, výfuku a palivové soustavy
Odpovědět
wlezley
Příspěvky: 3
Registrován: 28 srp 2007, 11:00

Vstřikovací trysky Corsa B 1.5 TD

Příspěvek od wlezley »

Zdravím a prosím o radu. Nevíte jestli se dají sehnat od jiného výrobce za lepší cenu? Napadá mě Motorpal ale protože jsem je neviděl tak jen tápu jaký je to typ. Máte s tím někdo zkušenost? Díky za nakopnutí ... ISUZU 1.5 TD
Uživatelský avatar
Arci
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 424
Registrován: 13 dub 2008, 01:05
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arci »

No nevim jestli sezenes neco levnejc ale vim ze bych na nich urcite nesetril (na zhavicich svickach treba) jelikoz je to dil kterej ma zasadni vliv na chod a zivotnost motoru (a to nepocitam zivotnost samotnejch vstriku), kdyz tam das levnex tak pujdou za chvili do haje (vis jakej tam je tlak kdyz to vstrikne?? :wink: a diky tomu i zhavici svice a pak i motor... Na tomhle fakt nesetri!! A to ja bych ti jen tak nerikal (sam mam na corse mrte veci Starline a spokojenost) ale setrit na vstrikach znamena vysypat penezenku o chvilku dyl a vice :wink: jo a samozrejme si nech seridit vstrikovaci casy jinak ti odejdou i ty nejdrazzsi...
@CorsaA1.2i8V@CorsaA1.6i8V@TigraA1.6i16V78kW@TigraTwintopSport1.8i16V92kW@ !!!Diagnostika vozů opel do r. 2013 adaptérem OP-COM!!! , 3D TISK + tvorba 3D objektů
Uživatelský avatar
nezdvorak
Moderátor
Příspěvky: 405
Registrován: 01 říj 2007, 14:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nezdvorak »

no ... zkus si tady třeba vystavit inzerát ... hodně lidí corsy likviduje a tohle by mohly za slušný peníze prodat .... protože dávat takovej ranec za nový Bosche bych já třeba nechtěl ....
jako 1600,- za nový je dost ...
Obrázek
wlezley
Příspěvky: 3
Registrován: 28 srp 2007, 11:00

Příspěvek od wlezley »

No, ony mi neodešly samo všechny, ale nejspíš "uchcává" jen jedna. Tak si říkám, že si urvu od huby, koupím Bosch ale jen tu vadnou. Koupit je z vrakáče je asi to samý jako tam nechat ty původní. Motor má 350 nalítáno, zatím šlape jak hodiny ale přece jen, je to stařec :roll:
Uživatelský avatar
nezdvorak
Moderátor
Příspěvky: 405
Registrován: 01 říj 2007, 14:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nezdvorak »

hod si tady inzerat a uvidis .... za zkousku nic nedas
Obrázek
Odpovědět